Oldal: 5 / 5 ElsõElsõ ... 345
Eredmény: 21 - 25 (25) összesen

Téma: Mit gondoltok a zene stílus miatti megkülönböztetésr?l?

  1. #21
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    szerintem a zene a fontos nem csak a zenei izlés van úgy hogy romantikus zenét halgatok de a rock-ot is nagyon szeretem amennyi ember faj annyi zenei izlés és ez ebben a legszebb minnél szinesebb annál jobb és érdekesebb és mivel cigany vagyokk higgyétek el hogy a cigány zene sem mind nyávogós vagy mulatós van pop és mas fajta cigány nyelvu zene is . És ott van még a latin zene imádom

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #22
    A Provokátor

    User Info Menu

    Elárulod a kedvenced?
    Facebook
    Twitter






    So se zavarjon ha egyesek rajtad köszörülik a nyelvüket. Amíg így tesznek te uralod az életüket, kvázi a te szolgáid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak önmaguk helyett. Alárendelik magukat egy náluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rólad beszélnek mert beszélni csak arról érdemes aki számít. Hát miért is lep ez meg? Ne sajnáld tõlük ezt a kevéske kis örömöt.

    :girl_angel:

  4. #23
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    már mint cigány, nem hiszem hogy ismernéd de keresd ki a youtube-on JUPKA KRISTIAN

  5. #24
    A Provokátor

    User Info Menu

    Nem ismerem, és nem is halottam még róla. XD

    De ide tudsz videókat tenni, miket hallgatsz stb: http://torrentek.info/forum/forums/2...mp-Vide%C3%B3k

    Szerintem a gyerekekre és a csekély értelmi képességû emberekre jellemzõ másokat a zenei ízlésük miatt bántani. A zene ami közös nyelvünk, és ha akarjuk találunk közös nevezõt.

    Emlékszem gyerekként, az összes ismerõsöm mind a rap meg a disco zenét hallgatta. XD És bizony sok összetûzés volt a rock zene kedvelõivel. XD Az az általános kép alakult ki róluk, hogy igénytelenek, isznak, és csak is csoportosan bátrak. XD Persze ez csupán általánosítás! Pár személyes élménybõl szõtt háló, amivel aztán körbefonták az egész mûfajt, és annak követõit.

    De mindig voltak és lesznek is olyan emberek, akik hódolnak ennek az egyszerû látásmosdónak, de egyszer mindenkinek fel kell nõni.


    Én bevallom õszintén, szoktam ugratni embereket általuk hallgatott számok, elõadok miatt. Engem is szoktak, és evvel semmi baj nincsen addig, amíg a vicc mindenkinek vicc marad, és nem vált át egyoldalú zrikálásba. XD
    Facebook
    Twitter






    So se zavarjon ha egyesek rajtad köszörülik a nyelvüket. Amíg így tesznek te uralod az életüket, kvázi a te szolgáid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak önmaguk helyett. Alárendelik magukat egy náluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rólad beszélnek mert beszélni csak arról érdemes aki számít. Hát miért is lep ez meg? Ne sajnáld tõlük ezt a kevéske kis örömöt.

    :girl_angel:

  6. #25
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu


    szerintem hallgasd meg nem aza tipikus cigány zene amugy igazad van mindenben a zene az emberrol és az életrol szól nem pedig a sztereotipiárol persze a vicc természetesen belefér

Oldal: 5 / 5 ElsõElsõ ... 345