Oldal: 1 / 7 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 5 (35) összesen

Téma: Insane Vs Bithumen

  1. #1
    Legenda

    User Info Menu

    Te melyiket preferálod, és használod szívesebben a két oldal közül, és miért? Ne csak szavazzatok, érveljetek is!

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hely
    Advertising world
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #2
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    iNSANE-t tartom már jobb oldalnak a szélesebb sok szín?bb tartalom miatt, bH -n szinte semmi nincs az ég világon amit könnyedén bárhonnan le ne lehetne tölteni (bH -ra csak egy maroknyi feltölt? tölt fel míg iNSANE -ra bárki tölthet fel ez már önmagában is nálam iNSANE javára dönti a mérleget.) :-)

  4. #3
    Adminisztrátor

    User Info Menu

    Insane, de régebbi toriknál kicsit hiányolom a seedet.
    Csakaposzmeh....

  5. #4
    Moderátor

    User Info Menu

    Hát ?szintén szólva kissé féltem ide beírni, gondolván, hogy nos, finoman szólva tévedek. Most akkor ?szintén bevallom, hogy nekem (is) Insane. Nemrég csatlakoztam csak amikor a 1st pótlására kerestem valamit ami máshol nem volt meg, viszont az Insane-n megtaláltam. Szóval jó a felhozatal, tetszik a staff barátságos, közvetlen hangvétele, nincs úgy lekorlátozva, leszabályozva mint a bH.
    [IMG]http://s2.postimg.org/n3tdn5xrt/alairas_tegla_balage_fenyek3.gif[/IMG]
    "Nem vagyok antiszociális, egyszer?en csak nem vagyok felhasználóbarát."
    [URL='https://www.facebook.com/pages/Torrentekinfo/158105917573167']Torrentek.info a Facebookon[/URL] | saját mailcímem: UTS(kukac)balage.eu

  6. #5
    Tag

    User Info Menu

    Talán fura lehet, hogy mi is hozzászólunk, de egy megjegyzést mindenképpen megér a dolog.
    Igazából fura így ez az összehasonlítás, olyan, mintha a kék papucsokat hasonlítanánk össze a piros papucsokkal. Ráadásul az egyik oldal használata nem zárja ki a másik oldalét, így akár olyan opció is lehetne, hogy mindkét oldalt szívesen használom (vagy épp egyiket sem). Mivel a két oldal másban utazik, így inkább a felhasználói szokások kerülnek összehasonlításra, nem az oldalak maguk. Ha valakinek a kizárólag szerveres feltöltés jön be nagyon min?ségi cuccokkal, akkor egyértelm?en a bithumen-t kellene választania. Ha valakinek a mindenféle feltöltés jön be, akár mozis cuccokkal, lassú feltöltésekkel is akár, ahhoz az insane közelebb fog állni. Viszont az igazi, oldal szerinti összehasonlítást saját m?fajukon belül érdemes vizsgálni. Ebb?l a szempontból bithu el?bbre jár, már csak az er?s felhasználó bázisát és a torrentenkénti seed számot nézve is. Igaz ugyan, hogy insane-en több torrent van már és felhasználónként is sokkal több a peer, egy átlag felhasználót ez kevésbé hat meg. Insane hobbi oldal, sok gyerekbetegséggel, bár lelkes csapattal. Bithu talán jobban kiforrott. Peer-számban is bithu vezet, bár mostanában insane kezd felzárkózni, de ez a mozis és egyéb cuccoknak is köszönhet?, ami ugye bithun nincs. Szóval, bár insane kezd feljönni, azért még bithut jobb oldalnak tartjuk. Ha igazi "csatát" akarunk, akkor inkább hasonsz?r? oldalakat kellene összehasonlítani. Itt valaki jelezte, hogy 1st-ön volt tag, úgy került át kényszerb?l insane-re. Érdekesebb lenne megkérdezni, hogy 1st után milyen benyomásai vannak, mennyire er?s insane 1st-höz képest pl. Vagy izgalmas összehasonlítás lehet egy insane-bithorlo, insane-teracod vagy egy insane-diablo páros.

Oldal: 1 / 7 123 ... UtolsóUtolsó