Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 5 (11) összesen

Téma: Szerinted Melyik A Legjobb Banda?

  1. #1
    A Provokátor

    User Info Menu

    tied a szó!
    Facebook
    Twitter






    So se zavarjon ha egyesek rajtad köszörülik a nyelvüket. Amíg így tesznek te uralod az életüket, kvázi a te szolgáid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak önmaguk helyett. Alárendelik magukat egy náluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rólad beszélnek mert beszélni csak arról érdemes aki számít. Hát miért is lep ez meg? Ne sajnáld tőlük ezt a kevéske kis örömöt.

    :girl_angel:

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #2
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    :)
    Esküszöm nem tudok választ adni :)
    Magyaroktól talán Omega
    Külf?ldi: Queen

  4. #3
    Just, the Doctor!

    User Info Menu

    MagyaRock: Picsa, CPg, Moby Dick, Auróra, Hortobágy HardCore Crew, Cool Head Clan, Classica mindegyik egyformán jó, mikor mihez van izlése és kedve az embernek...
    Külföldi: System of a Down, Iron Maiden, Children of Bodom, Nirvana, Ska-P it is az a lényeg milyen hangulatban vagyok...
    “It didn’t matter where you were, if you were in a room full of books you were at least halfway home.”
    ― Lev Grossman

    “[F]or just one second, look at your life and see how perfect it is. Stop looking for the next secret door that is going to lead you to your real life. Stop waiting. This is it: there's nothing else. It's here, and you'd better decide to enjoy it or you're going to be miserable wherever you go, for the rest of your life, forever.”
    ― Lev Grossman


  5. #4
    Adminisztrátor

    User Info Menu

    csakazalp

    vagyis LinkinPark

    Amúgy meg nagy rész ami lightos rock vagyis "zene" ami a mostani el?adóktól távol áll ez a szó. Régen még volt a Tankcsapda, de hát ami elmúlt az elmúlt mostanra... Inkább hagyjuk.
    Persze Omega, Bikinit is szeretem stb... De sokáig a Tankcsapda volt a no1 azért.
    Csakaposzmeh....

  6. #5
    Just, the Doctor!

    User Info Menu

    Pontosan, bár csapda eleinte inkámb Punk volt mint rock, bár eléggé közeli m?fajok, a 2009es album óta nem is hallgatom ?ket, olyan 2004t?l ment a lefele ívelés, de nekem a 2009es azthiszem "Minden Jót!" album volt az ami után azt mondtam, hogy eladták magukat mennyenek a pi...ba...
    “It didn’t matter where you were, if you were in a room full of books you were at least halfway home.”
    ― Lev Grossman

    “[F]or just one second, look at your life and see how perfect it is. Stop looking for the next secret door that is going to lead you to your real life. Stop waiting. This is it: there's nothing else. It's here, and you'd better decide to enjoy it or you're going to be miserable wherever you go, for the rest of your life, forever.”
    ― Lev Grossman


Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó