TORRENTEK.info - Torrent oldal figyel, frum, hrportl, meghvcsere!
  • Hrek

UTS

• Hrek

BitTorrent!

• Hrek

Friss Hrek

• Hrek

Cseveg

• Hrek

Filmek

• Hrek

XXX

• Hrek

Kultra

• Hrek

Sport

• Hrek

Meghvk

• Hrek

Zene

• Hrek

Szrakozs

Oldal: 1 / 8 123 ... UtolsUtols
    Eredmny: 1 - 10 (77) sszesen

Tagja vagy az eSTONE kzssgnek? Vagy csak szeretnl az lenni? Csevegj, krdezz, rd le vlemnyed. Akr pozitv, akr negatv minket rdekel. Kvesd velnk ebben a tmban az eSTONE lett s fejldst.

Adatlap: eStone torrent oldal adatlap

2. # ADS
      Trhely szolgltat
      Hozzszlsok
      Many

3. Regisztrlt Felhasznl asdasd11111 avatara
      letkor
      18
      Hozzszlsok
      10
      Hrnv szint
      0
      Xider adatbzisal van elinditva. Kett? adatbzist nem lehet ssze rakni pl: 1 id mind kett? sql-be van akkor, hogy fs?li ssze kett? egy forma id nem fog lefutni! De igy is jobb a pistike oldalaknl :-D
      [DOUBLEPOST=1448111423,1448110718][/DOUBLEPOST]Mg annyi hogy nem nagy durans szpnek szp mg az elejn ugy voltam vele leterheli a sok user azrt lass de nem az miatt volt mert mindenki tudja egy oldalon sincs annyi ember amennyit mutatt a statisztika infra online ami mg akkor is mutatja mikor nem vagy ott azt nzed 100 ezer 200 ezer vagy mennyi ember volt a beloadon xider oldalon meg 60 ezer azt ssze szmolod nem kevs s 1000 ember ha ebb?l belpet teht annyi embernl a szervernek szkne folyni de 10 ezer ember alatt nem volt csak most azrt van( nagy roham) mert nagy az rdekl?ds

Mnikus Frumoz roberto83 avatara
      Hozzszlsok
      376
      Hrnv szint
      5
      Regisztrlt felhasznlk
      244,349

ebb?l kb 50 ezer lehet a vals felhasznlszm (kb 3 havonta belp legalbb) szval peerek tekintetben is 250 - 300 ezer kz teszem max, de egy bizonyos id? utn rdemes lesz trlni a rengeteg inaktv torrentet s usert is mert most mindkett?b?l van dgivel eStonon.

Vagyis kb a Beload s a Xider egyeslsb?l ltrejtt eStone mg gy is csak kb a hazai tracker rangsor 7. - 8. helyre j csak.

Guest  avatara
      Nekem tetszik az oldal. Valsgos nCore copy. Mikor ott jrok kezdem magam az nCoreon rezni.

Regisztrlt Felhasznl asdasd11111 avatara
      letkor
      18
      Hozzszlsok
      10
      Hrnv szint
      0
      beload felhasznl aki xideren nem volt be se tud lpni itt nem kett? odalbl lett egy hanem xider oldalnak lett egy msik neve sok persze azrt tud belpni mert alapbl mr ben vol szerintem itt nem vol egyesls csak minden ember 1 oldalra fokuszljon . Vrjuk meg hogy nyilt reg legyen ha nagy roham lesz akkor azok a beloados emberek lesznek :-D

100% igazt adok neked az sszes ltez? menpont az ncore-ra hajaz a helye szine minden mr azt vrtam hogy rkattintva a wiki-re a kr szablyzata gyakorlatilag wiki -je ugorjon el? )
      [DOUBLEPOST=1448114564,1448114332][/DOUBLEPOST]Viszont n csak beloadon voltam csak jelen s mostmr n is betudtam lpni
      A fjdalom nlkl jr tanulsg rtelmetlen,de ha elviseli legy?zhetetlen szvre tehet szert... igen, egy aclszvre!-Edward Elric

Idzet asdasd11111, post: 396692, member: 29167 eredeti hozzszlsa
      beload felhasznl aki xideren nem volt be se tud lpni itt nem kett? odalbl lett egy hanem xider oldalnak lett egy msik neve sok persze azrt tud belpni mert alapbl mr ben vol szerintem itt nem vol egyesls csak minden ember 1 oldalra fokuszljon . Vrjuk meg hogy nyilt reg legyen ha nagy roham lesz akkor azok a beloados emberek lesznek :-D
      Haverom Xideren nem volt fent csak beloadon s mg is betudott lpni!

Regisztrlt Felhasznl asdasd11111 avatara
      letkor
      18
      Hozzszlsok
      10
      Hrnv szint
      0
      Nzd mep mit mutatt a statisztika lehet 2011 regelt csak nem emlkszik r ekkora tmegnl f?st?lni kne a szervernek 800 online alatt nem fog
      [DOUBLEPOST=1448115888,1448115522][/DOUBLEPOST]Arra kivncsi lennk hogy kett? sql-t hogy rak ssze! Hogy vgl 1 nagy legyen bel? mikor
      egyforma ip egyforma torrent
      egyforma id le se fut a sql-be.

Mnikus Frumoz roberto83 avatara
      Hozzszlsok
      376
      Hrnv szint
      5
      mit?l kellene fstlnie az oldalnak ?
      Egy napja itt jrtak
      5,553

ett?l biztos nem mert ez lfasz, kze sincs a 200 ezer reghez az oldalnak, rtam fentebb max 50 ezer krl lehet az aktv tagltszm, ett?l meg nem fog fstlni semmi.

A beload -on j ha volt 20 ezer vals aktv felhasznl a 180 ezerb?l, ma mr nem dics?sg hanem szgyen a nagy user szm egy oldalon ha az mgtt nincs vals peer teljestmny is. Ma mr a nagy ltszm a hazai torrent oldalak krben inkbb a Pistike oldalak jellemz?je s ismrve.

Regisztrlt Felhasznl kivagyok01 avatara
      letkor
      52
      Hozzszlsok
      9
      Hrnv szint
      0
      Szi Mindenkinek!
      n mind a kt oldalon voltam de mg nem tudtam belpni az ujra semhogy. Krtem uj jelszt de mg semmi sem jtt.
      Ezek szerint mg vrnom kell kicsit, hogy n is lassam a csodt .....
      kivagyok01

Oldal: 1 / 8 123 ... UtolsUtols

Hasonl tmk

1. 1st (kzssg)
      By in forum Torrent oldalak Tmi (Torrent sites Themes)
      Vlaszok: 659
      Utols hozzszls: 2016-08-07, 15:45
    2. Estone-kszntnk Az Estone Torrentoldalon!
      By Anime in forum Torrent oldalak hrei (BitTorrent News)
      Vlaszok: 0
      Utols hozzszls: 2015-11-21, 12:45
    3. First Sky (kzssg)
      By vtvvtv in forum Torrent oldalak Tmi (Torrent sites Themes)
      Vlaszok: 14
      Utols hozzszls: 2013-12-23, 19:34
    4. Kzssg
      By Adminisztrator in forum UTSPortl
      Vlaszok: 0
      Utols hozzszls: 2013-01-09, 00:14

Cmkk ehhez a tmhoz

Hozzszls szablyai

• j tmkat nem hozhatsz ltre
    • Vlaszokat nem kldhetsz
    • Fjlokat nem csatolhatsz
    • A hozzszlsaidat nem mdosthatod