Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 11 - 11 (11) összesen

Téma: A szabályokról

  1. #11
    Legenda

    User Info Menu

    Így igaz! "'Míg él tanul az ember." Igaz: még eddig nem kaptam figyelmeztetést. A téma
    Csere, Felajánlás És Kérés! A felütés: "Ismét szeretnénk felhívni a figyelmet azon szabályainkra, melyek a címben olvasható témakörökre vonatkoznak.. Úgy érzem nm sok értelme lenne ide még egyszer bemásolni, inkább jöjjön a szájbarágós módszer" - véleményem szerint a "Csere, Felajánlás És Kérés!" téma azon részéhez írtam kommentet: "Ismét szeretnénk felhívni a figyelmet..." Meg fogom keresni, hová tudom leírni azon véleményemet, amely szerint elégedett vagyok a V.I.P. tagok és a Staff m?ködésével. Ja... tudom: köszönöm rovat. Viszont néha egy téma / hozzászólás túlmutat azon kereteken, amelyek a címében foglaltatnak. A "Csere, Felajánlás És Kérés!" szintén ilyen dolog. Talán nem csak egy folyamatot / szabályt / lehet?séget érint. Néha vannak témákat / hozzászólásokat / topikokat / személyeket / szabályokat átível? kérdések. Mondjuk valaki Ztracker meghívót kíván kérni és ezt "elejti" egy tudtával Zés UTS tagnak P.M.-ben / aki erre válaszol szintén privátban. Köztes megállapodásra jutnak a meghívó felajánlás- / csere Fórumrész kihagyásával. Ezt szerintem "személyi szabadságnak" hívják. Küldene E-mail-t, SMS-t, felhívná telefonon: ha ezeket az adatokat ismerné. Viszont csak annyit tud: Kecsi Csatlakozott:2010-03-12 09:40 PM (4 Év, 9 Hónap, 2 Hét, 8 Óra, 40 Perc, 31 Másodperc) ergo tagja a Zének. Tehát bizonyos szabályok: néha megkerülhet?ek. Z-n még nem tud nekem üzenni, amúgy meg semmit se tud rólam ezen kívül. Természetesen segítek neki - amennyiben tudok. Az, hogy hol- és miként keresett meg kérésével / számomra: tárgytalan.
    Lehet, hogy bonyolult voltam.
    A szabályok néha azért vannak, hogy áthágjuk ?ket! /Made in Kecsi/
    Élj boldogan! Ezt viszont nem megtalálni, hanem megteremteni kell. Nem kívül, hanem belül. Kecsi Enigma Terminator

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hely
    Advertising world
    Életkor
    2010
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123