Oldal: 6 / 137 ElsőElső ... 456781656106 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 26 - 30 (683) összesen

Téma: Versek és idézetek

  1. #26
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Szükségem van a napra,a csillagokra, a holdra és rád. A napra nappal, a holdra és a csillagokra éjszaka, Rád pedig örökké!

    Kértem az Istent, engedjen feledni, de az volt a válasz: Téged kell szeretni!


    Ameddig szeretsz, én addig élek. De kérlek szeress, mert meghalni félek.

    Cukor? Nem! Csoki? Nem! Gondolkozzunk… Méz? Hmm… A csudába! Egyszeruen nem jut eszembe semmi, ami olyan édes, mint te.:D :D

    Ha porba írunk valamit, elfújja a szél, de ha a szívünkbe véssük, örökké él. Én a szívembe véstem egy szót s egy nevet! A szó: Szeretlek! A név: a te neved!

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hely
    Advertising world
    Életkor
    2010
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #27
    Guest
    Megrémít a szeretet, amit néha mintha látnék a szemeidben. De a legrémiszt?bb mégis az, amit én érzek: hogy amikor rám mosolyogsz, a szívem megremeg - amikor pedig nem velem beszélgetsz, megszakad. Amikor úgy érzem, hogy Te is ugyanannyira szeretsz, mint én Téged, akkor legszívesebben magamhoz ölelnélek és soha nem engednélek el! Néha elegem van az egészb?l, de ilyenkor egy újabb mosollyal ismét magadhoz láncolsz. Mégis, az egész az én hibám. Mert szeretlek, amit tudom, hogy nem lenne szabad. Ez a legnyomorúságosabb az egészben: hogy soha nem szerethettem volna beléd..
    érzem hogy ver a szivem..........

  4. #28
    Guest
    Szeress úgy, hogy Neked én legyek
    a felkel? napfény,
    szeress úgy, hogy több legyek
    a földi kincseknél!
    Szeress úgy, hogy mindig kerüljön a bánat,
    s ha mégis utolérne,
    hát jöjj s én karjaimba zárlak!
    Szeress, mert szép dolog a szerelem,
    és még szebbé teheted, ha megosztod velem.
    Szeress úgy, hogy feledjem minden gondomat,
    és évek múltán boldogan idézzem
    a közös pillanatokat!
    S még valamit mondok, ami fontos lehet Néked:
    csak annyira szeress,
    amennyire én szeretlek Téged.

  5. #29
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Ha az égen lemegy a nap Te akkor is az eszembe vagy. Te vagy a reménység csillaga s csillag nélkül sötét az éjszaka.

    Meghal a remény és meghal a lélek,egyszer még sajnálni fogod,mi semmivé lett.Ekkor már kés?,meghalt a lélek:Szeretlek Téged amíg csak élek…

    Félelem csordít szememb?l könnyet eléd.. Szívem sóhaja vágtat remény taván feléd.. Fogadd el szívem szép kedvesem Vagy ölj meg drága teljesen

    Félelem csordít szemeb?l könnyet eléd… Szívem sóhaja vágtat remény taván feléd. Fogadd el szívem szép kedvesem vagy ölj meg drága teljesen

    Van 1 szó,mit úgy hívnak:REMÉNY.Ha vigyázol rá örökké benned él.Ha szívedbe zárod,azt ki fontos neked,egy napon CSAK A TIÉD LEHET!!!

    Valaki titokban rólad álmodik,valaki rólad szövi legszebb álmait,valaki szemében miattad könny ragyog,s hidd el,ez a valaki én vagyok.

  6. #30
    Guest
    Te vagy az életem.hagyd hogy ez így legyen,nem kérek semmi mást:csak úgy szeress,mint még senki mást...Mond azt hogy örökké tart,most már nincs aki elválaszthat...Kérlek szórits most er?ssen,ne hagyd hogy elvesszen a t?z ami kettönkért ég...Te vagy az életem,hagyd hogy ez így legyen nem kérek semmi mást,csak úgy szeress mint még senki mást...senki más. Hát ennyi.Remélem,sikerült örömet okoznom.



    volt íd? hogy nem voltál,úgy éreztem minden ébredés,már oly nehéz.Vártam azt hogy eljössz majd,s megtalálod szívem ajtaját,amin úgy lépsz át.Mint az égen fényl? napsugár,mint egy álom mely valóra vállt...Te vagy az életem,hagyd hogy így legyen,nem kérek semmi mást,csak úgy szeress mint még senki mást. számoltam a perceket,jól tudtam egyszer velem leszel,enyém leszel.Annyi álom elkísért,mindig ott voltál a szívemben,a lelkemben...S látod eljött már a pillanat,most már nincsen nálad fontosabb...