Oldal: 2 / 13 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6 - 10 (63) összesen

Téma: Mennyi időt töltesz az oldalon?

  1. #6
    Adminisztrátor

    User Info Menu

    Hétköznap munka után általában 3-4 óra, hétvégéken ett?l mégtöbb.
    [CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3][I][B]Baráti üdvözlettel: szepaj[/B][/I][/SIZE][/FONT][/CENTER]

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Életkor
    2010
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #7
    Legenda

    User Info Menu

    Nem vagyok régóta tag, de ahoz képest elég sokat :D Napi szinten pár orát biztos.
    by Rotti

  4. #8
    Guest
    No ez nálam változó.. van mikor itt vagyok sokáig de van mkor csak be kuk,,, de azért aktiv vagyok az oldalon

  5. #9
    Legenda

    User Info Menu

    Napi 1 órát 100% biztossággal. Néha a délel?tti órát d.u. "megfejelem" 60 vagy akár több perccel is. Volt olyan, hogy vártam egy visszajelzést. Valamivel nem boldogultam (nagyjából 1 órát 'küzdöttem' a feladat megoldásával > így nem is végeztem "érdemi munkát" - ez után akövetkezett).
    Amennyi szabadid?m van: /itt lógok ÁLLANDÓAN?/ a torrentek.info-n töltöm. Néha 2-3 ablak fut egyszerre egy id?ben / torrentek.infó a háttérben, míg máshol végzem a szükséges dolgokat (pl.: most a G-mail levelez?program fut és egy torrent oldal emellett).
    Igyekszem minél többet itt tartózkodni.
    Miért?
    Itt nagyon jó (kedves, barátságos, segít?késze) emberek tartózkodnak. Gyakran kérés nélkül segítenének nekem. Néha én nálam "nyílik ki a bicska" amennyiben véleményemmel szöges ellentétben nyiltakozik valaki. Megbocsájtható! Mindenki egyéniség és a maga ura.
    Talán a torrentek.info egyféle menedékhely, ahol elfeledheti az ember napi búját / baját.
    Már ebben a pillanatban is meggyóntam valamit.
    A torrentek.info egyféle drog:
    - ha nem kapod meg = elvonási tüneteid lesznek
    - kíváncsiság? = emberi gyarlóság...
    - b?ntudat? = emberi félelem
    torrentek.info = valamiféle templom, ahol békében imádkozol.
    Ez az oldal jóval többet ad és nyújt nevét felülmúlva.
    Számomra nagyon sokat jelent.
    Élj boldogan! Ezt viszont nem megtalálni, hanem megteremteni kell. Nem kívül, hanem belül. Kecsi Enigma Terminator

  6. #10
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Amint id?m engedi azonnal gépmellé ülök, mostanában csak esténként van id?m...ameddig elálmasodok addig fent vagyok :)

Oldal: 2 / 13 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó