Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 5 (26) összesen

Téma: Bithumen vs Ncore

  1. #1
    Guest
    Te melyiket preferálod, és használod szívesebben a két oldal közül, és miért? Ne csak szavazzatok, érveljetek is!

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Dinosaur
     

  3. #2
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    sziasztok

    Nagyon nehéz a választás a részemr?l, hiszen az nCore oldalra elég nehéz volt bejutnom és el?bb kerültem oda , mint a BHU-ra , és utóbbira is csak úgy, hogy anno a HDEVO oldal megszünése után a tagokat felkarolta ugymond a BHU.
    Nekem a mai napig is azért mégiscsak az nCore oldal marad a kedvencem, itt mindent megtalálok , a kedvenc könyveimet, sorozataimat, és a legujabb filmeket, azért vigyázok arra, hogy a BHU oldalamat se hanyagoljam el és felváltva töltögetek és seedelek mindkét oldalra.
    Talán mostanában picikét többet id?z?k a BHU-n, a pontvadász ...és egyes romantikus filmek miatt is...:)

    Na összegezem:

    nCore nr 1 The Best
    Bhumen nr 1 First Best

  4. #3
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    a Bithumen ncore szinten van?


  5. #4
    Mester

    User Info Menu

    Nekem a Bithumenre volt nehéz bejutnom amig egy rendes tag meghivott az oldalra.
    Helló mindenkinek még uj vagyok itt a fórumon szeretek torentezni .

  6. #5
    Legenda

    User Info Menu

    Kissé zavarban vagyok...
    nCore-ra kvízen nyertem meghívót.
    BitHUmen-re UTS-en kerszesztül kaptam meghívót.
    Ez utóbbival, (bitu) csak annyi a bajom: feltölteni /állítólag/ csak seed-serverrel való rendelkezés estén lehetséges.
    Javítsatok ki, kérlek szépen, ha nem így van!
    Igaz: eddig még csak letöltöttem... fel-t még nem próbáltam!
    Élj boldogan! Ezt viszont nem megtalálni, hanem megteremteni kell. Nem kívül, hanem belül. Kecsi Enigma Terminator

Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó