Oldal: 1 / 254 1231151101 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 5 (1267) összesen

Téma: Bigtorrent (közösség)

  1. #1
    Guest




    Tagja vagy a Bigtorrent közösségének? Vagy csak szeretnél az lenni? Csevegj, kérdezz, írd le véleményed. Akár pozitív, akár negatív minket érdekel. Kövesd velünk ebben a témában a Bigtorrent életét és fejlõdését.







    Adatlap: BigTorrent torrent oldal adatlap


    Ismertetõ:

    Az eredeti bigtorrent 2008 és 2010 között üzemelt. Az oldal bezárása után pár nappal, pontosan 2010.05.01-én indult a jelenlegi bigtorrent.eu a nulláról. Így feltehetõen nem sok köze van az eredeti oldalhoz. Az bigtorrent.eu a 2010-es indulása után sokat küszködött a stabilitással, de mostanra sikerült a kezdeti nehézségeken átlendülni. Az oldal szintén bõvelkedik reklámokban, de mostanra ezeket is sikerült ízlésesen, kevésbé zavaróan tálalni. Az oldalt mellesleg a letisztult, modern megjelenés is jellemzi.

    Forrás: TORRENTEK.info - Torrent oldal figyelő, forum, hirportal, meghivocsere! | Legnagyobb torrent oldalak: nCore Diablo bitHUmen Insane Bithorlo Teracod eStone MicroBit Z-Tracker Majomparade BigTorrent

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Dinosaur
     

  3. #2
    Guest
    Nem titkoltan kedvenc oldalam:D
    Jó a közösség.
    Dinamikusan fejl?dik 1 éve mikor regisztráltam kb: 2000 aktív torrent volt most meg kb:13-14 ezer aktív torrent.:D
    Gyorsaság 10/8
    Torrentek 10/9
    Van még hova fejl?dniük de számomra favorit:D

  4. #3
    Guest
    Big big

    Én is fenn vagyok, és nagyon jó, mind kinézetileg, mint a laza stafftagok is:) Sebesség is elég szép, alig van olyan torrent, ahol nincs szerveres legalább 1 hétig. Tartsák meg jó szokásukat!:)

  5. #4
    Guest
    hello

    Mikor indul mar meg a bigtorrent?

  6. #5
    Guest
    Kiváncsiság

    Helló gyerekek valaki csepegtesen egy kis infot. mi van az oldalal mikor fog müködni megint???

Címkék ehhez a témához