Oldal: 3 / 36 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 15 (179) összesen

Téma: Milyen sorozatokat nézel?

  1. #11
    Legenda

    User Info Menu

    sorozat

    szederke wrote: Én kimondottan "sorozatfügg?" vagyok!

    Kedvenceim: 24, The Unit, Vészhelyzet, Grace Klinika, Dr Addison, The Shild/Kemény zsaruk és jelenleg The Practice/Ügyvédek és a The Good Wife.
    -nézd meg -a drót c /The Wire c.sorozatot/ hali Törppapa

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #12
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    sorozat

    én is kedvelem a sorozatokat!
    mindet, amit az asszony néz -
    nem piszkál hogy már megint a gép el?tt ülök... :)

  4. #13
    Legenda

    User Info Menu

    sorozat

    oldsipi50 wrote:
    szederke wrote:
    Én kimondottan "sorozatfügg?" vagyok!

    Kedvenceim: 24, The Unit, Vészhelyzet, Grace Klinika, Dr Addison, The Shild/Kemény zsaruk és jelenleg The Practice/Ügyvédek és a The Good Wife.
    -nézd meg -a drót c /The Wire c.sorozatot/ hali Törppapa
    Köszi a tippet-meglesem!
    szederke

  5. #14
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    Sorozatok

    Sziasztok én az N.C.I.S nézem már jó ideje nagyon jó sorozat.

  6. #15
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    Sorozatok

    Nos,mi sorozat függ?k vagyunk... :bigsmile:

    Szinte csak azokat nézzük,megvan az összes Csi(Miami,Las V,New Y),Dr.House,Rescue Me(nagyon király)...Ncis,Jog Ászok,Lépésel?nyben,Shark a Törvényszéki ragadozó,Las Vegas, szóval elég végeláthatatlan a sor... :bigsmile:
    Minden ami humoros,és izgalmas.
    De semmi Lost,vagy a 24,mert azokat nem csípjük.. ;)
    Ezek inkább folyamatos sorozatok,mi pedig azokat nézzük ami szinte mindig önálló rész,például a House,vagy a fent említettek... :D
    A 24.-et a 2. vagy a 3.évadig bírtuk de inkább töröltem az összeset mert olyan szinten összefolyt egyik rész a másikkal ,hogy inkább töröltük. :~
    A könnyed délutáni sorozatok is mind megvannak ,mind tuti szinte: Jim szerint a világ a legkirályabb,de a Jóbarátok,Így jártam anyátokkal,vagy a Rém rendes család is tuti.
    Most mondtam le a Direct-et mert 2Tb-nyi sorozat és egyéb film van,amit meg plusszba szeretnénk azt letöltöm,szóval szerintem a sorozatok királyak,mást nem is nagyon nézünk.... ;)

    Aki nem ismeri a Lépéselényben(Leverage)
    és mondjuk a Jog-Ászok cím? sorozatokat ajánlom,izgalomban, humorban gazdag mindkett? és a Jog-Ászoknak a két f?szerepl?je:James Belushi,Jerry OConnell,akik már egy-egy mimikával mosolyt csalnak arcunkra... ;)