Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 5 (20) összesen

Téma: Mobilnet

  1. #1
    Mester

    User Info Menu

    Használsz Mobilnetet?
    Kinél, hol, mennyiért?
    Elégedett vagy vele, megéri?
    Üdvözlettel:
    Adminisztrátor

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #2
    Legenda

    User Info Menu

    net

    Használok,a T-mobil 4gb-os internet csomag el?fizet?je vagyok!Bár az ára kicsit magas.Viszont ha az ár és az adatforgalmat nézem együtt akkor még ez a csomag a legjobb az összes csomag közül,amit nyújt a T-mobile!Most ez a csomag 4050 Ft-ba kerül.
    [B]A jónak és a rossznak ugyanaz az arca, minden csak attól függ, hogy
    életünknek melyik pillanatában találkozunk velük.[/B]

  4. #3
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    Nos nekem több mobil netem is van(volt).
    Magyarországon a T-mobil volt,4.000ft körüli áron,elvileg korlátlan adatforgalommal,de nagyon gáz volt sajna tipikus magyar üzletpolitika szerint,mert amint elérte a 3Gb -s adatforgalmat lekorlátozta a letöltést 124Kb/s-re ami nevetséges így lemondtam,
    itt kint Ausztriában van az A1(ami az itteni T-com) egy 10Gb-s csomag a nejemnek,az egy kicsit drága 39Eu/hó de az is igaz ,hogy egy Samsunk Note-book-al együtt kerül ennyibe 2évre,szóval annyira nem is drága,
    magamnak meg van egy Flashnet nev? szolgáltató ami KORLÁTLLAN forgalommal 25Eu/hó és 1Mb/s letöltés és feltöltés persze térer? függvényében de az itt nem gond szóval ez nagyon megéri szerintem... ;)

  5. #4
    Guest
    net

    T-mobile mobilnetet használtam, akcióval járt egy másik netcsomaghoz 1 éven át havi 1900 Ft-ért 4 GB-os.
    Már lejárt az akció de még megvan a net. Csak el? kell fizetni rá.
    Mostmár 4000 Ft 1 hónap.

  6. #5
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    net

    Egyszer volt, igaz hogy vodás és már eltelt azóta 1-2 év de még mindég kiver a víz ha meghallom azt a szót hogy mobilnet.
    Lassú volt,és szerintem aránytalanul drága a szolgáltatás min?ségéhez képest.

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó