Oldal: 3 / 23 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 15 (111) összesen

Téma: Melyik oldalra a legnehezebb bejutni?

  1. #11
    A Provokátor

    User Info Menu

    MTT-re, amit úgy féltesz, én hívtalak meg az mcs-n. Egyéb magyar oldalakat osztogatnak mindenhol zsákszám, de az MTT régen is ritkaságnak számított. Persze csak általánosságban, mert a kezem alatt nem kevés MTT acc, hívó ment már át. Ezeket többnyire az oldal által rendezett játékokra termeltünk, vagy ajánlották fel a kollégák.

    Az általad említett oldalakon is voltam, vagy vagyok. Mint ahogy sok más magyar ember is. Így nem tartom nehéznek a bejutást. De vannak olyan oldalak, melyeken egy magyar sincs bent. Na az már tényleg húzósabb.

    De ha már közhelyeket említünk, ott az FSC. El?bb jutsz be az összes általad felsorolt oldalra, mint oda. :D

    DE az igazság az, hogy egyik oldalra se nehéz bejutni, ha kapsz meghívót, és jók a kapcsolataid. :p Vannak elitnek mondott helyek, melyekre ha bekerülsz, te is elitnek érzed magad. Pedig attól, hogy bejutsz, csak egy leszel a többi tag közül. Ahhoz kicsit több kell, hogy ennek a zárt klubbanka a tagja légy. Nem szeretnék minden titkot fellebbenteni, de akinek ez sikerül az bármit megkap, bárhová bejuthat. Kevesen jutnak be a bitme-re vagy az FTN-re (ami most alszik XD) CF például össze sem tudja számolni hány acc-ja volt már ezekre az oldalakra. Ha tiltották valami barom miatt, vagy inaktív lett az acc, csak kért másikat, mert tudta hol, és kit?l kell. Ezeket a helyeket, ezeket az embereket mindenkinek magának kell megtalálnia, mert a "titkot" hogy neki hogy, vagy hol sikerült senki se fogja megosztani. Velem is megesett már, hogy rossz embert hívtam meg. ezért kivágtak bitme-r?l, a ptp, r?l, a BTN-r?l, az MV-r?, meg amit még el tudtok képzelni, kb száz oldalról. Egy hét se kellet, hogy újra legyek rajtuk. Elég volt csak kérnem a megfelel? helyen, a megfelel? id?ben, a megfelel? személyekt?l. :D Egyszer mindenkinek lehet olyan mázlija, hogy bejut álmai oldalaira. De hogy, 5-10, vagy több alkalommal is? Az már nem a szerencse dolga. Ebben segítenek az úgymond nagykép? fölöslegesnek vélt elit oldalak VIP és staff tagjai. Sokan szidják ezeket az oldalakat, és a felhasználóikat, pedig ha kapnának meghívót nem utasítanák el. Vannak akik úgy tartják fölöslegesek az ilyen zártabb oldalak, pedig higgyétek el, aki ezeken a helyeken megfelel? ajtón kopogtat, az bárhová bejuthat.

    Jó példa erre az infó, és az mcs párhuzama. Az info egyik moderátora (nevezzük bazsko74-nek) könyörgött, mtt meghívóért, a barátai meg több tb beload uppot ajánlottak fel még pluszba, ha valaki meghívja. :D Hónapok teltek el és vagy száz ismétl?d? kérés, mire nagy nehezen bejutott a szentem. Evvel szemben te beregeltél az mcs-rel, és els? szóra kaptál.

    Remélem mindenki érti a lényeget. Ez a különbség az UTS és a többi fórum között. Manapság bárkinek lehet oldala megfelel? tudás és háttér nélkül is. De van egy valami, ami soha sem változik. Ez pedig a barátok és a jó kapcsolatok fontossága. Ez az egyik f? oka, hogy az UTS tud adni némi pluszt, a felhasználóinak, mert a vezet?ség és a vip egy része már végigjárta a ranglétrát. És felhalmozott némi tudást.
    Amit még fontos megemlíteni, hogy nem szabad mohónak lenni, és a helyzettel visszaélni. Mert ezek az úgynevezett jó kapcsolatok nem csak abban segítenek nekünk, hogy bekerüljetek oldalakra, hanem abban is, hogy az illetéktelenek kikerüljenek.

    Szeretnénk az arra érdemes embereket bejuttatni olyan helyekre, amelyekre tényleg szükségük van. De aki már sokat kapott, és ezen felbuzdulva még többet akar, az bizony magára marad.

    Szívesen segítünk, de a fejünkre nem ejtettek minket. Mi döntjük el, kit hova és mikor hívunk meg. Kit találunk rá érdemesnek. Persze próbálkozni lehet, más hogy is, ahogy azt az info egykori moderátora is tette (Bazsko) kicsit komikus módon. De sikerrel járt, és ez a lényeg. No meg, hogy mi ezen jól szórakoztunk. De nem ? volt az egyetlen. Emlékszek egy kiki111 nev? tradrerre, aki minden nap benyögte, hogy Fuxo meghívó kell neki , uppot ad érte. Ami nem csak azért vicces, mert mi zsák számra osztogattuk, hanem mert kevés az olyan debil aki a Fuxor hívóját beload uppra cseréli. :D De több hónap próbálkozás után csak bejutott, aztán meg fikázta, mert szerintem halvány g?ze nem volt arról mit is akar. Persze kés?bb kiderült, hogy legalább 4 accja is volt itt, és nem értette szegény evvel mi a gond. XD A fent említett személyek nem tudták hol juthatnának hozzá álmaik oldalaihoz. ?k képviselik az átlag felhasználót, akik számára a kéregetésben ki is merül a próbálkozás. (jó ?k kicsit átlag alattiak, de nem ez most a lényeg) A lényeg a barátkozás, az aktivitás a fórumon, és a jó kapcsolatok kiépítése.
    Facebook
    Twitter






    So se zavarjon ha egyesek rajtad köszörülik a nyelvüket. Amíg így tesznek te uralod az életüket, kvázi a te szolgáid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak önmaguk helyett. Alárendelik magukat egy náluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rólad beszélnek mert beszélni csak arról érdemes aki számít. Hát miért is lep ez meg? Ne sajnáld tőlük ezt a kevéske kis örömöt.

    :girl_angel:

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #12
    Moderátor

    User Info Menu

    Ha nem tévedek velem nem volt gond (ha mégis, lehet szólni, jóváteszem). MTT nekem a legnagyobb kincs trackerek között, amelyeken vagyok...de ez látszódik is a profilomból! :D

    Abban pedig van ráció mindenképpen, amit írsz, h megfelel? helyen, megfelel? id?ben, megfelel? személyhez kell fordulni. Pár hónappal ezel?tt ezért is fordultam hozzád egy meghívó erejéig az általam kért oldalra, mondtad id?vel...én várom a sorom! :D :D

    Igen tréderek voltak, de lesznek is...de ezek ellen az ember csak tapasztalatokkal tud védekezni, semmi mással! ;)
    [I][SIZE=3][B]Vincere non č importante,č l'unica cosa che conta[/B][/SIZE][/I]

  4. #13
    A Provokátor

    User Info Menu

    "ezért is fordultam hozzád egy meghívó erejéig"

    Én meg pont erre céloztam, mikor a mohóságról esett szó. :D Minél többször kér valaki, annál nehezebben gy?z meg arról, hogy valóban szüksége van az adott oldalra. Mivel én voltam eddig, aki mindig tudott segíteni, ezért érthet?, hogy egyb?l hozzám fordulsz. De van egy határ, ami után már a dolog kezd kellemetlenné válni.

    Például, tegyük fel, hogy van egy szomszédod. Nem vagytok rosszba, de azért annyira közeli se viszony. Kér t?led egy szerszámot, mert hasonló a kocsitok. Ezen felbuzdulva már benzit is kér a, majd pótkereket, és te mindenben segíted. A végén már a kocsid kell neki. És nem tudni hol a vége a dolognak. :D

    Itt is ez a helyzet. Segítünk, amíg azt érezzük tényleg szükségetek van az adott oldalra. Itt nem arról van szó, hogy volt e gond veled, vagy nem. De attól, hogy jól viselted magad az eddigi oldalaidon, az nem feltétlen belép? egy következ?re.
    Nem csak két ember van itt, és néha tudni kell jóllakottan távozni, hogy mások is hozzáférjenek az asztalhoz.

    Szerintem te is tudod nagyon jól, hogy sok mindent kaptál már. Így szerintem, érthet?, ha egy id? után úgy érezzük sok lesz már. Rengeteg tag van itt, ezernyi lehet?ség. Nem szabad csupán egyet kiszipolyozni, f?leg nem a végletekig.
    Facebook
    Twitter






    So se zavarjon ha egyesek rajtad köszörülik a nyelvüket. Amíg így tesznek te uralod az életüket, kvázi a te szolgáid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak önmaguk helyett. Alárendelik magukat egy náluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rólad beszélnek mert beszélni csak arról érdemes aki számít. Hát miért is lep ez meg? Ne sajnáld tőlük ezt a kevéske kis örömöt.

    :girl_angel:

  5. #14
    Legenda

    User Info Menu

    hali, az egy dolog, hogy valahova be akarok jutni, a masik dolog, hogy minek akarok bejutni? Azert, hogy elmondhassam, igen ez is bekerult a gyujtemenybe, vagy azert, mert tenyleg erdekel az oldal tartalma, es hasznalom is... A kulfoldi " nagy es titokzatos " oldalakra mindenki be akar jutni... aztan, mikor bent van: jaa, ez ilyen, hat akkor ennyi volt. Legjobb esetben hagyja "kihulni" az accot, majdcsak torlik inaktivitas miatt, rosszabb esetben eltredeli. Csakhogy ugye ott az emberke, aki meghivta, es ezeken az oldalakon a tredereket nem igen szivlelik. Ha szerencseje van a meghivonak, akkor csak a meghivottjat torlik es elveszik a meghivasi jogat. Ha nincs, akkor repul o is + az osszes meghivottja... Ahogy velem is tortent ez a BTN-en. Volt egy treder a meghivottak kozott, es igy repult az egesz banda. Probaltam irc-n visszakonyorogni magam, hogy en becsuletesen seedeltem, meg minden, de nem hatotta meg a dolog a staffot.
    Temanal maradva szamomra a HDBits es TST marad a NIrvana. Quorkson voltam, megszunt, CHDBitsen is - megszunt...
    En meg is ertem ezen elit oldalak tagjait, hogy csak ugy ukk-mukk-fukk nem hivnak meg barkit ...
    [COLOR=#add8e6]udv. erdeikutya[/COLOR]

    [COLOR=#add8e6]Mindenki hazudik. ( Dr. House )[/COLOR]

  6. #15
    A Provokátor

    User Info Menu

    Erdeikutya rátapintott a lényegre. Senki se szívesen kockáztat. A másik dolog, hogy rengetegen írnak meghívók ügyében. És olyanokat igyekszünk meghívni, akiknek tényleg szükségük van az adott oldalra. Evvel így van szinte minden felajánló. Ahogy erdeikutya is említette, a trader mellet van még egy csoport, ami hamar szemet szúrhat, ?k a gy?jtöget?k. Ha hallanak egy oldalról, már beakarnak kerülni, de használni nem fogják. A meghívó kéreget?knek meg egy elég jelent?s része azt se tudja hová kér meghívót. Ezért érdemes alaposan kifaggatni az illet?t, mert ha nem tud semmi érdemlegeset kinyögni, sanszos, hogy nem fogja használni az adott oldal. Bizony vannak oldalak, amiket senki sem kockáztat szívesen.
    Facebook
    Twitter






    So se zavarjon ha egyesek rajtad köszörülik a nyelvüket. Amíg így tesznek te uralod az életüket, kvázi a te szolgáid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak önmaguk helyett. Alárendelik magukat egy náluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rólad beszélnek mert beszélni csak arról érdemes aki számít. Hát miért is lep ez meg? Ne sajnáld tőlük ezt a kevéske kis örömöt.

    :girl_angel: