Oldal: 9 / 9 ElsõElsõ ... 789
Eredmény: 41 - 44 (44) összesen

Téma: Négy Méter Magas, 175 Kilométer Hosszú Kerítést Épít Magyarország A Szerb Határon.

  1. #41
    Mester

    User Info Menu

    Rossz ez a tehetetlenség,hogy ennyire ki vagyunk téve másoknak.
    Metál örök és elpusztíthatatlan!

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Életkor
    2010
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #42
    Legenda

    User Info Menu

    Rossz ez a népbutítás, hogy ennyire ki vagyunk téve kormányunknak.
    2015.09.30.
    Minden állatságot el kell hinnem.
    Migráns?
    Cigány?
    Tessék mondani: melyik nemzet és államalapító ország?
    Röhej?
    Sajnálom: nem!
    Élj boldogan! Ezt viszont nem megtalálni, hanem megteremteni kell. Nem kívül, hanem belül. Kecsi Enigma Terminator

  4. #43
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    Lesz itt még háború, hamarosan...........
    Before..........

  5. #44
    Moderátor

    User Info Menu

    Én mindig egyetértettem azzal, hogy valamit tennünk kell, nem engedhetünk be minden bevándorlót (ld kés?bb) kontroll nélkül az EU-ba. Az tisztán látszik, hogy a vezet? európai hatalmak nem tudnak, vagy nem akarnak semmit tenni a helyzet normális megoldásának érdekében. Egyes vélemények szerint pont azért, hogy növeljék a bels? feszültséget (aki veszi a fáradtságot és utánanéz, láthatja, hallhatja, hogy hogyan viselkednek ezek az emberek és milyen frusztrációt okoz ez az ottlakóknak) azzal a céllal, hogy utána megkapják a feltétel nélküli támogatást a helyzet -bármilyen áron történ?- rendezéséhez. Egyébként szerintem egy menekült nem dobálja el az útlevelét (azzal épphogy bizonyítja, hogy menekült), kér, elfogadó, nem pedig követel?zik, balhézik, stb.
    [IMG]http://s2.postimg.org/n3tdn5xrt/alairas_tegla_balage_fenyek3.gif[/IMG]
    "Nem vagyok antiszociális, egyszer?en csak nem vagyok felhasználóbarát."
    [URL='https://www.facebook.com/pages/Torrentekinfo/158105917573167']Torrentek.info a Facebookon[/URL] | saját mailcímem: UTS(kukac)balage.eu

Oldal: 9 / 9 ElsõElsõ ... 789