Oldal: 4 / 137 ElsőElső ... 234561454104 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 16 - 20 (683) összesen

Téma: Versek és idézetek

  1. #16
    Guest
    "Gondoltál már arra valaha, hogy van valaki a világon, aki rád gondol, amikor nem tud elaludni? Vagy mosolyog már csak a neved hallatán is? Mi van, ha van egy ilyen ember, akinek te jelentesz mindent, de te még csak észre sem veszed?":)

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Dinosaur
     

  3. #17
    Guest
    "A szerelmes csók stresszhatást vált ki a szervezetb?l. Felgyorsul a pulzus, n? a légzésszám, emelkedik a vérnyomás. Egy csók három perccel rövidíti meg az életet.":)

  4. #18
    Guest
    A szeretet türelmes, a szeretet jóságos, a szeretet nem féltékeny, nem kérkedik, nem is kevély. Nem tapintatlan, nem keresi a maga javát, nem gerjed haragra, a rosszat nem rója fel. Nem örül a gonoszságnak, örömét az igazság gy?zelmében leli. Mindent elt?r, mindent elhisz, mindent remél, mindent elvisel.

  5. #19
    Guest
    "Felednem kell a múltam, ha nem akarok úgy élni, mint egy gy?rött felmosórongy. De mindig újra és újra meghallgatom azokat a zenéket, amelyeket akkor szerettem, újra megnézem a régi képeket, ösztönösen el?idézem az emlékeket - és egész nap, minden percben azon elmélkedem, hogy vajon az, ami engem ennyire megvisel, ?t is megviseli?":D

  6. #20
    Guest
    "Nehéz foglalkozni valakivel, amikor tudod, hogyha egy lépést el?re lépsz, beleszeretsz, és ha egyet visszalépsz, elromlik a barátságotok.":)