Oldal: 3 / 8 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 15 (39) összesen

Téma: Kit?l Való Az Idézet?

  1. #11
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Andrea De Carlo

    Következ? idézet kit?l van?
    Mindig máshol akarunk lenni, mások akarunk lenni, mást szeretünk a másikban, mint akik. Megérkeznénk, de mennénk, vagy maradnánk még, de nem lehet. Sohasem az igazi. Ilyen vagy te is, én is, ilyenek vagyunk mind. Valami mindig hiányzik. Néha minden. Néha nagyon sok, néha csak kevés hiányzik ahhoz, hogy boldogok legyünk - de nem vagyunk sohasem teljesen és maradéktalanul boldogok.

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #12
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Müller Péter

    Következ? feladvány:
    Úgy élem az életem, hogy állandóan ott ülök a néz?téren, de a vásznon az én filmemet vetítik, én vagyok az egyik szerepl?, mindig kívülr?l is látom magam. (...) Próbálom nem elveszíteni ezt a fajta ironikus látásmódot, mert ez biztosítja, hogy reálisan lássam magamat és a világot.

  4. #13
    Adminisztrátor

    User Info Menu

    Geszti Péter

    Következ? feladvány:

    “Aki harcol, veszíthet. Aki nem harcol, már vesztett is.”
    [CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3][I][B]Baráti üdvözlettel: szepaj[/B][/I][/SIZE][/FONT][/CENTER]

  5. #14
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Bertolt Brecht

    Következ? feladvány:
    Tudja, miért szeretik az emberek az er?szakot? Mert annyira jó érzés. Az emberek az er?szakban örömüket lelik. De ha elvesszük t?le az örömöt, a puszta tett értelmetlenné válik.

  6. #15
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Kódjátszma c. film
    Következ? feladvány:

    Nem léphetsz egy új életbe úgy, hogy az egyik lábad még a régiben van. Csak úgy tehetsz meg egy újabb lépést, ha mindent lezársz, ha elbúcsúzol az addigitól.

Oldal: 3 / 8 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó