Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 5 (8) összesen

Téma: Meghívó Igénylés: December!

  1. #1
    A Provokátor

    User Info Menu

    Decemberben az alábbi meghívókra lehet jelentkezni! (A rangod a profilodban tudod ellen?rizni)

    Legenda rangtól:

    FTN
    GFT
    fux0r
    BTN
    CN
    MV
    BTN
    Revolt.org.
    What.cd
    Bithumen
    Racingfor.m

    Mester rangtól:

    Ncore
    IPT
    PTM
    TT
    HDME
    TvStore
    BaconBits
    polishtracker
    Karagarga
    TemplateP2P
    Gazellegames
    StopThePress


    Mániákus fórumozó rangtól:

    Deli.sh
    Bit-HDTV
    Bithorlo
    IndieTorrents
    Fano.LV
    MyAnonaMouse
    KrayTracker
    Carpathian
    ProAudioTorrent

    Tag rangtól:

    1st
    XiDE
    Deathlord
    TorrentVault
    Diablo Torrent
    Majomparádé
    LinkoManija
    euTorrents
    Gormogon
    PsyTorrents
    Pretorians
    Malacka



    Az igénylés menete:

    Válaszolj az alábbi kérdésekre ( De ne ide küld be, hanem a Kapcsolat menüpontba)


    1. Mért szeretnél bekerülni az oldalra?

    2. Írj le mindent, amit tudsz az adott oldalról!

    3. Mióta torrentezel, és foglalkozol meghívócserélgetéssel?
    4.Profil link a három legtöbbet használt oldaladról!

    5. Speedtest

    6. Gmail-es e-mail cím!


    A Kérdéseket a válaszokkal együtt küldjétek el: az alábbi címre: Kapcsolat


    (A topic-ba csak annyit kell írnod, hogy ment az üzenet, ismét leírnám, ne ide küld az adataidat)


    Az igénylés nem biztos, hogy meghívással végz?dik. Nem az számít. hogy a múltban mit tettél, le az asztalra. Októbert?l új id?számítás veszi kezdetét. Az aktivitásod, ami a leginkább mérvadó lehet!
    Facebook
    Twitter






    So se zavarjon ha egyesek rajtad köszörülik a nyelvüket. Amíg így tesznek te uralod az életüket, kvázi a te szolgáid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak önmaguk helyett. Alárendelik magukat egy náluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rólad beszélnek mert beszélni csak arról érdemes aki számít. Hát miért is lep ez meg? Ne sajnáld tõlük ezt a kevéske kis örömöt.

    :girl_angel:

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #2
    Legenda

    User Info Menu

    Értem én ezt: " - Az igénylés nem biztos, hogy meghívással végz?dik." Tagnap kaptam rá választ Carpathians ügyben. Még ma se érkezett meg a meghívó...
    Élj boldogan! Ezt viszont nem megtalálni, hanem megteremteni kell. Nem kívül, hanem belül. Kecsi Enigma Terminator

  4. #3
    A Provokátor

    User Info Menu

    Értem én ezt, csak azt nem, hogy ez hol érint minket? És hogy kapcsolódik ehhez a témához?
    Facebook
    Twitter






    So se zavarjon ha egyesek rajtad köszörülik a nyelvüket. Amíg így tesznek te uralod az életüket, kvázi a te szolgáid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak önmaguk helyett. Alárendelik magukat egy náluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rólad beszélnek mert beszélni csak arról érdemes aki számít. Hát miért is lep ez meg? Ne sajnáld tõlük ezt a kevéske kis örömöt.

    :girl_angel:

  5. #4
    Legenda

    User Info Menu

    Elnézést kérek! "Félre"-kattintottam! Mindjárt megkeresem és megkérdezem az illet? felajánlót, hogy hol van a meghívóm a Carpantians oldalra.
    Élj boldogan! Ezt viszont nem megtalálni, hanem megteremteni kell. Nem kívül, hanem belül. Kecsi Enigma Terminator

  6. #5
    Mester

    User Info Menu

    Hát elég hosszu ranglista.
    Helló mindenkinek még uj vagyok itt a fórumon szeretek torentezni .

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó