Oldal: 2 / 93 ElsõElsõ 12341252 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6 - 10 (465) összesen

Téma: Z-tracker (közösség)

  1. #6
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    seed probléma

    Sziasztok!

    A gondom az, hogy nem tudok visszatölteni a Ztrackerre, hiába állok seedbe. A feltöltési sebességem min 1Mb/s lenne, amit más oldalakon simán teljesítek, ide viszont szinte egyetlen bájtot sem hajlandó visszatölteni a letöltött toriból. Az arányom így katasztrofális, míg más oldalakon ezzel egyáltalán nincs gondom. Mi lehet a probléma és kinek jelezzem? Nem szeretném, ha emiatt törölnék az accountomat.

    El?re is köszönöm a válaszotokat.

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #7
    Guest
    én már 1 éve vagyok bent az

    én már 1 éve vagyok bent az oldalon,az egyik els? oldalam,

    szerintem semmi baj vele,ha az alábbi "apróságokat" nem nézem:

    -mostanában elég gyakran áll szerver miatt

    -a régebbi torikat nem lehet letölteni,mert senki sem seedeli

    na de erre van a többi oldal!

  4. #8
    Mester

    User Info Menu

    Ztarcker újra megy

    A login képerny? már újra bejön!
    Üdvözlettel:
    Adminisztrátor

  5. #9
    Tag

    User Info Menu

    ztracker

    Szevasztok!

    Ez az oldal egy vicc.

    Az év végi feltölt? játék jó ötlet, teljesítve is lett a kívánt 3000 tori, csak a probléma az, hogy egy csomó torit

    nem lehet letölteni, mivel nincs seedje, holott csak 1 hete lettek feltéve. A régebbi torikról meg szót se ejtek,

    akárcsak a hónapok óta fennálló technikai problémákról sem, amit képtelenek megoldani. Ez röhejes!

    Nem tudom, hogy ezt az oldal üzemeltet?i meddig kívánják így folytatni.

  6. #10
    Tag

    User Info Menu

    A napokban elértük a 130

    A napokban elértük a 130 000-es kapcsolódást (peer számot).
    Reméljük ez tovább fog emelkedni.
    Sajnos az oldal rendszere még mindig lassan olvassa be a peereket, ezért jóval kevesebbet is jelezhet olykor, mint a valós érték.



    "az oldal rendszere még mindig lassan olvassa be a peereket, ezért jóval kevesebbet is jelezhet olykor, mint a valós érték" .Na ez az egyike a csomó technikai gondoknak az oldalon. És egyszer?en képtelenek megoldani a hibákat.

    Az oldal színvonala hónapok óta csak zuhan vissza. Úgy örülnek ennek a peerszámnak, hogy arra nem is tudok hasonlatot írni. Pedig ekkora oldalnál,mint elvileg ez lenne, ez a 130 ezer peer nem olyan nagy "eredmény"

    Nézzétek meg pl az 1st: 300 000 peer! Majdnem azonos a torrentek száma és ott "csak" 60 000 vannak,míg a z-trackeren több mint 90 ezren Na az nagy eredmény!

Címkék ehhez a témához