Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 5 (17) összesen

Téma: Katonás Viccek

  1. #1
    A Provokátor

    User Info Menu

    Tied a szó!
    Facebook
    Twitter






    So se zavarjon ha egyesek rajtad köszörülik a nyelvüket. Amíg így tesznek te uralod az életüket, kvázi a te szolgáid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak önmaguk helyett. Alárendelik magukat egy náluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rólad beszélnek mert beszélni csak arról érdemes aki számít. Hát miért is lep ez meg? Ne sajnáld tőlük ezt a kevéske kis örömöt.

    :girl_angel:

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #2
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    A laktanyában kolerajárvány tör ki. A vezet?ség elrendeli, hogy figyeljék a mellék helységet. Egyik éjszaka Kovács közlegényt felverik az álmából:
    - Azonnal jöjjön velünk, mert maga kolerás!
    - Honnan veszik?
    - Megfigyeltük, hogy tizenegyszer ment egymás után a mellék helységre.
    - Az igaz, de tízszer foglalt volt.

  4. #3
    Mester

    User Info Menu

    A Második Világháború el?tt a németek és a szovjetek éppen aláírták a Molotov-Ribbentrop paktumot Lengyelország felosztásáról. Az ezt követ? fogadáson Molotov elvtársnak nagyon megtetszik a németek titkárn?je, úgyhogy oda is ül mellé és tölt a hölgynek egy pohár pezsg?t. A hölgy elmosolyodik és megissza a pezsg?t. Molotov elvtárs megint tölt és megfogja a n? térdét.
    A hölgy megint elmosolyodik és megissza a pezsg?t. Molotov elvtárs megint tölt egy kis pezsg?t és keze följebb csúszik a hölgy combján. A hölgy megint elmosolyodik, megissza a pezsg?t, majd odahajol Molotov elvtárshoz és a fülébe súgja:
    - A szeme se rebbenjen meg Molotov elvtárs, amikor a tökömhöz ér, nehogy lebuktasson! Szerjózsa vagyok az orosz hírszerzést?l!

  5. #4
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    A sorozáson egy férfit megkérdeznek:
    - Na, mondja, miben tartják a nyílvessz?t?
    - Nem tudom uram!
    - Gondolkodjon egy kicsit!
    - Passz, uram!
    - Tegez fiam, tegez!
    - Tegezlek én, de akkor sem tudom!

  6. #5
    Mester

    User Info Menu

    A háborúban az izraeliek elfogtak egy arab pilótát. Megpróbálták kivallatni a szétl?tt repül?gép paraméterei ügyében.
    - Mennyi a géped optimális repülési magassága?
    A pilóta nem válaszol, mire nagyon megverik.
    - Mennyi a repül?géped maximális repülési sebessége?
    A pilóta megint nem válaszol, mire még jobban megverik.
    - Mekkora teljesítmény? a repül?d hajtóm?ve?
    Nincs válasz, mire utoljára, még egyszer megverik, de mivel látják, hogy semmit sem lehet bel?le kiszedni, ezért elengedik.
    Hazaérve nemzeti h?sként fogadják és az ünnepségen megkérdezik t?le, hogy mit tud tanácsolni a pilótanövendékeknek?
    - Csak azt, hogy a m?szaki adatokat tanulják meg pontosan, mert ha elkapják ?ket és nem tudják, akkor nagyon megverik ?ket!

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó