Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 5 (11) összesen

Téma: Kiscsibe

  1. #1
    Legenda

    User Info Menu

    Miért regisztráltál az oldalra?
    Válasz:

    Internetes keresgéléseim alkalmával akadtam a fórumra, ahol minden a torrent oldalakkal kapcsolatos információt megtaláltam. Regisztrációm után kedvesen, segít?készem fogadtak, ezért egyszer?en itt „ragadtam”…


    Mi a hobbid? Milyen dolgok érdekelnek?
    Válasz:
    A hobbim többek közt a filmnézés, fórumozás, különböz? fórumos játékok a film-kvízt?l egészen a tipp-játékokig. Ezeken kívül szívesen olvasom és reagálok mások hozzászólásaira. A szabadid?m egy részét a számítógép el?tt töltöm. Ebb?l egy szelet a fórumozásé itt.

    Mely torrent oldalakon vagy jelen?

    Válasz:

    Gyakorlatilag minden oldalon jelen vagyok, ahol szeretnék.

    Írj le minden egyéb információt magadról, amikr?l úgy gondolod segítik majd a beilleszkedésedet
    Válasz:

    Ha módomban áll szívesen segítek másoknak. Akár egy kérdés megválaszolásában, akár hajmosási tanácsokban. A sok téma közt szívesen barangolok, keresgélek. A fórumozásban a saját szavas megnyilvánulásokat kedvelem. Remélem, hogy sikerül beilleszkednem...
    A kedves szavak rövidek, nem kerülnek semmibe,
    de mégis örökké visszhangoznak. (Radnóti Miklós)
    [img]http://kepfeltoltes.hu/150419/211720485N_vtelen-1_www.kepfeltoltes.hu_.png[/img]

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hely
    Advertising world
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #2
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Kedves Kiscsibe :)
    Nagyon kedves ?szinte bemutatkozásodat szivb?l köszönöm.
    Mint nagyon régi és megbecsült tagunkat szeretettel köszöntelek a bemutatkozásod alkalmával :)
    És továbbra is érezd jól magadat itt a fórumon.

  4. #3
    Guest
    Kiscsibe hiányzott a bemutatkozásod mint egérnek a sajt.
    Köszöntelek az UTS fórumon örülök hogy ilyen színes egyéniség gazdagítja továbbra is sorainkat.

  5. #4
    Legenda

    User Info Menu

    Üdv, "' Kiscsibe " a la UTSF egyik lelke és mozgatórugója!
    Hidd el, régóta várom bemutatkozásodat!
    Szerettelek volna jobban megismerni.
    Úgy vélem, hogy 'példaérték?' önjellemzésedet ki kellene tenni az UTSF kezd?lapjára .-- mert oly példaérték?, amilyet idáig még nem olvastam eddig. Rövid, de tömör és alapos!
    Gratu hozzá!
    Üdv közöttünk -,-m, és "légy jó mindhalálig"!
    Élj boldogan! Ezt viszont nem megtalálni, hanem megteremteni kell. Nem kívül, hanem belül. Kecsi Enigma Terminator

  6. #5
    Adminisztrátor

    User Info Menu

    Üdv Kiscsibe!
    Nem tudom mit is írhatnék egy régi és kitartó fórum társunknak?
    Talán annyit, hogy ha jól érzed itt magad a társaságban, a barátok és ismer?sök között, akkor maradj még továbbra is és er?sítsd sokoldalú színes egyéniségeddel a fórum tagságát.
    [CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3][I][B]Baráti üdvözlettel: szepaj[/B][/I][/SIZE][/FONT][/CENTER]

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó