Oldal: 1 / 18 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 5 (89) összesen

Téma: Ki hogyan került ide erre az oldalra?

  1. #1
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    Mivel más hasonló oldalak is léteznek,mint a torrentek.info,arra lennék kíváncsi,ki hogyan került ide erre az oldalra?

    Úgy látom,ez Magyarország legnépszer?bb ilyen oldala.

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Életkor
    2010
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #2
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    Léteznek más csere

    Hali!

    Léteznek más csere oldalak is, csak keresgélni kell a googleban, de szerintem ez a legjobb mind közül!

    Történetem:
    Olyan oldalakat kerestem a neten, ami torrent oldalakkal foglalkozik, és egyéb információt ad róluk. Számomra ez az oldal felelt meg a legjobban az elvárásaimnak infó szerzés céljából (más torrent oldalakról).3-4 héten keresztül folyamatosan látogattam az oldalt. Legf?bbként a Torrent oldal monitorozót használtam (nagyon hasznosnak találtam) figyeltem az oldalak méretét, és hogy mikor van szabad regisztráció nagyobb oldalakon. Gondoltam ha már ennyire jó ez az oldal, és még fogom a közel jöv?ben használni akkor megér egy regisztrációt! Beregisztráltam gondoltam kipróbálom magam a csere sarokban is, ráírtam pár emberlére gagyi csere érdekében, és mi elképeszt? vissza is írtak, azon döbbentem meg a legjobban. Onnantól a pillanattól sokat használtam az oldalt, létrejött a chat fal sokat lógok rajta igaz fórumot nem igazán használom, csak most az elmúlt id?ben.

    Bocs a kicsit hosszú lett!

  4. #3
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    fegya963-re

    Hali!

    Már nem is emlékszek arra,hogy miként regeltem ide!

    Te kérsz bocsánatot a hozzászólás hosszúságáért? Szerintem ez egy átlagos és értelmes,tartalmas hozzászólás,amiben kifejted,hogy hogyan kerültél ide,milyen céllal,és azt,hogy megtetszett az oldal,és jól érzed magad.(Sokáig én sem használtam a fórumot)

    Olvastad egypár régebbi hozzászólásom,olyan témákból ahol ki kellene fejteni az embernek a véleményét,és gondolatait?(Ha a hozzászólás hosszúságáért bocsánatot kell kérni,akkor én kellene legyek az els? a sorban)

  5. #4
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    Ki hogyan került-re

    Sziasztok!

    Hát hol is kezdjem? Az én történetem a torrentek világában tavaly tavasszal kezd?dött, amikor is panaszkodtam az egyik haveromnak, hogy unatkozom, nincs mit csináljak és jó volna megnézni valami jó filmeket! Erre ? azt mondta hogy küld nekem egy meghívót egy oldalra ahonnan le tudok szedni egy csomót! Így tehát az els? oldal ahová bekerültem az a beload lett, (azóta is örök kedvenc). Rengeteget töltöttem le és sajnos akkor még jó net hiányában nem túl sokat vissza! Nem nagyon voltam akkor még tisztában ilyen fogalmakkal hogy kliens seed peer stb stb. Egyik nap aztán keresgélni kezdtem hasonló oldalakat és erre a fórumra találtam. Az elején még nem regeltem be, csak olvasgattam nézel?dtem. Pár hét múlva aztán úgy éreztem jó lenne mégis csak egy kicsit közelebb kerülni a dolgokhóz. Így tavaly nyár végén beregeltem és kezd?dhetett a csere bere. Eleinte szinte semmim nem volt, de az itt jelen lév? és eltávozott tagoknak hála nagyon hamar hozzá jutottam számos magyar és külföldi oldalakhóz. Kezdetekben [@focinorbi] [@barcada] [@pipus] [@bedy] és még sorolhatnám azokat az önzetlen tagokat akik az utamat irányították!
    Összefoglalva tehát örülök, hogy rátaláltam és bízóm abban hogy még nagyon sokáig fenn is marad az oldal. Nemcsak a magyarországi magyarok hanem a diaszpórában él? összes magyarok örömére. :)

    Üdv

    F
    Tisztelettel,

    F

  6. #5
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    Ki hogyan.....

    Ha jól emlékszem WebTech -nek köszönhetem, hogy itt vagyok. :)
    Akkoriban épp a Bigtorrentet csesztette, én meg infót kerestem az oldalról.
    A regisztrációkor, így vissza gondolva hiányzik egy felirat:

    Achtung!!!! Warning!!!! Attention!!!! Pozor!!!!

    Az oldal rendszeres olvasása, függ?séget okozhat!!!!

    ;)
    üdv. moky
    <font color="#0000CD">"Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik,
    Rapperként a gettóban, kopaszon mivel dicsekedik?"</font>(2Arc)

Oldal: 1 / 18 12311 ... UtolsóUtolsó