Oldal: 5 / 36 ElsőElső ... 3456715 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 25 (179) összesen

Téma: Milyen sorozatokat nézel?

  1. #21
    Mester

    User Info Menu

    BK

    Hát, a Barátok Közt szerintem már annyira az alja mindennek, mint semelyik latin szappanbuborék, de ez privát vélemény :)
    Itt van egy videó, az egyik részb?l informatikai hozzáért?knek:

    64magos processzor és 64mb SSD :D
    Üdvözlettel:
    Adminisztrátor

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #22
    Legenda

    User Info Menu

    BK

    Köszönöm a magánvéleményedet,de te a rejtett reklámokrol beszélsz én a filmbeli kapcsolatokrol ami sajnos sokszor nagyon életszerü és a valoságban is megtörténik,de nem vagyunk egyformák és egy filmben nem ugyanazokat a film mondani valoját értjük,nekem nem jönnek be a latin amerikai szappanoperák,föláll a ször a hátamon ha csak rá gondolok.Ja én nem vagyok informatikai hozzáértö,igy nem is érdekelt a filmben ez az informácio.
    SLJKopasz

  4. #23
    Mester

    User Info Menu

    64

    Kopasz wrote: Köszönöm a magánvéleményedet,de te a rejtett reklámokrol beszélsz ... nem vagyok informatikai hozzáértö,igy nem is érdekelt a filmben ez az informácio.
    Nem a reklám részére gondoltam, mert akkor mondtak volna márkát is, hanem arra, hogy irtózatos nagy hülyeséget mondtak benne.
    Mind a 64 magos processzor, mind a 64 mb SSD nagy idiótaság, mert nem fogsz 64 magos személyi számítógéppel rohangálni még egy darabig (na nem túl sokáig), a 64 MB SSD meg igazából semmire sem elég egy teszem azt windows felhasználónak:)
    Üdvözlettel:
    Adminisztrátor

  5. #24
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    64mag..

    Adminisztrator wrote:
    Kopasz wrote:
    Köszönöm a magánvéleményedet,de te a rejtett reklámokrol beszélsz ... nem vagyok informatikai hozzáértö,igy nem is érdekelt a filmben ez az informácio.
    Nem a reklám részére gondoltam, mert akkor mondtak volna márkát is, hanem arra, hogy irtózatos nagy hülyeséget mondtak benne.
    Mind a 64 magos processzor, mind a 64 mb SSD nagy idiótaság, mert nem fogsz 64 magos személyi számítógéppel rohangálni még egy darabig (na nem túl sokáig), a 64 MB SSD meg igazából semmire sem elég egy teszem azt windows felhasználónak:)
    Mi nézzük minden nap,illetve letöltöm és úgy nézzük mert nem M.O-n dolgozunk és így "jutunk a mindennapi BK-hoz"... :bigsmile:
    De örülök,hogy ez a b?dületes hülyeség nem csak nekem ütötte meg a fülem... ;)

  6. #25
    Legenda

    User Info Menu

    BK

    Köszönöm nem vagyok egyedüli BK függö,de a számitogépes szaktudásom elég korlátozott,kimerül a használatában amit eddig megtanultam.
    A gép belseje nem érdekel és nem találkozom a kifejezésekkel minden nap,de köszönöm most egy kicsit tanultam,tényleg nem értek hozzá.
    Maradok johiszemü hiszékeny.
    SLJKopasz

Oldal: 5 / 36 ElsőElső ... 3456715 ... UtolsóUtolsó