Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 456
Eredmény: 26 - 28 (28) összesen

Téma: Deino

  1. #26
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Nem valószín? hogy már annyi tagvan mivel lefuttattam anno egy keresést, és közel 88.000+ inaktív tag volt, akik 30 napja se nem léptek be, se nem csináltak forgalmat. F?leg mivel most regeltem oda, kiváncsiságból, és hát rögtön így kezdi: 2014.december 12-e el?tti inaktív tagok törl?dtek.

    Annyira szerintem nem fontos az, hogy igaz-e vagy sem, leírtam, aki elhiszi elhiszi, aki nem nem :D

    Regisztrált felhasználók 3,967
    Ebb?l tag 678
    VIP 18
    Legújabb felhasználó Deino
    Warnolt felhasználók 37
    Bannolt felhasználók 3
    Meger?sítetlen felhasználók 0

    Torrent statisztika
    Torrentek 1,160
    Peerek 380
    Seederek 342
    Leecherek 38
    Teljes letöltési sebesség 32.35 MB/s
    Összes feltöltés 125.28 TB
    Összes letöltés 15.72 TB
    Adatforgalom 140.99 TB

    Azért látszik a lényeg nem? :) 140 TB alig 1000 torrentel, ha már resetelték a dolgokat ezt se ártott volna :p

    Mondjuk én kb 2010-ben leléptem onnan, vagy talán 11-ben, és a motor is ugyanaz a küls? 90%-a is, és a munkám nagyrésze is még ott van :P A posztermód + a details is az én saját munkám az adatlappal együtt, csak már lestrapált állapotban. Akkor nem volt az. Látszik minden foltozva van. Ha gondolod privátban elküldöm a címét, regisztrálni ahogy látom, csak úgy lehet, hogy regelsz aztán kérsz egy elfelejtett emailt. Vagy csak én nem emlékszem mit írtam be? :D

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Életkor
    2010
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #27
    A Provokátor

    User Info Menu

    Pedig van egy témánk, melybe jól jönne egy ilyen beszámoló, hiszen ezért is született: Színfalak Mögött | United Torrent Society Forum - Torrent oldalak hírei, fórum, Meghívócsere, Free reg és Free Leech!

    A negatív reklám is reklám. XD
    Facebook
    Twitter






    So se zavarjon ha egyesek rajtad köszörülik a nyelvüket. Amíg így tesznek te uralod az életüket, kvázi a te szolgáid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak önmaguk helyett. Alárendelik magukat egy náluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rólad beszélnek mert beszélni csak arról érdemes aki számít. Hát miért is lep ez meg? Ne sajnáld tőlük ezt a kevéske kis örömöt.

    :girl_angel:

  4. #28
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Mik ki nem derülnek!?
    Vajon mi még? :D

Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 456