Oldal: 1 / 141 1231151101 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 5 (702) összesen

Téma: Diablo Torrent (közösség)

  1. #1
    Mester

    User Info Menu




    Tagja vagy a Diablo torrent közösségének? Vagy csak szeretnél az lenni? Csevegj, kérdezz, írd le véleményed. Akár pozitív, akár negatív minket érdekel. Kövesd velünk ebben a témában a Diablo torrent életét és fejlõdését.


    Adatlap: Diablo torrent oldal adatlap



    Ismertetõ:

    A Diablo Torrent egy a torrentezés hõskorából fennmaradt jelenség. Egyike azon oldalaknak, ahol megéri jelen lenni, hiszen az oldal a beload bezárása után, az utolsó mentsvára azoknak, akik szeretnek guberálni. Hiszen az oldal laza feltöltési szabályainak köszönhetõen, sok olyan anyag is felkerül, ami más oldalak kelléktárából hiányzik, a sokszor túlzó agyonszabályozások miatt. Az oldal nem tiltotta se a mozis, sem a xvid-es feltöltéseket. A szürke státuszt a rengeteg bírálat váltotta ki nálunk, melyek többnyire a túlzó reklámokról szólnak. Néha tényleg az az ember érzése, hogy egy **** oldalon van. Ennek ellenére bátran ajánlom az oldalt, hiszen arra amire született, több mint megfelelõ.

    Forrás: http://torrentek.info/magyar-trackerek
    Üdvözlettel:
    Adminisztrátor

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #2
    Guest
    2 napja nem tudok belépni:)a

    2 napja nem tudok belépni:)a diablora:)

    mi ennek az oka?

  4. #3
    Guest
    Jajaja én sem. Régebben is

    Jajaja én sem. Régebben is volt, hogy szünetelt, de nem ilyen sokáig. Remélem azért visszajön :/:)

  5. #4
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    Belépés

    sziasztok nem tudok belépni az oldalra > http://diablotorrent.hu/browse.php Hoppá! Az Internet Explorer nem tudott csatlakozni a diablotorrent.hu webhelyhez kérném a segitségeteket.. üdv. szaboa

  6. #5
    Guest
    freereg

    hát igen, 380 Ft+áfa elég drága 1 freeregért a diablora! lehet h, én néztem el, de akkor bocsi.

Címkék ehhez a témához