Oldal: 2 / 387 ElsõElsõ 12341252102 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6 - 10 (1931) összesen

Téma: Bithumen (közösség)

  1. #6
    Guest
    #értékelés.bh.exe

    Folytatván rövid összefoglalóm:
    torrentek(száma,min?ség,seed,sebesség): 10/7
    az oldal(skinek, gyorsaság, elérhet?ség, küls?): 10/8
    staff(reklámok, hozzáállás,botrányok): 10/6,5

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Dinosaur
     

  3. #7
    Guest
    bh

    Én nem raktam volna ?ket a legjobb torrent oldalak közé. A staffnak akkora az arca, hogy az már vicc.. közben meg hülyék mint az állat!:D Mind1 ratiomasterel elvagyok náluk, mert nem fogom a szerverem leterhelni, hogy oda töltsek fel.:D Ha meg kivágnak akkor -1 gagyi oldal amin regelve vagyok.

  4. #8
    Guest
    Igen a szerver:)

    Hát ezek a szerveresek már csak ilyenek:) Elosztják 15-40-es arányig a filmeket, és aztán kilépnek, szegény lassú netesek pedig ott vannak még 3 hét múlva is seedelni, és a lemaradt letölt? pedig szidja a sebet...Hát van ilyen, de ez csak rosszabb lesz...Mármint a lassú neteseknek esélye sem lesz feltölt?versenyen indulni, és ha szerverre meg nincs pénze, vagy nem akar, akkor szinte meg van kötve a keze.

  5. #9
    Guest
    ....

    Engem kirúgtak a bithumenr?l, mert állítólag tiltott fájlt osztottam meg más trackeren. Jelzem több oldalon is feltölt? vagyok és tisztában vagyok mit szabad feltölteni és mit nem. Nc re raktam fel 3 filmet és ezért kitiltottak. Próbáltam bekerülni oda feltölt?nek, de jobb is, hogy nem raktak fel, mert hihetetlen mekkora arca van ott a staffnak. Vicc amit csinálnak. Ennyi a véleményem a bithumenr?l.

  6. #10
    Guest
    Bithumen seed

    Hát tényleg elég nehéz arányt tartani . Nekem 30/3 Mb es netem van lefele jön mint állat fölfele nem sokszor láttam teljes sávszélességen futni . Anno seed szerverrel javítottam az arányon azóta sem tudok 1,5 fölé menni akárhány torit futtatok is . Van olyan tori ami már 4 hónapja bent van a kliensbe . De egyébként ha gyorsan kell valami akkor oké .

Címkék ehhez a témához