Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 6 - 10 (19) összesen

Téma: 1st Helyzetjelentés

  1. #6
    A Provokátor

    User Info Menu

    Szerintem annál komolyabb brigáddal van dolgunk, mintsem ekkorát bakiznának. Ha nincs mentés a visszatérés nem fog sikerülni. XD
    Facebook
    Twitter






    So se zavarjon ha egyesek rajtad köszörülik a nyelvüket. Amíg így tesznek te uralod az életüket, kvázi a te szolgáid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak önmaguk helyett. Alárendelik magukat egy náluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rólad beszélnek mert beszélni csak arról érdemes aki számít. Hát miért is lep ez meg? Ne sajnáld tőlük ezt a kevéske kis örömöt.

    :girl_angel:

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #7
    Tag

    User Info Menu

    Egyszer már elkövették ezt a hibát még régebben. Nem volt friss mentésük csak régebbi. Sok adat elveszett.
    "Ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz a szintjükre és legy?znek a rutinjukkal."

  4. #8
    A Provokátor

    User Info Menu

    A régebbi mentés is mentés. XD Még mindig jobb, mintha a nulláról kezdték volna. Na az lett volna az igazi hiba. XD
    Facebook
    Twitter






    So se zavarjon ha egyesek rajtad köszörülik a nyelvüket. Amíg így tesznek te uralod az életüket, kvázi a te szolgáid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak önmaguk helyett. Alárendelik magukat egy náluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rólad beszélnek mert beszélni csak arról érdemes aki számít. Hát miért is lep ez meg? Ne sajnáld tőlük ezt a kevéske kis örömöt.

    :girl_angel:

  5. #9
    Moderátor

    User Info Menu

    Amikor gond volt néhány alkalommal egyes oldalakkal akkor mindig megfogadtam, hogy csinálok screenshotokat, ne vesszenek má' el azok a terabájtok ha lehet. aztán persze soha. demostmajd tényleg!
    [IMG]http://s2.postimg.org/n3tdn5xrt/alairas_tegla_balage_fenyek3.gif[/IMG]
    "Nem vagyok antiszociális, egyszer?en csak nem vagyok felhasználóbarát."
    [URL='https://www.facebook.com/pages/Torrentekinfo/158105917573167']Torrentek.info a Facebookon[/URL] | saját mailcímem: UTS(kukac)balage.eu

  6. #10
    A Provokátor

    User Info Menu

    Hát attól, hogy csinálsz róluk egy képet még elvesznek XD
    Facebook
    Twitter






    So se zavarjon ha egyesek rajtad köszörülik a nyelvüket. Amíg így tesznek te uralod az életüket, kvázi a te szolgáid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak önmaguk helyett. Alárendelik magukat egy náluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rólad beszélnek mert beszélni csak arról érdemes aki számít. Hát miért is lep ez meg? Ne sajnáld tőlük ezt a kevéske kis örömöt.

    :girl_angel:

Címkék ehhez a témához