Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 5 (10) összesen

Téma: Kovács Ákos

  1. #1
    A Provokátor

    User Info Menu

    kinek mi a véleménye róla?
    Facebook
    Twitter






    So se zavarjon ha egyesek rajtad köszörülik a nyelvüket. Amíg így tesznek te uralod az életüket, kvázi a te szolgáid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak önmaguk helyett. Alárendelik magukat egy náluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rólad beszélnek mert beszélni csak arról érdemes aki számít. Hát miért is lep ez meg? Ne sajnáld tőlük ezt a kevéske kis örömöt.

    :girl_angel:

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #2
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Bonanza banzájból emlékszem Ákosra. Akkoriban nagyon sokat hallgattam a csapatot. Kovács Ákost jó énekesnek dal és zeneszerz?nek tartom.

  4. #3
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Ákos :) nagy -nagy kedvencem.
    Zeneszerz?, énekes és költ?. :), igaz el?adómüvésznek nevezi magát .
    Els? dalait emlékszem a Duna tv-b?l ismertem meg, leadta egyik koncertjét.
    Els? hallásra-látásra örökre megfogott, azóta is követem útját, igaz csak egyetlen koncertjére sikerült eljutnom erdélyi körutján.
    Nekem a zenéje tetszik és nem utólsó sorban a szöveg , ami megfogott :)
    Hallgattam karcolatait és verseit is. Nagyon tud a szavakkal bánni, célratör?en és sokatmondóan.
    Ezenkivül óriási filozófus :) hallgattam néhány gondolatvitelét istenr?l ,kapcsolatokról.

  5. #4
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Rengeteg díjat tudhat be magáénak, ami tehetségét igazolja.Koncertjei teleházasak. Amit tisztelni lehet személyében hogy sokat tudó és sikeres, ennek ellenére nem szállt el vele a ló.
    "Csak egy dolgot tudok adni, önmagamat: énekes vagyok, aki a saját életér?l, gondolatairól, érzéseir?l énekel."

  6. #5
    Moderátor

    User Info Menu

    Van pár jó száma, de nem vagyok t?le odáig. Tudása tényleg van, de szerintem pont ellenkez?leg; egy id? után nagyon elszállt vele a ló.
    [IMG]http://s2.postimg.org/n3tdn5xrt/alairas_tegla_balage_fenyek3.gif[/IMG]
    "Nem vagyok antiszociális, egyszer?en csak nem vagyok felhasználóbarát."
    [URL='https://www.facebook.com/pages/Torrentekinfo/158105917573167']Torrentek.info a Facebookon[/URL] | saját mailcímem: UTS(kukac)balage.eu

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó