Oldal: 2 / 77 ElsőElső 12341252 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6 - 10 (381) összesen

Téma: Kérdések A Staff-hoz

  1. #6
    Legenda

    User Info Menu

    Gondolom ez volt az ..

    Pedro wrote: Akkor kezdem én.Volt egy kérésem mikkor ki lettem rúgva,akkor nem tudtam azt, amit kés?bb megtudtam. Nemíróm le mir?l van szó,mert rám tartózik.De az egy kicsit furcsa hogy itt egyesek kérhetik a törlést,nekem meg egy olyan beírást írtál, hogy nem kell beirkálni akkor nem kell törölni.Miért?

    Atlantisz wrote:
    Anonymous wrote:
    Anonymous wrote:
    What wrote:
    oldsipi50 wrote:
    .És ba...g...n titeket az ipari áram! Részemr?l a téma lezárva.- ha személyeskedünk akkor nekem a te beírásod mit gondolsz hogy esett. itt azért veszem ki magam mert írásodba betegségre hivatkozol és hármunk közül te is tudod én daganatos vagyok magyarul tüd?rákos .te irásodat bemásoltam az a te fogalmazásod.olvastam újból és szerintem a te zaklatásaid sért?bbek mint a mi beírásaink. többet témával nem foglalkozok mert ugy is visszajössz mint lala neked kell a kötekedés ami után bizonyos szinten megnyugszol. :|
    Nem tudók sokáig reagálni negyed 8-kor kikapcsolnak.Megint vissza kérdezek:a triumvirátusnak mikor tettem megjegyzést az anyára.Válaszolok:egyszer sem!Azzal vádolsz hogy betegségre hivatkozok,figyelj mert állítólag te is ebben a betegségben vagy! jól tudót hogy ha nem tudnak m?teni akkor el?ször tükrözés és ha az nem megy akkor jön a diopszia ami azt jelenti hogy altatás nélkül hatolnak be a tüd?ig hogy mintát vegyenek és azután jön a kemo ami nem sikerült eltávólitani csak stagnálták hogy ne fert?z?djön.Ne gyere nekem hogy ez hivatkozás! mert nem az!! És ne hasonlíts laláhóz!(vádaskodás) Neked nem kellet volna belefolynod baszkoval együtt,ez az én vitám volt a másik kereszt fiadal.
    Nem dühöngeni akarók!és nem is hozzászólni!csak egy kérésem lenne!mégpedig, legyetek szívesek törölni ezt a beírásomat.El?re is nagyon szépen köszönöm.
    Nagyon szépen kérném valamelyik nagyf?nököt legyen szíves TÖRÖLNI azokat a beírásaimat ahol err?l a hülye betegségr?l írtam!!!!KÖSZÖNÖM!!!(AZ ÖSSZESET)
    Egyszer? a dolog nem kell beirkálni és akkor törölni sem!
    Gondolom ez volt az , erre nem sok mindent lehetett válaszolni .

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #7
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    igen ez.

    Ezt vagy ezeket szerettem volna töröltetni.

  4. #8
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    valakinek igen- valakinek nem

    Atlantisz wrote:
    Pedro wrote: Akkor kezdem én.Volt egy kérésem mikkor ki lettem rúgva,akkor nem tudtam azt, amit kés?bb megtudtam. Nemíróm le mir?l van szó,mert rám tartózik.De az egy kicsit furcsa hogy itt egyesek kérhetik a törlést,nekem meg egy olyan beírást írtál, hogy nem kell beirkálni akkor nem kell törölni.Miért?

    Atlantisz wrote:
    Anonymous wrote:
    Anonymous wrote:
    What wrote:
    oldsipi50 wrote:
    .És ba...g...n titeket az ipari áram! Részemr?l a téma lezárva.- ha személyeskedünk akkor nekem a te beírásod mit gondolsz hogy esett. itt azért veszem ki magam mert írásodba betegségre hivatkozol és hármunk közül te is tudod én daganatos vagyok magyarul tüd?rákos .te irásodat bemásoltam az a te fogalmazásod.olvastam újból és szerintem a te zaklatásaid sért?bbek mint a mi beírásaink. többet témával nem foglalkozok mert ugy is visszajössz mint lala neked kell a kötekedés ami után bizonyos szinten megnyugszol. :|
    Nem tudók sokáig reagálni negyed 8-kor kikapcsolnak.Megint vissza kérdezek:a triumvirátusnak mikor tettem megjegyzést az anyára.Válaszolok:egyszer sem!Azzal vádolsz hogy betegségre hivatkozok,figyelj mert állítólag te is ebben a betegségben vagy! jól tudót hogy ha nem tudnak m?teni akkor el?ször tükrözés és ha az nem megy akkor jön a diopszia ami azt jelenti hogy altatás nélkül hatolnak be a tüd?ig hogy mintát vegyenek és azután jön a kemo ami nem sikerült eltávólitani csak stagnálták hogy ne fert?z?djön.Ne gyere nekem hogy ez hivatkozás! mert nem az!! És ne hasonlíts laláhóz!(vádaskodás) Neked nem kellet volna belefolynod baszkoval együtt,ez az én vitám volt a másik kereszt fiadal.
    Nem dühöngeni akarók!és nem is hozzászólni!csak egy kérésem lenne!mégpedig, legyetek szívesek törölni ezt a beírásomat.El?re is nagyon szépen köszönöm.
    Nagyon szépen kérném valamelyik nagyf?nököt legyen szíves TÖRÖLNI azokat a beírásaimat ahol err?l a hülye betegségr?l írtam!!!!KÖSZÖNÖM!!!(AZ ÖSSZESET)
    Egyszer? a dolog nem kell beirkálni és akkor törölni sem!
    Gondolom ez volt az , erre nem sok mindent lehetett válaszolni .
    Valakiknek csak kérnie kell,és teljesül amit akar,de vannak akik nem kérhetnek:ebbe a kategóriába tartózom.

  5. #9
    Legenda

    User Info Menu

    moderátorok

    érdekes dolog. mindíg és mindenkor fognak kialakulni viták. ha 1 ha 10 moderátor van akkor is. sajnos ma kedves hazánk lakóinak 90% a idegi t?r?képesség határán van.sokszor a kinti életbe is képesek vagyunk hajszálon összeveszni. ez egy társasági vagy közösségi oldal ahol az ember egy jó dumára barátkozásra jön nem lehet vas fegyelmet tartani. ha nincs vita nincs élet tagok elpártolnak ezért kompromisszumot kell kötni.legyünk öszinték ha néha nincs egy kicsi box unatkoznánk.a moderátor nem smasszer és nem fék .ha nagyon fékezi tagokat vége. szerintem az oldal eddig is funkciónak megfelel?en m?ködött és jó lenne ha így is maradna. ;)

  6. #10
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    válasz

    Vitáknak köszönhet?en,vagyok úgy beállítva ahogy.Itt bizomány nem egy ember kellett ahhoz,hogy ne tudjak dumcsizni,barátkozni,stb.Nem vagyok Antiszociális,de elfogadóm a helyzetet.