Oldal: 3 / 30 ElsõElsõ 1234513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 15 (148) összesen

Téma: Milyen védelmi konfigurációt használsz?

  1. #11
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    segitség

    zmax022 wrote: Én Eset Smart Security-t használok.
    Az lenne a problémám, hogy a torrentek nagyon lassan jönnek lefelé, és a feltöltés is lassú, pedig gyorsabbnak kéne lennie. Amikor a netszolgáltató jött bekötni a netet a vírusírtónál állitott vmit. Azt mondták, hogy ott kéne beállítani valamit, mert a vírusírtó korlátozza a torrentezésnél a sebességemet. Többen is javasolták, hogy állítsam át, de nem tudom hogy kell. A torrent kliensemben már korlátlanra állítottam mindent és mégse olyan gyors mint kéne.
    Valaki tudna segíteni nekem? köszönöm :D
    Szia.Nem biztos,hogy a virusirto fogja le.A tüzfalon a kivételeknél engedéjezni kell a torrent klienst,valoszinübb,hogy ez lassitja.

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Életkor
    2010
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #12
    Guest
    t?zfal

    Engedélyezve van mégis lassú. Kipróbálom, hogyha torrentezésnél kikapcsolom a vírusírtót akkor jobb lesz-e. És, ha nem, akkor tényleg nem a vírusírtóval van a baj.

  4. #13
    Legenda

    User Info Menu

    talán

    Nos nekem az Avg csinálta ezt,tökéletes volt,de a netet visszafogta!Most panda antivirus pro használom és tökéletes minden!Vannak ismer?seim,akik pont ezért cserérték le az Eset-et!Szerintem,ha van lehet?séged,tedd te is!
    [B]A jónak és a rossznak ugyanaz az arca, minden csak attól függ, hogy
    életünknek melyik pillanatában találkozunk velük.[/B]

  5. #14
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    kliens

    zmax022 wrote: Engedélyezve van mégis lassú. Kipróbálom, hogyha torrentezésnél kikapcsolom a vírusírtót akkor jobb lesz-e. És, ha nem, akkor tényleg nem a vírusírtóval van a baj.
    Aktiv,vagy passziv a kliensed?

  6. #15
    Guest
    aktiv

    aktiv