TORRENTEK.info - Torrent oldal figyel, frum, hrportl, meghvcsere!
  • Hrek

UTS

• Hrek

BitTorrent!

• Hrek

Friss Hrek

• Hrek

Cseveg

• Hrek

Filmek

• Hrek

XXX

• Hrek

Kultra

• Hrek

Sport

• Hrek

Meghvk

• Hrek

Zene

• Hrek

Szrakozs

Oldal: 1 / 193 1231151101 ... UtolsUtols
    Eredmny: 1 - 10 (1926) sszesen

Tagja vagy a Bithumen kzssgnek? Vagy csak szeretnl az lenni? Csevegj, krdezz, rd le vlemnyed. Akr pozitv, akr negatv minket rdekel. Kvesd velnk ebben a tmban a Bithumen lett s fejldst.

Adatlap: BitHUmen torrent oldal adatlap
      dvzlettel:
      Adminisztrtor

2. # ADS
      Trhely szolgltat
      Hozzszlsok
      Many

3. Guest  avatara
      nekem ez a favorit, szerintem

nekem ez a favorit, szerintem arnyt se nehz tartani min 0.3 az nem sok, mg az n netemmel is tudnm tartani (8-10k feltltsi sebessg)
      nehz bekerlni, knny? kikerlni, ez szerintem gy j, megsz?rik a nem torrent oldalra val felhasznlkat
      ezt tartom a hazai elit oldalnak

Guest  avatara
      Szerintem.

Nagyon j oldal igaz nlam kb 3. helyet foglalja el de ht ez van
      Bekerlni biztos nehz n szerencsre kaptam egy potya meghvt s meg is becslm. Lassan 1 ve vagyok regisztrlva s remlem mg sok ideig lvezhetem

Guest  avatara
      jogos...

...0.3-as arny a leggyengbb nettel is tarthat (ms krds, hogy nem biztos, hogy csak az ppen bennmaradsra kell trekedni)

Guest  avatara
      Vlemny.

J oldal csak szerintem nagyon sok a szerveres ami nem rossz mert j a sebessg pr napig.
      De utna 3-4 napos torrenteknl tredkre esik vissza a seedel?k ltszma pl 50-en letltttk de csak 13-an seedelik pedig csak 3 napja tltttk fel-->>erre gondolok.
      Az viszont hogy innen lehet szinte els?knt letlteni premier filmeket az nagyon j Igaz pr perc mlva mshova is felteszik de az mind1

Ez az n vlemnyem meg lehet kvezni de ez van

Guest  avatara
      #rtkels.bh.exe

Folytatvn rvid sszefoglalm:
      torrentek(szma,min?sg,seed,sebessg): 10/7
      az oldal(skinek, gyorsasg, elrhet?sg, kls?): 10/8
      staff(reklmok, hozzlls,botrnyok): 10/6,5

Guest  avatara
      bh

n nem raktam volna ?ket a legjobb torrent oldalak kz. A staffnak akkora az arca, hogy az mr vicc.. kzben meg hlyk mint az llat! Mind1 ratiomasterel elvagyok nluk, mert nem fogom a szerverem leterhelni, hogy oda tltsek fel. Ha meg kivgnak akkor -1 gagyi oldal amin regelve vagyok.

Guest  avatara
      Igen a szerver

Ht ezek a szerveresek mr csak ilyenek Elosztjk 15-40-es arnyig a filmeket, s aztn kilpnek, szegny lass netesek pedig ott vannak mg 3 ht mlva is seedelni, s a lemaradt letlt? pedig szidja a sebet...Ht van ilyen, de ez csak rosszabb lesz...Mrmint a lass neteseknek eslye sem lesz feltlt?versenyen indulni, s ha szerverre meg nincs pnze, vagy nem akar, akkor szinte meg van ktve a keze.

Guest  avatara
      ....

Engem kirgtak a bithumenr?l, mert lltlag tiltott fjlt osztottam meg ms trackeren. Jelzem tbb oldalon is feltlt? vagyok s tisztban vagyok mit szabad feltlteni s mit nem. Nc re raktam fel 3 filmet s ezrt kitiltottak. Prbltam bekerlni oda feltlt?nek, de jobb is, hogy nem raktak fel, mert hihetetlen mekkora arca van ott a staffnak. Vicc amit csinlnak. Ennyi a vlemnyem a bithumenr?l.

Guest  avatara
      Bithumen seed

Ht tnyleg elg nehz arnyt tartani . Nekem 30/3 Mb es netem van lefele jn mint llat flfele nem sokszor lttam teljes svszlessgen futni . Anno seed szerverrel javtottam az arnyon azta sem tudok 1,5 fl menni akrhny torit futtatok is . Van olyan tori ami mr 4 hnapja bent van a kliensbe . De egybknt ha gyorsan kell valami akkor ok .

Hasonl tmk

1. 1st (kzssg)
      By in forum Torrent oldalak Tmi (Torrent sites Themes)
      Vlaszok: 659
      Utols hozzszls: 2016-08-07, 15:45
    2. First Sky (kzssg)
      By vtvvtv in forum Torrent oldalak Tmi (Torrent sites Themes)
      Vlaszok: 14
      Utols hozzszls: 2013-12-23, 19:34
    3. Blackangel (kzssg)
      By in forum Torrent oldalak Tmi (Torrent sites Themes)
      Vlaszok: 9
      Utols hozzszls: 2013-10-05, 20:05
    4. Kzssg
      By Adminisztrator in forum UTSPortl
      Vlaszok: 0
      Utols hozzszls: 2013-01-09, 00:14

Cmkk ehhez a tmhoz

Hozzszls szablyai

• j tmkat nem hozhatsz ltre
    • Vlaszokat nem kldhetsz
    • Fjlokat nem csatolhatsz
    • A hozzszlsaidat nem mdosthatod