Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 5 (14) összesen

Téma: filelist.ro, revolutiontt meghívókat keresek, amit adok érte:Majomparádé/Estone/Diabl

  1. #1
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    filelist.ro, revolutiontt meghívókat keresek, amit adok érte:Majomparádé/Estone/Diabl

    Sziasztok!

    Majomparádé/Estone/Diablo/Insane meghívóm cserélném filelist.ro, revolutiontt meghívókra.
    Csak meghívók érdekelnek, account nem.
    Kérem írjatok privátba. Normális, megbízható, komoly, korrekt user vagyok.
    Köszönöm.

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #2
    Legenda

    User Info Menu

    Én Tudok jobbat
    beload-ot what.cd-ért

  4. #3
    Mester

    User Info Menu

    A filelist.ro -ra most jutottam es nagyon keves eselyed van jelen pillanatba bejutnod mert csak a vip-rangtol felfele tudnak meghivokat kuldeni

  5. #4
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    Idézet lajoska76 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A filelist.ro -ra most jutottam es nagyon keves eselyed van jelen pillanatba bejutnod mert csak a vip-rangtol felfele tudnak meghivokat kuldeni

    Mivel nem vagyok benne ennyire a torrentezésben, így csak a torrentek száma alapján ítéltem meg, hogy melyik oldal mennyire lehet jó és én a magyar oldalakat picit felértékeltem, mivel egyébként elég jó helyen állnak a nagyobb oldalak a globális listában.

    Nem voltam vele tisztában, hogy melyik oldalra milyen nehéz bejutni és hogy ezek a trackerek miért is olyan jók a többihez képest. Most már belegondoltam, hogy az elitebb oldalakat biztos nagyon jó szervergép mûködteti.

    Akárki akármit mond nem tudok kihasználni se egy Iptorrents, se egy TorrentDay, se egy filelist accountot, mert nincsenek magyar nyelvû dolgok az oldalon.

    Idézet szappanoskrumpli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én Tudok jobbat
    beload-ot what.cd-ért

    Mondok neked jobbat. Lehet ezt még ûberelni.
    Ingyen kaptam ma filelist meghívókódot.
    Szerencsére sok a jó szándékú, segítõkész ember, aki nemcsak vihogni, meg másokat fikázni jár a netre.

  6. #5
    A Provokátor

    User Info Menu

    Idézet Huszi6 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akárki akármit mond nem tudok kihasználni se egy Iptorrents, se egy TorrentDay, se egy filelist accountot, mert nincsenek magyar nyelvû dolgok az oldalon.
    Hali. Akkor miért akartál bekerülni a filelist-re ha állításod szerint nem tudod kihasználni? XD
    Facebook
    Twitter






    So se zavarjon ha egyesek rajtad köszörülik a nyelvüket. Amíg így tesznek te uralod az életüket, kvázi a te szolgáid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak önmaguk helyett. Alárendelik magukat egy náluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rólad beszélnek mert beszélni csak arról érdemes aki számít. Hát miért is lep ez meg? Ne sajnáld tõlük ezt a kevéske kis örömöt.

    :girl_angel:

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó