Oldal: 7 / 36 ElsőElső ... 5678917 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 35 (179) összesen

Téma: Milyen sorozatokat nézel?

  1. #31
    Legenda

    User Info Menu

    A Madagaszkár.....

    Devil wrote: eddig volt a tvben a Dr House, de mostanában rászoktam a madagaszkár pingvinjeire, igen nézek annimációs meséket ilyen id?sen is :)
    A Madagaszkár pingvinjei én is nézem , lassan többet nézem az animációs meséket mint a fiam , lehet öregszünk :) avagy az újdonság ereje az én gyerekkoromban ilyenek nem voltak ezért nem lehet betelni velük .:)

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #32
    Legenda

    User Info Menu

    nem vagy egyedül

    Atlantisz wrote:
    Devil wrote:
    eddig volt a tvben a Dr House, de mostanában rászoktam a madagaszkár pingvinjeire, igen nézek annimációs meséket ilyen id?sen is :)
    A Madagaszkár pingvinjei én is nézem , lassan többet nézem az animációs meséket mint a fiam , lehet öregszünk :) avagy az újdonság ereje az én gyerekkoromban ilyenek nem voltam ezért nem lehet betelni velük .:)
    Én,mivel három kis gyerekelem(3-8-12 évesek) van,a nap legtöbb szakaszában rajzfilm sorozatokat nézünk!kivétel,mikor alszanak! :D
    [B]A jónak és a rossznak ugyanaz az arca, minden csak attól függ, hogy
    életünknek melyik pillanatában találkozunk velük.[/B]

  4. #33
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    Pingvinek

    pipus wrote:
    Atlantisz wrote:
    Devil wrote:
    eddig volt a tvben a Dr House, de mostanában rászoktam a madagaszkár pingvinjeire, igen nézek annimációs meséket ilyen id?sen is :)
    A Madagaszkár pingvinjei én is nézem , lassan többet nézem az animációs meséket mint a fiam , lehet öregszünk :) avagy az újdonság ereje az én gyerekkoromban ilyenek nem voltam ezért nem lehet betelni velük .:)
    Én,mivel három kis gyerekelem(3-8-12 évesek) van,a nap legtöbb szakaszában rajzfilm sorozatokat nézünk!kivétel,mikor alszanak! :D
    Na a Madagaszkár pingvinjeit én is nézem. Igaz meg sok más rajzfilmet is. Köszönhet?en a 4 éves fiamnak :)
    pipus: Jó neked a te gyerekeid legalább alszanak. Az enyém egy örökmozgó :)
    Üdv: Frank

  5. #34
    Guest
    pingvin

    itt akkor csak az a gáz, hogy nekem nincsenek gyermekeim :D úgy hogy én a magam szórakoztatására nézek animációs filmeket :D

  6. #35
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    Csak mese...

    Hááát Pipus, azt hiszem mi - háromgyerekes apukák - el tudnánk beszélgetni a mesékr?l és a mesefigurákról... :D
    És igen, királyok a pingvinek, nagyon csípem ?ket, bár a gyermekeimnek nem ?k a kedvencek :)
    pipus wrote:
    Atlantisz wrote:
    Devil wrote:
    eddig volt a tvben a Dr House, de mostanában rászoktam a madagaszkár pingvinjeire, igen nézek annimációs meséket ilyen id?sen is :)
    A Madagaszkár pingvinjei én is nézem , lassan többet nézem az animációs meséket mint a fiam , lehet öregszünk :) avagy az újdonság ereje az én gyerekkoromban ilyenek nem voltam ezért nem lehet betelni velük .:)
    Én,mivel három kis gyerekelem(3-8-12 évesek) van,a nap legtöbb szakaszában rajzfilm sorozatokat nézünk!kivétel,mikor alszanak! :D

Oldal: 7 / 36 ElsőElső ... 5678917 ... UtolsóUtolsó