Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 5 (6) összesen

Téma: A Holnap Határa / Edge Of Tomorrow (2014)

  1. #1
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    A Holnap Határa / Edge Of Tomorrow (2014)

    A holnap határa / Edge of Tomorrow(2014)
    - 113 perces amerikai,ausztrál film -



    8.0/10 (149.749 szavazat)
    Bill Cage (Tom Cruise) katona, de eddig elkerülte a veszélyt - pedig az emberiség egy ?rb?l érkezett, könyörtelen fajjal vív hosszú, elkeseredett háborút. Amikor váratlanul mégis bevetik, ? rossz felszereléssel, kevés tapasztalattal indul csatába, és nem is bírja sokáig: gyors és kegyetlen h?si halált hal. Azután feltámad, és újra harcba indul. És újra, és újra, és újra. A földönkívülivel való közvetlen érintkezés id?hurokba sodorta, és ? kénytelen számtalanszor végigélni ugyanazt a pokoli küzdelmet, hogy azután újra alul maradjon. Ám az esélyei egyre jobbak. Amikor pedig felbukkan mellette egy különlegesen kiképzett katona (Emily Blunt), még az is lehet?vé válik, hogy ne csak magukat mentsék meg, hanem az egész világot.
    Rendez?: Doug Liman
    Szerepl?k: Tom Cruise, Emily Blunt, Brendan Gleeson, Bill Paxton, Jonas Armstrong
    M?faj: akció, sci-fi
    Eredeti nyelv: Angol




  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #2
    Legenda

    User Info Menu

    [Spoiler]Az egész filmnek/koncepciónak van egy kis "idétlen id?kig" hangulata. Sok film és sorozat feldolgozta már az ismétl?d? id? témáját, a film mégsem t?nt számomra unalmasnak. Szépen fokozatosan ismertet meg minket a film a karakterekkel, lépcs?zetesen adagolja, ki kicsoda és mit miért csinál. Ezzel készítve el? a finálét.[/Spoiler]
    Janus

    A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.

  4. #3
    Moderátor

    User Info Menu

    Engem valamiért nagyon megfogott, jóval érdekesebb volt mint egy sima akciófilm.
    [IMG]http://s2.postimg.org/n3tdn5xrt/alairas_tegla_balage_fenyek3.gif[/IMG]
    "Nem vagyok antiszociális, egyszer?en csak nem vagyok felhasználóbarát."
    [URL='https://www.facebook.com/pages/Torrentekinfo/158105917573167']Torrentek.info a Facebookon[/URL] | saját mailcímem: UTS(kukac)balage.eu

  5. #4
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    sziasztok, legyszi mondjatok meg honnan tudom elinditani a letoltest.koszi elore is

  6. #5
    Tag

    User Info Menu

    Tom Cruise egyik legjobb filmje, már vagy 50szer láttam és még mindig megunhatatlan!!!

    Ha az utolsó hozzászólás a tiéd, köteles vagy azt szerkeszteni!

    Egyet értek, egyik legjobb filmnek tartom!

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó