Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 16 - 20 (21) összesen

Téma: Ebook Olvasó!

  1. #16
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Mert már van :-) Na jó nincs, de nem is hiányzik. Valahogy a játékok annyira nem kötnek le, elég mindig a küldit megcsinálni a heartstoneban.

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hely
    Advertising world
    Életkor
    2010
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #17
    Moderátor

    User Info Menu

    No, örülök, h meglett pityu4 a e-book olvasó! :) Sajnálom, h nem vetted mégis meg a Kindle-t! :p De gondolom a pénz része az igazi ok.

    Amúgy meg ha megyünk át itt a tabletre, nem nyitsz akkor BéP egy külön fórum részt?! :D Aztán ott osszuk már az észt! :D
    [I][SIZE=3][B]Vincere non č importante,č l'unica cosa che conta[/B][/SIZE][/I]

  4. #18
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Igazából a kijelz? mérete volt a dönt?. A rendszer az katasztrófa sajnos, de majd megszokom. Annyiért jurottam hozzá mint ha egy 6 colos kindlet vettem volna. Kezdek barátkozni vele, de másra számítottam. Nem rossz, de ha az eredeti árát nézzük és hogy elvileg fels? kategóriás olvasó, akkor vicc az egész.

  5. #19
    Adminisztrátor

    User Info Menu

    Végül is táblagépet is lehet olvasónak használni. El?ször én is úgy voltam vele. Miért is ne és tudom másra is használni, de hát... Mint mondtam semmire nem jó. Inkább ebookba kellett volna ölni a pénzt.
    Csakaposzmeh....

  6. #20
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Szerintem e-book olvasó fölösleges, jobb a tablett, azon is lehet olvasni + még sok más mindent is csinálni.

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó