Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 6 - 10 (16) összesen

Téma: Karácsonyi menü.

  1. #6
    A Provokátor

    User Info Menu

    Jól hangzik, lehet hogy benézek. :P Itt megint alakítottak a vadász haverok, szóval ismét lesz fácán, ?z, nyúl, meg ami még nem tudott elmenekülni el?lük. XD
    Facebook
    Twitter






    So se zavarjon ha egyesek rajtad köszörülik a nyelvüket. Amíg így tesznek te uralod az életüket, kvázi a te szolgáid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak önmaguk helyett. Alárendelik magukat egy náluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rólad beszélnek mert beszélni csak arról érdemes aki számít. Hát miért is lep ez meg? Ne sajnáld tőlük ezt a kevéske kis örömöt.

    :girl_angel:

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #7
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    Idézet Dark Angel, post: 419349, member: 1 eredeti hozzászólása
    Jól hangzik, lehet hogy benézek. :p Itt megint alakítottak a vadász haverok, szóval ismét lesz fácán, ?z, nyúl, meg ami még nem tudott elmenekülni el?lük. XD
    Nálunk nincs már vendégség. Bedobtam a törölköz?t.
    Rajoscsibe

  4. #8
    Moderátor

    User Info Menu

    töltött káposzta, bejgli, kaszinó tojás, pogácsa, mézeskalács, hirtelen ennyi jut eszembe
    [IMG]http://s2.postimg.org/n3tdn5xrt/alairas_tegla_balage_fenyek3.gif[/IMG]
    "Nem vagyok antiszociális, egyszer?en csak nem vagyok felhasználóbarát."
    [URL='https://www.facebook.com/pages/Torrentekinfo/158105917573167']Torrentek.info a Facebookon[/URL] | saját mailcímem: UTS(kukac)balage.eu

  5. #9
    A Provokátor

    User Info Menu

    Idézet Rajoscsibe, post: 419350, member: 28605 eredeti hozzászólása
    Nálunk nincs már vendégség. Bedobtam a törölköz?t.
    Nem baj, úgy se szeretek potyázni. Tavaly bodrogi módra készítettem el a fácánt:

    Káposztás fácán Bodrogi módra

    1 kg fehérboros savanyúkáposztát megdinsztelek, sózom, borsozom, majd köménnyel ízesítem. Az apróra vágott burgonyát és babot belekeverem, egy picit összemelegítem.







    Közben a römertopfot beáztatom, kibélelem baconnel, majd az edény aljára az elkészült káposztából vékony réteget terítek.A fácánokat sóval és zúzott fokhagymával bedörzsölöm, majd megtöltöm a babos burgonyás káposztával. Süt?tálba teszem és a maradék káposztával beborítom. A végén a maradék bacont is hasznosítom, a tetejére teszem, hogy a kisül? zsírját is beleengedje.







    A süt?t 260 fokra állítom és kb másfél órán át sütöm. Ha elkészült kevés tejföllel díszítve tálalom.





    Hozzávalók:
    1 kg fehérboros savanyúkáposzta
    2 egész fácán
    50 dkg burgonya
    40 dkg bacon
    Kis konzerv vörös és fehérbab
    4 gerezd fokhagyma
    Só, bors, kömény, esetleg ízlés szerint két babérlevél


    De csináltam pár f?bb változtatást, illetve kiegészítést. Például a fácán alá még pakoltam szalonnába tekert csirkecombokat. Hogy idén mit kezdek vele még nem tudom, tán kapok t?letek tippeket XD
    Facebook
    Twitter






    So se zavarjon ha egyesek rajtad köszörülik a nyelvüket. Amíg így tesznek te uralod az életüket, kvázi a te szolgáid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak önmaguk helyett. Alárendelik magukat egy náluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rólad beszélnek mert beszélni csak arról érdemes aki számít. Hát miért is lep ez meg? Ne sajnáld tőlük ezt a kevéske kis örömöt.

    :girl_angel:

  6. #10
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    Idézet Dark Angel, post: 419459, member: 1 eredeti hozzászólása
    Nem baj, úgy se szeretek potyázni. Tavaly bodrogi módra készítettem el a fácánt:

    Káposztás fácán Bodrogi módra

    1 kg fehérboros savanyúkáposztát megdinsztelek, sózom, borsozom, majd köménnyel ízesítem. Az apróra vágott burgonyát és babot belekeverem, egy picit összemelegítem.







    Közben a römertopfot beáztatom, kibélelem baconnel, majd az edény aljára az elkészült káposztából vékony réteget terítek.A fácánokat sóval és zúzott fokhagymával bedörzsölöm, majd megtöltöm a babos burgonyás káposztával. Süt?tálba teszem és a maradék káposztával beborítom. A végén a maradék bacont is hasznosítom, a tetejére teszem, hogy a kisül? zsírját is beleengedje.







    A süt?t 260 fokra állítom és kb másfél órán át sütöm. Ha elkészült kevés tejföllel díszítve tálalom.





    Hozzávalók:
    1 kg fehérboros savanyúkáposzta
    2 egész fácán
    50 dkg burgonya
    40 dkg bacon
    Kis konzerv vörös és fehérbab
    4 gerezd fokhagyma
    Só, bors, kömény, esetleg ízlés szerint két babérlevél


    De csináltam pár f?bb változtatást, illetve kiegészítést. Például a fácán alá még pakoltam szalonnába tekert csirkecombokat. Hogy idén mit kezdek vele még nem tudom, tán kapok t?letek tippeket XD
    Jól néz ki. Én mondjuk nem szeretem a szárnyasokat, de sertéssel is jó lehet.
    Rajoscsibe