Oldal: 4 / 36 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 16 - 20 (179) összesen

Téma: Milyen sorozatokat nézel?

  1. #16
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    Sorozatok

    Ezek a sorozat filmek a legjobbak az a baj hogy nem mindennap mennek.:D

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #17
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    Sorozatok...

    mester88 wrote: Ezek a sorozat filmek a legjobbak az a baj hogy nem mindennap mennek.:D
    Csináld amit én... :D
    Végy egy nagyobb küls? HDD-t 1-2Tb,aztán töltsd le mind és minden nap elérhet? lesz amit csak akarsz... ;)
    Hidd el jobb mint a kábel Tv... :bigsmile:
    S?t úgy is mondhatom,hogy saját kábel Tv-d lesz olyan m?sorral ami 100%ig bejön... :bigsmile:
    És még a kábel Tv havi díját is megspórolod... ;)

  4. #18
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    Fringe: Izgalmas szerettem

    Fringe: Izgalmas szerettem az X-aktákat és ez is bejön.Spartacus izgalmas ki sorozat.Game Of The Thrones tökéletesen megcsinált sorozat teccik úgy ahogy van.

  5. #19
    Tag

    User Info Menu

    Sorozatok

    Nagyüzemi sorozatfogyasztó vagyok.
    Dallas és az akkori sorozatokkal kezdtem amik akkoriban a tvnm mentek. Persze a nagy részére már rá sem tudnék nézni mostanában. :D pl: Quantum Leap nem tudom hogy tudtam nézni. De jók voltak pl: Kaméleon, A-team, Macgyver.
    Nagyon ráfüggtem a Csillagkapu sorozatra. Az el?z? évben letöltöttem az összes részt és megnéztem a filmekkel együtt. Sajnos az Stargate Universe már nem volt az igazi bár követtem, pont mikor abbahagyták akkor kezdett e kicsit izgalmasabb lenni.
    Sok rajzfilmet is nézek pl: The Simpsons, Family Guy, Amerikai Fater, Cleveland show, Futurama; Régen: Tom és Jerry, Balukapitány...
    Vígjátékok: Két pasi és egy kicsi, Halo halo, Mr Bean, Fetete vipera, My name is Earl, Így jártam anyátokkal...
    Akció/krimi: 24, Szökés, H?sök, Sarah Connor krónikái, Firefly, Nikita, Castle...
    Néhány amimét. Meg van egy csomó sorozat amit csak elkezdtem de beleuntam.
    Üdvözlettel
    Trebit

  6. #20
    Legenda

    User Info Menu

    Sorozatok

    Sziasztok ahogy olvasom a bejegyzéseket elcsodálkoztam vagy csak énvagyok kicsit maradi,de szeretem a Barátoköztöt minden nap megnézem igaz neten.Amugy az amerikai sorozatok szinte minegyike jöhet de nem sorozatszerüen nézem hanem amikor idöm engedi.A kedvenc a Dr Csont és Horácio,de a többi is jöhet csak bünügyi legyen.
    SLJKopasz

Oldal: 4 / 36 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó