Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6 - 10 (33) összesen

Téma: Házasság Viccek

  1. #6
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Három feleség, egy aki nem rég ment férjhez, egy aki pár éve már házas, valamint egy aki már 20 éve házasságban él, elhatározzák, hogy feldobják valamivel otthon a szexuális életüket. Abban egyeztek meg, hogy egy kis szado-mazoista módszert alkalmaznak majd és az élmény után beszámolnak az eredményr?l. Egy hét múlva találkoznak és elmesélik mi történt: A "friss" házasságban él? hölgy azt mondja:
    - Párom munkahelyén egy földig ér? fekete b?r kabátban jelentem meg, becsuktam az irodája ajtaját, majd amikor ledobtam magamról a szerkót és meglátta, hogy egy fekete b?r bikini van csak rajtam annyira felizgult, hogy az ostort már nem is kellett használnom, vad szeretkezésbe kezdtünk az íróasztalán.
    Aki már pár éve házasságban él a következ?t mondta:
    - Nekem is hasonló élményem volt, a párom miután hazajött munkából, én is fekete b?rszerkóban várva álltam el?tte, kett?t rácsaptam a fenekére a b?r ostorral, majd olyat szeretkeztünk, hogy egy második nászútra hívott.
    A harmadik, "rutinos" hölgy, némi tétovázás után ?szintén bevallotta:
    - Rengeteget terveztem. A gyerekeket lepasszoltam a nagyszül?knél.
    Parfümös olajfürd?t vettem. Én is beöltöztem a b?rszerkóba, még egy fekete maszkot is fölvettem. Amikor az uram hazajött a munkából lezuttyant a fotelbe, megragadta a TV távirányítóját, majd amikor rám nézett csak annyit mondott: "Hé Batman, mi van vacsorára?"

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Életkor
    2010
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #7
    Mester

    User Info Menu

    A menyasszony kérleli a v?legényét:
    - Ha hozzád megyek, akkor ugye leszoksz a dohányzásról?
    - Le én!
    - És inni sem fogsz?
    - Nem fogok.
    - És lóversenyezni sem?
    - Azt sem.
    - És mir?l fogsz még lemondani?
    - A házasságról.

  4. #8
    Just, the Doctor!

    User Info Menu

    Két férfi beszélget.
    - Nem értem, hogy vehettél ilyen drága étkészletet a feleségednek!
    - Drága volt, de megérte. A feleségem azóta a mosogató közelébe se enged.
    “It didn’t matter where you were, if you were in a room full of books you were at least halfway home.”
    ― Lev Grossman

    “[F]or just one second, look at your life and see how perfect it is. Stop looking for the next secret door that is going to lead you to your real life. Stop waiting. This is it: there's nothing else. It's here, and you'd better decide to enjoy it or you're going to be miserable wherever you go, for the rest of your life, forever.”
    ― Lev Grossman


  5. #9
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Családi idill:
    - Drágám, hozd ide a sört a h?t?b?l!
    - Varázsszó?
    - Odabasszak?!

  6. #10
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Barbie

    Egy férfi közvetlenül karácsony el?tt jön rá, hogy még semmit sem vett a gyerekének. Elrohan a legközelebbi játékboltba, és megkérdi az eladót:
    - Mondja, mennyibe kerül az a Barbie-baba, ami a kirakatban van?
    - Ott van több is. A "Tornázó Barbie" 20 dollár, a "Vásárló Barbie" és a "Strandoló Barbie" szintén 20 dollár, míg az "Elvált Barbie" 300 dollárba kerül.
    A férfi meghökken:
    - Miért kerül ilyen sokba az elvált Barbie?
    - Mert az "Elvált Barbie"-hoz tartozik még Ken háza, autója és motorcsónakja is.

Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó