Oldal: 7 / 7 ElsőElső ... 567
Eredmény: 31 - 31 (31) összesen

Téma: Abortusz

  1. #31
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    sokan csaj beszéltek ojanról amit nem is tudtok én fiatal anyuka vagyok a kislányomat 20 évesen szultem és az volt életem legjobb cselekedete rá négy hónapra becsúszott a második terhesség de az abortuszra nem is gondoltam most két gyerekes boldog anyuka vagyok

    egy életet megszakítani nem ojan konnyu ahogy néhanyan leírjátok ha van a koteletekben pár gyermek akár a család tagjaitoké akkor gondoljatok bele hogy milyen lenne megyfosztani ot az élettol az élet nem csak szenvedés hanem boldogság is és nagy tévedés hogy csak a buta nok kovetnek el abortuszt mert rengeteg tanult karierista no válassza inkább a munkájat mint a benne fejlodo életet

    az árvaházról meg annyit hogy bár anya nélkul nonek fel de legalább élnek és azok a gyerekek maguk dontik el hogyan is fognak élni hiszen nem csak rosszak vannak ott hanem sokszor a legjobb emberek

    az egyetlen akivel egyet tudok érteni az dark angel

    még csak annyit hogy ismerek egy ojan not aki eroszak által esett teherbe és azt mondta hogy a gyerek nem tehet semmirol amit az a szornyeteg elkovetett,megtartotta a babát és szeretettel felnevelte most az a gyerek egy jóravaló felnott aki mindenért hálás amit az anyja érte tett családja van és az anyukája veluk él most már o gondoskodik róla

    nefeledjétek vannak emberi csodák nem csak gonoszság és rossz egy gyerek megérdemli az életet senkinek sincs jogy megolni ot

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

Oldal: 7 / 7 ElsőElső ... 567