Oldal: 116 / 350 ElsõElsõ ... 1666106114115116117118126166216 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 576 - 580 (1747) összesen

Téma: Mit töltöttél le legutóbb

  1. #576
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Az ?rület határán!

    Igen csatlakozom focinorbihoz én is láttam ezt a filmet és szerintem is a gyüjteménybe való én szeretem a Háborus fílmeket elég sok meg is van belölle nekem! :)

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Életkor
    2010
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #577
    Legenda

    User Info Menu

    Sokkal elmésebb , türkösebb

    Sokkal elmésebb , türkösebb ha lehet azt mondani a sorozatbeli Hannibál nekem jobban tetszik , de semmilyen párhuzam nincs a film és a sorozat közt .

  4. #578
    Legenda

    User Info Menu

    Transz (Trance) - 2013

    Transz / Trance.2013.HDRip.H264.HunSub-TERACOD

    Transz (Trance) - 2013
    Színes, magyar feliratos, angol thriller, 103 perc


    Rendez?: Danny Boyle
    Forgatókönyvíró: Joe Ahearne, John Hodge
    Operat?r: Anthony Dod Mantle
    Producer: Danny Boyle, Christian Colson
    Vágó: Jon Harris

    Szerepl?k:
    James McAvoy (Simon)
    Rosario Dawson (Elizabeth)
    Vincent Cassel (Franck)
    Tuppence Middleton (a fiatal lány)
    Danny Sapani (Nate)
    Lee Nicholas Harris (ment?s)
    Sam Creed (DJ)


    Tartalom:
    Állítólag m?tárgyat lopni könny?. Aki elég tökös, elég ötletes, és tényleg nagyon akarja a pénzt, annak sikerülni fog. Simon (James McAvoy) egy aukciósház alkalmazottja, és bebizonyítja: ? is meg tud lovasítani egy értékes festményt. De rafinált tette elkövetése után sajnos egy másik régi mondás is beigazolódik: nincs tökéletes b?ntény. A bajokat részben az okozza, hogy átmenetileg szövetkezni volt kénytelen egy m?kincsrabló bandával, részben az, hogy akció közben nagyon beütötte a fejét: így aztán teljesen elfelejtette, hova rejtette el a milliókat ér? képet. A banda f?nöke (Vincent Cassel) mindent megpróbál, hogy emlékeztesse ?t, de a kínzás sem segít. Így aztán felbérelnek egy hipnózissal foglalkozó pszichológust (Rosario Dawson), hogy vezesse be ?ket szövetségesük titkos gondolatai közé.
    Minél mélyebbre merülnek Simon tudatalattijába, annál több titokra bukkannak. Vágy, valóság és hipnotikus álom összekeveredik, a határok elmosódnak pedig a festménynek lennie kell valahol.

    Tracker: SWZ,Xider stb.
    szederke

  5. #579
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Sokkal elmésebb , türkösebb-re

    Köszönöm az információt!
    Elmés,trükkös thriller,akkor ezt nekem találták ki. :)
    Nem kell,hogy párhuzam legyen,csak az,hogy olyan legyen,amit írtál,akkor ez az én sorozatom lesz.

    Tegnap megnéztem a szemfényveszt?ket(írtam róla,de már nincs ezen az oldalon)és az is nagyon végig elmés,trükkös és rendkívül jó humorral f?szrezett akció-vígjáték(hivatalosan thrilkernek titulálták,de nem az)
    Számomra az utóbbi jópár év egyik legjobb filmje volt,ezért nagyon ajánlom mindenkinek.

  6. #580
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Ezt töltöm

    Jóccakát anya
    ('night, Mother)

    színes, magyarul beszél?, amerikai filmdráma, 96 perc, 1986

    rendez?: Tom Moore
    forgatókönyvíró: Marsha Norman
    operat?r: Stephen M. Katz
    zene: David Shire
    látványtervez?: Jackson De Govia
    vágó: Suzanne Pettit

    szerepl?(k):
    Anne Bancroft (Thelma Cates)
    Sissy Spacek (Jessie)
    Ed Berke (Dawson Cates)
    Carol Robbins (Loretta Cates)
    Jennifer Roosendahl (Melodie Cates)
    Michael Kenworthy (Kenny Cates)
    Sari Walker (Agnes Fletcher)


    Vajon mit tenne az ember, ha valaki, akit nagyon szeret, egyik este leül vele szemben, és nyugodt hangon közli, hogy még miel?tt felkel a nap, véget fog vetni az életének. Thelma Cates ebbe a helyzetbe kerül. A lánya, Jessie középkorú, epilepsziás n?, elrontott házassággal és egy drogfügg?, törvénykerül? fiúval a háta mögött. Mindenb?l kiábrándulva az öngyilkosságban látja az egyetlen kiutat. A rémült Thelma megpróbálja meggy?zni a lányát, hogy érdemes élni. De vajon egyetlen éjszaka elegend?-e erre?

    Tracker: nCore (és csak DVD formátumban rakták fel)