Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 15 (16) összesen

Téma: Karácsonyi menü.

  1. #11
    A Provokátor

    User Info Menu

    Na igen, ez tényleg jó ötlet, lehet meg is csinálom egyszer. Mivel zsírral kenem ki a pataki tálat, az a bobos káposztás cucc is kitesz egy f?ételt, mind ízben, mind tartalomban. XD A szárnyasok rég elfogytak, de még a babos részét három napig ettük, isteni volt. Malackával is biztos jó lesz.
    Facebook
    Twitter






    So se zavarjon ha egyesek rajtad köszörülik a nyelvüket. Amíg így tesznek te uralod az életüket, kvázi a te szolgáid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak önmaguk helyett. Alárendelik magukat egy náluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rólad beszélnek mert beszélni csak arról érdemes aki számít. Hát miért is lep ez meg? Ne sajnáld tőlük ezt a kevéske kis örömöt.

    :girl_angel:

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #12
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    a babhoz,káposztához, szalonnához megy csak igazán a sertés
    Rajoscsibe

  4. #13
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    Halászlé tuti,Bejgli tuti ( egyfej? életében el?ször csinálja) ,pici apró pogik tuti. Ami kétes még: liba sült mert ludat kaptam :) párolt vagy füstölt hal kapor mártással,rántott hús,(karaj vagy pulyka) lehet grillezett csirke mell is,rántott gomba ,esetleg tarja ha lesz a hentesnél még szerdán,leginkább valami grill-t készítenék az udvaron forralt borral Bio bográcsban karácsonyi illatokkal :) kétes még minden nálunk,majd reggel eld?l mi van itthon :))
    amim van ingyen adom hisz nagy részét én is így kaptam

  5. #14
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Én nem f?zök, a feleségem fog meglepni valamivel. :)

  6. #15
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    Nálam egy kis halászlé, töltött káposzta, mákos (szigorúan mazsola nélküli - a mazsola az aszúhoz kell, másra nem jó :)) beigli. A végén már "csak" egy kis zselés szaloncukor desszertnek (rosszul létig :))!
    Hardcore rules the world!