Oldal: 1 / 93 1231151 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 5 (465) összesen

Téma: Z-tracker (közösség)

  1. #1
    Mester

    User Info Menu





    Tagja vagy a Z-Tracker közösségének? Vagy csak szeretnél az lenni? Csevegj, kérdezz, írd le véleményed. Akár pozitív, akár negatív minket érdekel. Kövesd velünk ebben a témában a Z-Tracker életét és fejlõdését.





    Adatlap: Ztracker torrent oldal adatlap





    Ismertetõ:

    A Ztracker egy vegyes tartalmú oldal, ami remek alternatíva lehet azok számára, akik nem tudtak bekerülni egyetlen nagyobb oldalra se. Azért nem kaphat fehér státuszt, mert a tracker nagyon lassú, és rengeteg zavaró reklám fogadja a felhasználókat, némelyik hirdetés pedig kimeríti a gusztustalanság fogalmát.Ennek ellenére bátran ajánlom azok számára, akik csak letölteni járnak, hiszen miután az oldal végre beengedett, és átverekedted magad a reklámokon, biztosan megtalálod amit keresel.

    Forrás: http://torrentek.info/magyar-trackerek
    Üdvözlettel:
    Adminisztrátor

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #2
    Legenda

    User Info Menu

    Ztracker.

    Üdv.

    Nem tudom ki hogy van vele de nekem csalódás ez az oldal , nem rég regisztráltam és olyan érzésem van mintha egy halott oldalra kerültem volna be . Az augusztusi hónapban eddig 3 torrent került fel , nem tudom mi a szándékuk az üzemeltet?knek de jó lenne valamit kitalálniuk miel?tt teljesen halottá válna az oldal . Várom a véleményeket .

  4. #3
    Guest
    Szia Atlantisz!Úgy gondolom,

    Szia Atlantisz!

    Úgy gondolom, hogy valamit nagyon félre néztél. Már régóta elég sok torrentet töltenek fel az oldalra mind a feltölt?k, mind a felhasználók és az állításod, miszerint augusztus hónapban 3 db torrent került fel... ne haragudj, de ez nevetséges. :)

    Gyere fel újra és nézd meg, milyen nagy a kínálat. Nem hiába került le a Z-trackerr?l a "kis oldal" jelz? sem (persze itt nem csak a felhasználók létszámára gondolok).

    Üdv.: Bettikeh

  5. #4
    Legenda

    User Info Menu

    re: Ztracker

    Rendben , ha majd lesz oldal belépek és körbenézek újfent.



    Egyébként lehet nyugodtan tájékoztatni az oldalról mindenkit pl : fejlesztések akciók stb , mert nekem nem mindig van id?m és sok esetben így lecsúszom az aktualitásokról , mert ez lenne az oldal lényege többek közt.

  6. #5
    Guest
    Ztracker

    Bocsi,de ehhez hozzá kell nekem is szólnom!

    Én január óta vagyok fent az oldalon beregisztrálva , és napi szinten is 50 új feltöltés van ...

    Lehet hogy rossz napot fogtál ki !

Oldal: 1 / 93 1231151 ... UtolsóUtolsó

Címkék ehhez a témához