PDA

Teljes verzió megtekintése : Ncore (közösség)



oldal : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13

Unknown
2012-05-19, 13:16
re.


bazsko74 wrote:
csacser wrote: Valaki tudna segíteni?
Nálam nem jön be az oldal,nálam van probléma vagy másnál se megy?Nem megy senkinél,biztos karbantartás :)

De legalább a torik mennek felfelé.... akkor nagy gáz csak nincs! :-D

2012-05-19, 13:34
szederke wrote:
Seria.Killer wrote: ugy látom megint megjelentek a reklámok az oldalon. a multkorába már eltüntek. Most megint ott vannak.
Nekem nem jelenik meg reklám.Akkor csak nekem van? :)

istvansu
2012-05-19, 13:37
re Seria.Killer


Seria.Killer wrote:
szederke wrote:
Seria.Killer wrote: ugy látom megint megjelentek a reklámok az oldalon. a multkorába már eltüntek. Most megint ott vannak.
Nekem nem jelenik meg reklám.Akkor csak nekem van? :)Nekem is van és ahogy olvastam több mindenkinek itt közüllünk!

istvansu
2012-05-19, 14:14
nCore!

Már megy az nCore!!!

Unknown
2012-05-19, 16:30
ncore kitiltás!!!

"A hozzáférésed törölve lett a következ? indokkal:
Egy felhasználónak elég egy account, különben sem cserélgetünk accountokat!"

Ez qrva jó mondhatom... segítséget kérek a HelDesk-t?l és kitiltamak az oldalról!
Leírtam neki, hogy ellopták az el?z? accom és, hogy törölje ki azt a köcsögöt... és erre engem törölnek!!!
Seedeltem becsülettel 1 hétes reg.alatt feltöltam mejdnem 100gigát...
Sík ideg vagyok!!!
Soha senkit?l ne kérjetek semmiféle segítséget mert ti isszátok meg a levét!
Ha ellopják az acc-otokat azt be kel nyelni mert ti is pórul járhattok mint most én...

Jozsef78
2012-05-19, 16:36
re kitiltás


Unknown wrote: "A hozzáférésed törölve lett a következ? indokkal:
Egy felhasználónak elég egy account, különben sem cserélgetünk accountokat!"

Ez qrva jó mondhatom... segítséget kérek a HelDesk-t?l és kitiltamak az oldalról!
Leírtam neki, hogy ellopták az el?z? accom és, hogy törölje ki azt a köcsögöt... és erre engem törölnek!!!
Seedeltem becsülettel 1 hétes reg.alatt feltöltam mejdnem 100gigát...
Sík ideg vagyok!!!
Soha senkit?l ne kérjetek semmiféle segítséget mert ti isszátok meg a levét!
Ha ellopják az acc-otokat azt be kel nyelni mert ti is pórul járhattok mint most én...Hat ahogy mar irtam neked a multkor is most is megirom,hogy amit nehezen szerzel meg azt becsuld meg nagyon es sohasem ozd meg massal mert annak mindig balul ut ki a vege!Itt pedig a staffot gondolom en az duhitette fel hogy egyszerre ket accaountot hasznaltal mar ahogy en ertettem! Sajnalom a helyzeted hidd el!

Unknown
2012-05-19, 16:39
re.


JOZSEFKE wrote:
Unknown wrote: "A hozzáférésed törölve lett a következ? indokkal:
Egy felhasználónak elég egy account, különben sem cserélgetünk accountokat!"

Ez qrva jó mondhatom... segítséget kérek a HelDesk-t?l és kitiltamak az oldalról!
Leírtam neki, hogy ellopták az el?z? accom és, hogy törölje ki azt a köcsögöt... és erre engem törölnek!!!
Seedeltem becsülettel 1 hétes reg.alatt feltöltam mejdnem 100gigát...
Sík ideg vagyok!!!
Soha senkit?l ne kérjetek semmiféle segítséget mert ti isszátok meg a levét!
Ha ellopják az acc-otokat azt be kel nyelni mert ti is pórul járhattok mint most én...Hat ahogy mar irtam neked a multkor is most is megirom,hogy amit nehezen szerzel meg azt becsuld meg nagyon es sohasem ozd meg massal mert annak mindig balul ut ki a vege!Itt pedig a staffot gondolom en az duhitette fel hogy egyszerre ket accaountot hasznaltal mar ahogy en ertettem! Sajnalom a helyzeted hidd el!
Szia!
Mivel ellopták az el?z?t... bereggeltem megint és megpróbáltam a tolvajt kitiltatni... és én szo*tam meg!

Unknown
2012-05-19, 18:28
ncore kitiltás!!! EZ FÉLREÉRTÉS!!!

Sziasztok!

A barátn?m acc-ját is bannolták!
Szerintem azt hiszik, hogy 2 acc-om van/volt mert most néztem meg, hogy 1 és ugyan az az IP címünk!!!
Nincs a szabályzatban hogy wifi routeren keresztül csatlakozóknak tilos regelni az ncore-ra mert dupla regnek számít!

Nincs itt véletlenül egy nCore Staff???
Hogy lehet az ilyen félreértéseket tisztázni???
Valaki tudna segíteni?

Atlantisz
2012-05-19, 18:49
nCore-os mondás


Unknown wrote: Sziasztok!

A barátn?m acc-ját is bannolták!
Szerintem azt hiszik, hogy 2 acc-om van/volt mert most néztem meg, hogy 1 és ugyan az az IP címünk!!!
Nincs a szabályzatban hogy wifi routeren keresztül csatlakozóknak tilos regelni az ncore-ra mert dupla regnek számít!

Nincs itt véletlenül egy nCore Staff???
Hogy lehet az ilyen félreértéseket tisztázni???
Valaki tudna segíteni?
1 gép = 1 account (tartja az nCore-os mondás).
Tehát ha az IP cím egyezik, de más gépr?l használjátok az oldalt, az nem dupla account. Ennek ellenére ezt érdemes feltüntetni az "üzenet a staffnak" boxban.

Unknown
2012-05-19, 18:51
re.


Atlantisz wrote:
Unknown wrote: Sziasztok!

A barátn?m acc-ját is bannolták!
Szerintem azt hiszik, hogy 2 acc-om van/volt mert most néztem meg, hogy 1 és ugyan az az IP címünk!!!
Nincs a szabályzatban hogy wifi routeren keresztül csatlakozóknak tilos regelni az ncore-ra mert dupla regnek számít!

Nincs itt véletlenül egy nCore Staff???
Hogy lehet az ilyen félreértéseket tisztázni???
Valaki tudna segíteni?
1 gép = 1 account (tartja az nCore-os mondás).
Tehát ha az IP cím egyezik, de más gépr?l használjátok az oldalt, az nem dupla account. Ennek ellenére ezt érdemes feltüntetni az "üzenet a staffnak" boxban.

Na ez az amit nem tettem meg... :-(

andromeda
2012-05-19, 18:53
Van egy ismer?söm, aki

Van egy ismer?söm, aki karácsonykor a barátn?je /vele együtt él/ biztos ami biztos alapon, nevében is nyitott accot, mikor 250 pont volt..egy gépen voltak..direkt irt az akkori staffnak.. mondtam rakja el a választ, biztos ami biztos..
most az uj staff mikor alakult, szóba jött facen hogy törlik a dupla accountokat... megint irt hogy egy gépen vannak..erre visszairtak hogy nem gond..?k ezt "látják" rejtély számomra hogyan...ezek szerint erre mennek rá most???

Atlantisz
2012-05-19, 19:03
Fórumban olvasom


andromeda wrote: Van egy ismer?söm, aki karácsonykor a barátn?je /vele együtt él/ biztos ami biztos alapon, nevében is nyitott accot, mikor 250 pont volt..egy gépen voltak..direkt irt az akkori staffnak.. mondtam rakja el a választ, biztos ami biztos..
most az uj staff mikor alakult, szóba jött facen hogy törlik a dupla accountokat... megint irt hogy egy gépen vannak..erre visszairtak hogy nem gond..?k ezt "látják" rejtély számomra hogyan...ezek szerint erre mennek rá most???
Fórumban olvasom valamit kitalálnak erre a dupla ip-s dologra hogy megsz?rjék a bandát mert mostanában sokan regisztrálnak be úgy hogy már fent vannak az oldalon.

andromeda
2012-05-19, 19:09
én figyelmeztettem az

én figyelmeztettem az ismer?sömeg hogy ne csinálja...tudtam hogy egy lakásba laknak..erre irt a staffnak még karácsonykor, azok azt irták nyugodtan ?k tudják!!!!!!!! hogy két külön acc..hogy honnan nem értettem ezért irtam mentse el a választ...aztán nemrég elküldte megint... most már javasolták lehet?leg ne egy gépr?l...most vegyenek másikat??? :) attól még az ip cim ugyanaz marad nem???
persze hogy ez esetben ugyanaz használja hiszen a barátn? nem is ugatja a torrentet..max..nézi a filmet..

Atlantisz
2012-05-19, 19:10
Mindent be kell


Unknown wrote: staffnak" boxban.


Na ez az amit nem tettem meg... :-(

Mindent be kell jegyezni ha egy mód van rá és nem csak az nCore-n más oldalakon , ha elmész nyaralni vakációmód stb , ezek alapdolgok , írtam a stafftnak és kértem adják vissza a barátn?d accountját kiderül mennyire hisznek és segít?készek .

Unknown
2012-05-19, 19:12
re.


andromeda wrote: én figyelmeztettem az ismer?sömeg hogy ne csinálja...tudtam hogy egy lakásba laknak..erre irt a staffnak még karácsonykor, azok azt irták nyugodtan ?k tudják!!!!!!!! hogy két külön acc..hogy honnan nem értettem ezért irtam mentse el a választ...aztán nemrég elküldte megint... most már javasolták lehet?leg ne egy gépr?l...most vegyenek másikat??? :) attól még az ip cim ugyanaz marad nem???
persze hogy ez esetben ugyanaz használja hiszen a barátn? nem is ugatja a torrentet..max..nézi a filmet..
A modem IP-je állandó! Ha te veszel egy wifi routert, hogy megoszd a pároddal a netet akkor a wifi neki is ugyan azt az IP-t adja... sajnos! :-(

Atlantisz
2012-05-19, 19:13
2 fiók az bukta


andromeda wrote: én figyelmeztettem az ismer?sömeg hogy ne csinálja...tudtam hogy egy lakásba laknak..erre irt a staffnak még karácsonykor, azok azt irták nyugodtan ?k tudják!!!!!!!! hogy két külön acc..hogy honnan nem értettem ezért irtam mentse el a választ...aztán nemrég elküldte megint... most már javasolták lehet?leg ne egy gépr?l...most vegyenek másikat??? :) attól még az ip cim ugyanaz marad nem???
persze hogy ez esetben ugyanaz használja hiszen a barátn? nem is ugatja a torrentet..max..nézi a filmet..

1 felhasználói elég , én otthon 3 gépet használok azaz mi , a gyerek azt tölt le én mást a nejem megint mást , nincs semmi gond , nem kell 2 fiók az bukta .

andromeda
2012-05-19, 19:14
na hát ezaz..van bizonyitéka

na hát ezaz..van bizonyitéka egyel?re hogy kérte lehet-e és a válasz igen...de figyelmeztettem most is hogy figyeljen...

Atlantisz
2012-05-19, 19:17
Igen , ? beírta


andromeda wrote: na hát ezaz..van bizonyitéka egyel?re hogy kérte lehet-e és a válasz igen...de figyelmeztettem most is hogy figyeljen...

Igen , ? beírta és használhatja a lényeg kell szólni és be kell biztosítsuk magunkat (pm) és talán nem lesz gond .

pipus
2012-05-19, 19:19
Mi is


Atlantisz wrote:
andromeda wrote: én figyelmeztettem az ismer?sömeg hogy ne csinálja...tudtam hogy egy lakásba laknak..erre irt a staffnak még karácsonykor, azok azt irták nyugodtan ?k tudják!!!!!!!! hogy két külön acc..hogy honnan nem értettem ezért irtam mentse el a választ...aztán nemrég elküldte megint... most már javasolták lehet?leg ne egy gépr?l...most vegyenek másikat??? :) attól még az ip cim ugyanaz marad nem???
persze hogy ez esetben ugyanaz használja hiszen a barátn? nem is ugatja a torrentet..max..nézi a filmet..

1 felhasználói elég , én otthon 3 gépet használok azaz mi , a gyerek azt tölt le én mást a nejem megint mást , nincs semmi gond , nem kell 2 fiók az bukta .
Szia,sziasztok!
Mi is így vagyunk a párommal!1 fiók,2 felhasználó!:)

Unknown
2012-05-19, 19:22
Igen , ? beírta


Atlantisz wrote:
andromeda wrote: na hát ezaz..van bizonyitéka egyel?re hogy kérte lehet-e és a válasz igen...de figyelmeztettem most is hogy figyeljen...

Igen , ? beírta és használhatja a lényeg kell szólni és be kell biztosítsuk magunkat (pm) és talán nem lesz gond .
Szerinted, akkor ezek szerint esélytelen, hogy visszakapjuk az acc-ot?...

pipus
2012-05-19, 19:25
tiltották


Unknown wrote:
Atlantisz wrote:
andromeda wrote: na hát ezaz..van bizonyitéka egyel?re hogy kérte lehet-e és a válasz igen...de figyelmeztettem most is hogy figyeljen...

Igen , ? beírta és használhatja a lényeg kell szólni és be kell biztosítsuk magunkat (pm) és talán nem lesz gond .
Szerinted, akkor ezek szerint esélytelen, hogy visszakapjuk az acc-ot?...
Hát ha már tiltották,akkor nem!Sajnos!

Unknown
2012-05-19, 19:29
re. tiltották

És ilyenkor az acc-ot tiltják vagy az IP címet (is) ???
Ha esetleg szerzek meghívót lehet, hogy nem is fogok tudni vissza regelni?

pipus
2012-05-19, 19:31
én úgy.


Unknown wrote: És ilyenkor az acc-ot tiltják vagy az IP címet (is) ???
Ha esetleg szerzek meghívót lehet, hogy nem is fogok tudni vissza regelni?
Én úgy tudom,mindkett?t!

lo<3trance
2012-05-19, 20:05
RE


Unknown wrote: Sziasztok!

A barátn?m acc-ját is bannolták!
Szerintem azt hiszik, hogy 2 acc-om van/volt mert most néztem meg, hogy 1 és ugyan az az IP címünk!!!
Nincs a szabályzatban hogy wifi routeren keresztül csatlakozóknak tilos regelni az ncore-ra mert dupla regnek számít!

Nincs itt véletlenül egy nCore Staff???
Hogy lehet az ilyen félreértéseket tisztázni???
Valaki tudna segíteni?
Én már vagy 5 ncore acc-ra is beléptem a gépemr?l, és eddig egyiket sem tiltották li. Persze ezek közül csak egyiket regisztráltam a gépemen, az IP-mmal, de az is igaz, hogy dinamikus IP címem van, és talán ezért nem bannolták egyik felhasználót sem.

bedy
2012-05-20, 07:23
csak egy kis kiigazitás Unknown!!

sziasztok.
kaptam egy levelet (amit nem részleteznék) Unknown- tól erre válaszolnék itt hogy mindenki tanuljon bel?le ha még nem tudná miért is van wiki!!!


a meghívodat t?lem kaptad, az acc törölve lett!
samsung55 társunk acc-ja is törölve lett!!

MIÉRT??

a hibád az hogy saját magadnak tettél alá mikor azt írtad az ncoren (pár részlet)hogy
bithumen accom adtam az ncore accért és lenyúlta t?lem samsung55 így mind a két acc oda ja és torrentek infon cseréltél ezt is beleírtad szépen a levélbe, PERSZE HOGY KITILTÁSBÁN RÉSZESÜLSZ,
a leveled nem tudtam pontosan beírni bemásolni mivel már nem lehet hozzáférni az accodhoz, ha nem így írtad akkor elnézést és javítsd ki, de valami ilyen részlet rémlik,
ezt nem tolerálják sehol sem, ilyent beírni vétek egyb?l törlés lesz a vége.
ezen segíteni senki nem tud!!
és nem a két acc egy ip miatt kerültét a lomtárba!!
ha nem érted szerintem a többiek elmagyarázzák és világosan látni fogják a kitiltásod valódiságát.

andromeda
2012-05-20, 09:38
ugy tünik az ip-t nem..van

ugy tünik az ip-t nem..van itt valaki akit töröltek, és mégis vissza tud menni más accba.. vagy csak az a fontos regisztráláskor kié???

strelok
2012-05-20, 09:55
IP


Unknown wrote: És ilyenkor az acc-ot tiltják vagy az IP címet (is) ???
Ha esetleg szerzek meghívót lehet, hogy nem is fogok tudni vissza regelni?
Ha esetleg tiltanák az IP-det akkor is vissza tudsz majd menni más IP-vel, úgyhogy nyugodtan szerezhetsz egy másik acc-ot

Unknown
2012-05-20, 11:34
re. IP


strelok wrote:
Unknown wrote: És ilyenkor az acc-ot tiltják vagy az IP címet (is) ???
Ha esetleg szerzek meghívót lehet, hogy nem is fogok tudni vissza regelni?
Ha esetleg tiltanák az IP-det akkor is vissza tudsz majd menni más IP-vel, úgyhogy nyugodtan szerezhetsz egy másik acc-ot

Annyi biztos, hogy más acc-jával be tudok jelentkezni... úgyhogy valszin? az IP-t nem bannolták! De ez 100%-osan csak akkor fog kiderülni ha szerzek egy meghívót és megpróbálok regelni...

Unknown
2012-05-20, 11:37
re. Mindent be kell


Atlantisz wrote:
Unknown wrote: staffnak" boxban.


Na ez az amit nem tettem meg... :-(

Mindent be kell jegyezni ha egy mód van rá és nem csak az nCore-n más oldalakon , ha elmész nyaralni vakációmód stb , ezek alapdolgok , írtam a stafftnak és kértem adják vissza a barátn?d accountját kiderül mennyire hisznek és segít?készek .
Kés? bánat... én is írtam nekik 2 emailt mind a 2 címükre még tegnap délután de választa sem méltatnak...

Unknown
2012-05-20, 11:46
re. csak egy kis kiigazitás Unknown!!


bebes wrote: sziasztok.
kaptam egy levelet (amit nem részleteznék) Unknown- tól erre válaszolnék itt hogy mindenki tanuljon bel?le ha még nem tudná miért is van wiki!!!


a meghívodat t?lem kaptad, az acc törölve lett!
samsung55 társunk acc-ja is törölve lett!!

MIÉRT??

a hibád az hogy saját magadnak tettél alá mikor azt írtad az ncoren (pár részlet)hogy
bithumen accom adtam az ncore accért és lenyúlta t?lem samsung55 így mind a két acc oda ja és torrentek infon cseréltél ezt is beleírtad szépen a levélbe, PERSZE HOGY KITILTÁSBÁN RÉSZESÜLSZ,
a leveled nem tudtam pontosan beírni bemásolni mivel már nem lehet hozzáférni az accodhoz, ha nem így írtad akkor elnézést és javítsd ki, de valami ilyen részlet rémlik,
ezt nem tolerálják sehol sem, ilyent beírni vétek egyb?l törlés lesz a vége.
ezen segíteni senki nem tud!!
és nem a két acc egy ip miatt kerültét a lomtárba!!
ha nem érted szerintem a többiek elmagyarázzák és világosan látni fogják a kitiltásod valódiságát.
Hát igen, jó nagy láma voltam... :-(
Na majd legközelebb inkább tartom a szám...

Psicho
2012-05-21, 19:41
nem hozza be nc-t

nem jön be az nc...a karbantarás üzi se!

szederke
2012-05-21, 19:48
nem hozza be nc-t


Psicho wrote: nem jön be az nc...a karbantarás üzi se!
Nekem most bejön!

csacser
2012-05-27, 10:06
Mióta?

Üdv mindenkinek!
Az lenne a kérdésem hogy mióta nincs kiírva az oldalon hogy hány százalék a támogatás?

Frank Drebin
2012-05-27, 10:11
Mióta??

Szerintem az állítólagos tulajdonos váltás óta.
De mérget nem vennék rá.

andromeda
2012-05-27, 11:26
Bent valahol ki van irva hogy

Bent valahol ki van irva hogy egyel?re csak támogatók küldhetnek meghivót, de ez változhat ha ugy döntenek..

Fater
2012-05-27, 11:43
nCore támogatottság [%]


csacser wrote: Üdv mindenkinek!
Az lenne a kérdésem hogy mióta nincs kiírva az oldalon hogy hány százalék a támogatás?
Frank Drebin wrote: Szerintem az állítólagos tulajdonos váltás óta.
De mérget nem vennék rá.
Én is erre emlékszem!
Tulajdonos váltás és az 1600Ft-os "free reg." ;) idején t?nt el!

andromeda wrote: Bent valahol ki van irva hogy egyel?re csak támogatók küldhetnek meghivót, de ez változhat ha ugy döntenek..
Mindig is a támogatói státusszal bírók tudtak meghívni az oldalra!
Egyszer? (nem támogató) mezei user csak akkor tudott hívni ha a támogatottság elérte a [100%]-ot!
Ez jó esetben hónap végén szokott bekövetkezni!
Most ez nem látszik!
Lehet hogy már túl támogatottság van! :D

Psicho
2012-05-27, 12:08
hát hogyne


Fater wrote:
csacser wrote: Üdv mindenkinek!
Az lenne a kérdésem hogy mióta nincs kiírva az oldalon hogy hány százalék a támogatás?
Frank Drebin wrote: Szerintem az állítólagos tulajdonos váltás óta.
De mérget nem vennék rá.
Én is erre emlékszem!
Tulajdonos váltás és az 1600Ft-os "free reg." ;) idején t?nt el!

andromeda wrote: Bent valahol ki van irva hogy egyel?re csak támogatók küldhetnek meghivót, de ez változhat ha ugy döntenek..
Mindig is a támogatói státusszal bírók tudtak meghívni az oldalra!
Egyszer? (nem támogató) mezei user csak akkor tudott hívni ha a támogatottság elérte a [100%]-ot!
Ez jó esetben hónap végén szokott bekövetkezni!
Most ez nem látszik!
Lehet hogy már túl támogatottság van! :Dszerintem csak egyszerüen amig a nem "beaktivált" accountokat nem törlik addig nem rakják ki a támogatás! mert énis kértem rá meghívót de én nem aktiváltam és már nem is lehet! azt irták hogy törlik hamarosan a nem aktiváltakat!
ha törlésre kerülnek szerintem akkor fogják kiraktni!
utoljó pár napra!

Psicho
2012-05-27, 12:09
igenigen!


Frank Drebin wrote: Szerintem az állítólagos tulajdonos váltás óta.
De mérget nem vennék rá.kb az óta igen! pár hétttel a tulajváltás után!

Warrior
2012-05-27, 12:11
re -re


Psicho wrote:
Frank Drebin wrote: Szerintem az állítólagos tulajdonos váltás óta.
De mérget nem vennék rá.kb az óta igen! pár hétttel a tulajváltás után!
tuzben nem tenem kezem hogy volt is tulaj valtas ??????
vagy csak humbuk volt mert mas cel volt szandekban !!! :lol:

2012-05-28, 16:08
Valaki megnézné nekem, hogy

Valaki megnézné nekem, hogy "fesu80" mikor volt utoljára aktív ncore-on?

szepi1973
2012-05-28, 16:10
iphyx wrote: Valaki megnézné nekem, hogy "fesu80" mikor volt utoljára aktív ncore-on?
42 perce

michaeltelo
2012-05-28, 16:45
meghívás

Most az ncoren bárki küldhet meghívót akinek van 1000 bónuszpontja!

andromeda
2012-05-28, 19:09
fesu80Felhasználó2012-04-27

fesu80
Felhasználó
2012-04-27 13:11:20
2012-05-28 16:57:23

andromeda
2012-05-28, 19:09
csak senki nem mer már

csak senki nem mer már meghivót küldeni..:) énsem..

Fater
2012-05-28, 19:10
meghívás re


michaeltelo wrote: Most az ncoren bárki küldhet meghívót akinek van 1000 bónuszpontja!
Szia!

És valóban!
"Jelenleg nincs felhasználható meghívód, azonban 1000 pontért igényelhetsz egyet."

"Kérek egyet!"

Úgy t?nik megtellett a cassa!
Hóvégén azért el?szokott fordulni az ilyesmi! ;)

2012-05-28, 19:10
Szia

Megnéztem nem rég volt rajta!!!

sas96
2012-05-28, 20:49
Miért nem?

Miért nem?

Drakula
2012-05-28, 20:51
ncore hir

Májusi update - Hozzászólok a fórumban!

Kedves Felhasználók!

Ígéretünkhöz híven a meghívást a mai naptól e hónap végéig, azaz május 31-ig engedélyezzük. Ezáltal egy hosszabb szünetet követ?en most ismét lehet?ségetek adatik arra, hogy meghívhassátok ismer?seiteket az oldalra!


A tömörített állományokra vonatkozó szabályzatunk ismét módosult. A Film és Sorozat kategóriákat követ?en immáron a Zene, XXX valamint Könyv kategóriákhoz tartozó release-eket is kizárólag kicsomagolt formában lehet megosztani! A szabályozás értelmében mostantól csupán a Játék és Program kategóriákhoz tartozó release-ek tölthet?k fel tömörített formában.

Fater
2012-05-28, 20:52
ncore hir re

Drága szárnyas Barátom!

Ha csupán kicsivel is de megel?ztél a hírrel! :D

pataki1978
2012-05-28, 22:54
Kedves Felhasználók!

Ígéretünkhöz híven a meghívást a mai naptól e hónap végéig, azaz május 31-ig engedélyezzük. Ezáltal egy hosszabb szünetet követ?en most ismét lehet?ségetek adatik arra, hogy meghívhassátok ismer?seiteket az oldalra!

rikky512
2012-05-28, 23:00
Segítség

Sziasztok!
Nem tudja valaki, hogy mikor fogják törölni azokat a felhasználókat, akik nem küldtek smst az "ingyenes" regisztrációnál? Szükségem lenne az email címemre és felhasználónevemre, és nem szeretném, hogy dupla reggel vádoljanak meg az IP cím alapján...

szittyaninja
2012-05-28, 23:55
nem tudja mindenki...

...hogy a támogatottság felirat utáni százalékpontokat manuálisan írták hó végén? ;)

Atlantisz
2012-05-29, 00:11
Úgy tapasztalom


rikky512 wrote: Sziasztok!
Nem tudja valaki, hogy mikor fogják törölni azokat a felhasználókat, akik nem küldtek smst az "ingyenes" regisztrációnál? Szükségem lenne az email címemre és felhasználónevemre, és nem szeretném, hogy dupla reggel vádoljanak meg az IP cím alapján...

Úgy tapasztalom hogy a korábban beküldött sms regre az email bent marad a rendszerben , ip nem játszik mert azt bárhonnan küldheted (sms reg).

Unknown
2012-05-29, 22:43
ncore usercard

Sziasztok!

Nektek m?ködik az usercard??? ( http://kephost.hu/share-212B_4D31F4C7.html )

És most melyik a jó link???
1, http://sektor.hu/nCore/nCore.usercard.SZÁMOK.png
2, http://ncore.sektor.hu/nCore.usercard.SZÁMOK.png

:-)

Unknown
2012-05-29, 23:25
ncore acc!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok!

Sikerült szerezni a kedvesemnek is meghívót!.. írtam a Staff-nak, hogy "Kedvesemmel 1 IP címet használunk, de külön PC-r?l csatlakozunk..."!

Ennyi elég???
Várható valamiféle válasz???

Nem akarom, hogy megint egy fa*ság miadt kiba*anak!...

andromeda
2012-05-29, 23:37
Szoktak válaszolni, minden

Szoktak válaszolni, minden levelezést ments el...egyel?re ezt engedik...az én ismer?söm is minden levelet eldugott biztos ami biztos..

Fater
2012-05-29, 23:43
ncore acc!!!!!!!!!!!!!! re

Szia!

ncoren ide is írd be!
Neked is és természetesen a kedvesednek is!
Profil beállítása > Beállítások lehet?ségei > Extra > Üzenet a staffnak:

Unknown
2012-05-29, 23:50
re.


Fater wrote: Szia!

ncoren ide is írd be!
Neked is és természetesen a kedvesednek is!
Profil beállítása > Beállítások lehet?ségei > Extra > Üzenet a staffnak:

Köszi!
És meg kell neveznem a kedvesem nick nevét?

Unknown
2012-05-29, 23:52
re. Szoktak válaszolni, minden


andromeda wrote: Szoktak válaszolni, minden levelezést ments el...egyel?re ezt engedik...az én ismer?söm is minden levelet eldugott biztos ami biztos..
Jó... de hova mentsem el?

erdeikutya
2012-05-29, 23:55
re ncore Unknown

igen ird be te az ovet, o meg a tiedet. igy fogjak tudni, kik vagytok egy IP-n.

Fater
2012-05-29, 23:56
re. re


Unknown wrote:
Fater wrote: Szia!

ncoren ide is írd be!
Neked is és természetesen a kedvesednek is!
Profil beállítása > Beállítások lehet?ségei > Extra > Üzenet a staffnak:

Köszi!
És meg kell neveznem a kedvesem nick nevét?
Gondolom nem árt! ;)
Természetesen igen a tiednél.
A kedvesednél pedig a te nick neved írd be.

Unknown
2012-05-29, 23:59
re. re. re.


Fater wrote:
Unknown wrote:
Fater wrote: Szia!

ncoren ide is írd be!
Neked is és természetesen a kedvesednek is!
Profil beállítása > Beállítások lehet?ségei > Extra > Üzenet a staffnak:

Köszi!
És meg kell neveznem a kedvesem nick nevét?
Gondolom nem árt! ;)
Természetesen igen a tiednél.
A kedvesednél pedig a te nick neved írd be.
Köszönöm a segítséged!
Remélem ennyi tényleg elég... :-)

Unknown
2012-05-30, 00:00
re. re ncore Unknown


erdeikutya wrote: igen ird be te az ovet, o meg a tiedet. igy fogjak tudni, kik vagytok egy IP-n.
Köszi! Beírom! ;-)

Fater
2012-05-30, 00:04
re. Szoktak válaszolni, minden re


Unknown wrote:
andromeda wrote: Szoktak válaszolni, minden levelezést ments el...egyel?re ezt engedik...az én ismer?söm is minden levelet eldugott biztos ami biztos..
Jó... de hova mentsem el?
Szia!

Van megoldás sok kimásolod Word vagy Notepad.
Én a Print Screent javaslom!

Unknown
2012-05-30, 00:11
re. re. Szoktak válaszolni, minden re


Fater wrote:
Unknown wrote:
andromeda wrote: Szoktak válaszolni, minden levelezést ments el...egyel?re ezt engedik...az én ismer?söm is minden levelet eldugott biztos ami biztos..
Jó... de hova mentsem el?
Szia!

Van megoldás sok kimásolod Word vagy Notepad.
Én a Print Screent javaslom!
Igaz!... Köszi ezt is... :-D

donself78
2012-05-30, 00:20
ncore usercard

Szia!

Nekem m?ködik! És az alsót kell használni!

Üdv!

Unknown
2012-05-30, 00:22
re. ncore usercard


donself78 wrote: Szia!

Nekem m?ködik! És az alsót kell használni!

Üdv!

Kösz, most már nekem is jó!... :-)

2012-05-30, 23:34
ncore 1 IP 2 acc!

Szia Unknown! Azt szeretném kérdezni, hogy így meg oldódót-e az egy IP-címen 2 acc dolog?

Unknown
2012-05-30, 23:58
re. ncore 1 IP 2 acc!


Anonymous wrote: Szia Unknown! Azt szeretném kérdezni, hogy így meg oldódót-e az egy IP-címen 2 acc dolog?
Szia!

Eddig még bent vagyok... :-D
Mind a 2 acc-on írtam a staff-nak, hogy mi a szitu de nem válaszolt semmit!... Ez volt tegnap...

2012-05-31, 00:13
Köszi! csak azért kérdeztem

Köszi! csak azért kérdeztem mert bátyámét használtam eddig és tegnap kaptam ajándékba egy meghívót és regeltem. Azt most kicsit aggódok h nem lesz e baj. Ha lesz fejlemény és kapsz választ írsz ha meg kérlek? El?re is köszönöm szépen!! :D

Unknown
2012-05-31, 13:29
re. Köszi! csak azért kérdeztem

OK! Megírom ha lesz válasz... :-D

Fater
2012-05-31, 22:52
AccRe


Anonymous wrote:

Sziasztok!
Szia bazsi!

Semmi közöm hozzá de ezek nem új accok?


Unknown wrote: 2012, május 29 - 21:25
Sziasztok!

Sikerült szerezni a kedvesemnek is meghívót!.. írtam a Staff-nak, hogy "Kedvesemmel 1 IP címet használunk, de külön PC-r?l csatlakozunk..."!

Ennyi elég???
Várható valamiféle válasz???

Nem akarom, hogy megint egy fa*ság miadt kiba*anak!...

betoro
2012-06-03, 18:16
Ncore!

sziasztok nálatok is minden tori piros és nemjön semmi egyáltalál
52%9-nél meg ált az élet Karban tartás lehet ott?

pipus
2012-06-03, 18:31
nCore-hoz


betoro wrote: sziasztok nálatok is minden tori piros és nemjön semmi egyáltalál
52%9-nél meg ált az élet Karban tartás lehet ott?
Szia!
Nálam minden rendben egyenl?re!Futnak a torik és az oldal is!

betoro
2012-06-03, 18:33
nCore------,,,,,


pipus wrote:
betoro wrote: sziasztok nálatok is minden tori piros és nemjön semmi egyáltalál
52%9-nél meg ált az élet Karban tartás lehet ott?
Szia!
Nálam minden rendben egyenl?re!Futnak a torik és az oldal is!szia az meglehet amit szetem torrit hogy törölve lett? mert nekem nCoron bent nemutasa aszt irja egyetlen torritsem futat!
lehet az a baj :)

2012-06-11, 23:27
SEGÍTSÉG!

Március 1.kaptam egy meghívót az nCore rendszert?l.Egy olyan emil címre,amit csak ritkán használok.Tegnapel?tt vettem észre az üzenetet.Április 1-ig élt a meghívás.Mit lehet ilyenkor tenni?Az nCore rendszert nem tudom elérni (hátha meghosszabbítanák a grátiszt). Valaki tudna ebben segíteni?

joco76
2012-06-13, 17:57
Ncore kérdés

Sziasztok.

Nem tudja valaki,ha tull sok torrent nincs viszaseedelve mi történik? 700 torrentr?l beszélünk! Ennyí van a seedköteles listában! A válaszokat elöre is köszönöm!

Üdv: joco76

snooki
2012-06-13, 18:06
re

annyit kérdeznék hogy hogy van olyan sok,és miota vannak ott mert 48 ora seed idö után eltünnek.

andromeda
2012-06-13, 18:08
Valahol megvan mennyi H&R-od

Valahol megvan mennyi H&R-od lehet..ha 48 óra seedid?d megvan azt csinálsz amit akarsz, még ha egy MB-ot sem vittek t?led, törölheted is...az id?t méri az oldal

joco76
2012-06-13, 18:15
Re..Ncore


joco76 wrote: Sziasztok.

Nem tudja valaki,ha tull sok torrent nincs viszaseedelve mi történik? 700 torrentr?l beszélünk! Ennyí van a seedköteles listában! A válaszokat elöre is köszönöm!

Üdv: joco76
Mindegy miota vannak ott,bent vannak a seedköteles listában,van ami 60 napja,a lényeg,hogy ezek már nem lesznek vissza seedelve,és hogy ez esetben mi t?rténik.

Üdv: joco76

guzu
2012-06-13, 18:18
Re-Ncore kérdés

Szia! Én ezt találtam err?l az oldalon:


Szankciók
Ha egy hónapban valakinek több hit?n?run-os torrentje van, mint amennyit a rangja engedne, szankcióban részesül.
Ezek a szankciók még nincsenek véglegesítve, jelenleg nem jár büntetés a visszatöltés elmulasztásáért. A jöv?ben a következ?k várhatóak: figyelmeztetés, letöltés megvonás, notórius seed el?l lelép?knek pedig az oldalról való törlés.
A pontos szankciókat még a bevezetésük el?tt közzétesszük!

Mikor indul élesen a rendszer?
A pontos id?t mi sem tudjuk, felesleges is kérdeznetek. Mi is azt szeretnénk, hogy minél el?bb 100%-os legyen a rendszer, de nem szeretnénk egy félkész, esetleg még hibákkal rendelkez? rendszert élesíteni. Ez a Ti érdeketek is. Türelem.
Az élesítés el?tt az aktuális seed kötelezett torrentjeiteket teljesítettnek tekintjük majd!

Mondjuk 700 az rengeteg,nem is értem hogy sikerült összehoznod!
A lényeg ha seedbe tudod tartani néhánynapig akkor oké,azthiszem 48 óra elég!De ne vegyél rá mérget ;)
Ennyit tudtam segiteni!

andromeda
2012-06-13, 18:19
kizárt dolog.. 48 óra mulva

kizárt dolog.. 48 óra mulva eltünnek kattints az aktivitás-ra ami ott van az a mérvadó...

Seedeljetek, amennyit jónak láttok. Jelenleg semmilyen büntetés nem jár érte, ha kevesebbet seedeltek egy torrenten, mint 48 óra vagy 1-es arány.

A szankciók bevezetésekor tiszta lappal indultok, tehát annyi a "dolgotok", hogy türelmesen vártok, és élvezitek az oldalon található torrenteket, esetleg szoktatjátok magatok a leend? szabályokhoz.

andromeda
2012-06-13, 18:20
igy van, nem jár érte semmi,

igy van, nem jár érte semmi, de a "szoktatás" az a 48 óra..:)

joco76
2012-06-13, 18:23
re..kizárt


andromeda wrote: kizárt dolog.. 48 óra mulva eltünnek kattints az aktivitás-ra ami ott van az a mérvadó...

Seedeljetek, amennyit jónak láttok. Jelenleg semmilyen büntetés nem jár érte, ha kevesebbet seedeltek egy torrenten, mint 48 óra vagy 1-es arány.

A szankciók bevezetésekor tiszta lappal indultok, tehát annyi a "dolgotok", hogy türelmesen vártok, és élvezitek az oldalon található torrenteket, esetleg szoktatjátok magatok a leend? szabályokhoz.

Kedves andromeda.

Ez a 730 torrent,ez az aktivitásnál van!

andromeda
2012-06-13, 18:26
Fent rákattintottál az

Fent rákattintottál az aktivitásra, és 730 torrent van ott???? soha nem seedelted??? mert az aktivitás 48 óráig méri, utána kirakja hogy teljesitetted a feltételeket, egyáltalán nem seedeltél????????????
egyébként akkor sem jár büntetés, de 48 órát futtathatnád illedelemb?l..

joco76
2012-06-13, 18:27
re..Ncore

730 torrentr?l van szó! És félre értések elkerülése végett,ez nem az ennyém!Viszont már nincs honnan visza seedelni!

andromeda
2012-06-13, 18:30
hoppsza... nemsemmi..de igy

hoppsza...:( nemsemmi..de igy sem jár büntetés érte mert nem müködik még az aktivitás ...olvashatod a fórumban is...jó társad volt..vagy cserélted????
az érdekes hogy örökre rajtadmarad..illetve a tiszta lappal indulást gondolom ugy értik hogy mindent törölnek...mert ez fura lenne..

joco76
2012-06-13, 18:31
Re..Ncore


andromeda wrote: Fent rákattintottál az aktivitásra, és 730 torrent van ott???? soha nem seedelted??? mert az aktivitás 48 óráig méri, utána kirakja hogy teljesitetted a feltételeket, egyáltalán nem seedeltél????????????
egyébként akkor sem jár büntetés, de 48 órát futtathatnád illedelemb?l..
Igen,fent rákatintottam,és ott van! Amugy mint már írtam,ez nem az ennyém.De ezt már nem lehet vissza seedelni.A sajátomban,4-5 van csak.

andromeda
2012-06-13, 18:34
Értem... hááát...elég régóta

Értem... hááát...elég régóta van a 48 óra..én igyekeztem "megszokni"...hogy igy legyen..de neked eltünni csak akkor fog, mikor indul élesbe az aktivitásmérés, 48 óra vagy 1-es arány..szerintem semmi gond nemlesz bel?le..

joco76
2012-06-13, 18:37
Re..hoppsza


andromeda wrote: hoppsza...:( nemsemmi..de igy sem jár büntetés érte mert nem müködik még az aktivitás ...olvashatod a fórumban is...jó társad volt..vagy cserélted????
az érdekes hogy örökre rajtadmarad..illetve a tiszta lappal indulást gondolom ugy értik hogy mindent törölnek...mert ez fura lenne..
Még nem cseréltem!Csak gondolkodok rajta.

andromeda
2012-06-13, 18:39
amint irják semmi szankcióval

amint irják semmi szankcióval nem jár most, mindenki lelkiismerete szerint seedel vagy sem, induláskor mindent törölnek...

joco76
2012-06-13, 18:45
Re..amint


andromeda wrote: amint irják semmi szankcióval nem jár most, mindenki lelkiismerete szerint seedel vagy sem, induláskor mindent törölnek...
Köszönöm a segitséget.Akkor csak ki kell várni hogy élesitsék az ujj rendszert,és elméletileg,rendben lesz az acc.Legalábbis remélem.

Üdv: joco76

andromeda
2012-06-13, 18:47
Nincs mit...háát lassan

Nincs mit...háát lassan féléve nincs ezzel rendben valami..de jobban néz ki majd ha törölgetik ezeket..

snooki
2012-06-13, 23:50
re

A legjobb és gyorsabb megoldás lenne ha ujra letöltenéd az egésszet és vissza seedeled,mivel nincs arány nyugodtan letöltheted ami a listán van mert nem kerül ugyan az 2x a listára!

joco76
2012-06-14, 11:54
Ncore segitség

Sziasztok.

Az lenne a kérdésem,nincs-e valaki a fórumon,akinek van ismeretsége pl.moderátor.Ha esetleg valaki tudd segiteni,azt kérem pm-be jelezze felém. Nagyon hálás lennék érte!

Üdv: joco76

Gillis
2012-06-14, 15:22
Re :-joco76...


joco76 wrote: Sziasztok.

Nem tudja valaki,ha tull sok torrent nincs viszaseedelve mi történik? 700 torrentr?l beszélünk! Ennyí van a seedköteles listában! A válaszokat elöre is köszönöm!

Üdv: joco76pfuu az sem semi ...szerintem nem lesz hoszas elete annak a fiok-nak sem ...tuleli 1 elenorzesig :lol:

sovereign
2012-06-14, 16:20
re ncore kérdés


joco76 wrote: Sziasztok.

Nem tudja valaki,ha tull sok torrent nincs viszaseedelve mi történik? 700 torrentr?l beszélünk! Ennyí van a seedköteles listában! A válaszokat elöre is köszönöm!

Üdv: joco76

Jelenleg semmilyen kötelezettség nincs a seedelésre, eltörlik, ha élesítik a rendszert, mindenesetre nem vet jó fényt a fiókra, az biztos. Szerintem is nagy részét próbáld meg újratölteni és 48 órát kell csak seedben tartani.

A kiemelt hozzászólás az ncore-ról:

"Seedeljetek, amennyit jónak láttok. Jelenleg semmilyen büntetés nem jár érte, ha kevesebbet seedeltek egy torrenten, mint 48 óra vagy 1-es arány.

A szankciók bevezetésekor tiszta lappal indultok, tehát annyi a "dolgotok", hogy türelmesen vártok, és élvezitek az oldalon található torrenteket, esetleg szoktatjátok magatok a leend? szabályokhoz. "

andromeda
2012-06-14, 16:53
Elég ha kis részfájlt rak be

Elég ha kis részfájlt rak be és 48 órát tartja, de nincs semmi szankció egyel?re..

sovereign
2012-06-14, 16:57
re fent rákattintottál


andromeda wrote: Fent rákattintottál az aktivitásra, és 730 torrent van ott???? soha nem seedelted??? mert az aktivitás 48 óráig méri, utána kirakja hogy teljesitetted a feltételeket, egyáltalán nem seedeltél????????????
egyébként akkor sem jár büntetés, de 48 órát futtathatnád illedelemb?l..

Nem veszi ki a rendszer. 3-4 hónapos torrentek is bentmaradnak a seedköteles listában...

sovereign
2012-06-14, 16:59
re snooki

Nem seedelték egyáltalán...

sovereign
2012-06-14, 16:59
re hoppsza


joco76 wrote:

Még nem cseréltem!Csak gondolkodok rajta.

Én biztos nem cserélnék egy ilyen accot...

snooki
2012-06-14, 17:02
re


sovereign wrote:
joco76 wrote: Sziasztok.

Nem tudja valaki,ha tull sok torrent nincs viszaseedelve mi történik? 700 torrentr?l beszélünk! Ennyí van a seedköteles listában! A válaszokat elöre is köszönöm!

Üdv: joco76

Jelenleg semmilyen kötelezettség nincs a seedelésre, eltörlik, ha élesítik a rendszert, mindenesetre nem vet jó fényt a fiókra, az biztos. Szerintem is nagy részét próbáld meg újratölteni és 48 órát kell csak seedben tartani.

A kiemelt hozzászólás az ncore-ról:

"Seedeljetek, amennyit jónak láttok. Jelenleg semmilyen büntetés nem jár érte, ha kevesebbet seedeltek egy torrenten, mint 48 óra vagy 1-es arány.

A szankciók bevezetésekor tiszta lappal indultok, tehát annyi a "dolgotok", hogy türelmesen vártok, és élvezitek az oldalon található torrenteket, esetleg szoktatjátok magatok a leend? szabályokhoz. "én 6 hete vagyok az oldalo,eddig 62 torrentet töltöttem le de vissza osztottam szabályszerint mindent mert ugy illik és ez másnak is jot tesz!

andromeda
2012-06-14, 17:52
nálam sosem marad benne

nálam sosem marad benne aminek lejárt a 48 órája, ha seedbe hagyom akkor a seedelteknél van... az aktivitásom üres..

andromeda
2012-06-14, 17:54
Én is marha illedelmes

Én is marha illedelmes vagyok, de van ha megfeszülök se tudok visszaadni hetek alatt sem valamit.. 0.3 -0.4 és kész, klienssel.. sokszor szerverrel sem.. jó ez a 48 óra..

NBen
2012-06-15, 14:18
nCore belépés, ki kell próbálnotok

Ezt ki kell próbálnotok!
A Bugmenot oldalon találtam erre a kis csöpségre, már az elején gyanús volt...

Username Cretain
Password pistike@tracker

Visszajelzéseket várom :D

2012-06-15, 14:56
Majdnem be s***am

Majdnem be s***am hehehehehehe

NBen
2012-06-15, 15:02
poén :D

Szerintem jó poén, a sok kunyis a Bugmenot-on biztos örült neki ;)

2012-06-15, 15:07
Hát ?ket Bitós érdekli.

;) :)

oldsipi50
2012-06-15, 16:47



NBen wrote: Ezt ki kell próbálnotok!
A Bugmenot oldalon találtam erre a kis csöpségre, már az elején gyanús volt...

Username Cretain
Password pistike@tracker

Visszajelzéseket várom :D
- szerintem jó érdemes megpróbálni nekem sikerült ;)

2012-06-17, 12:12
nCore,kérdés!

aszt szeretném kérdezni, hogy fent vagyok az nCoren.És,akkartak nekem küldeni meghívót de félek elcserélni mert úgy hallotam ! hgy kitiltanak az miat hogy 2-daram nCor van az ip-men !
ez igaz? ez csak kérdés ! ép ezért nemertem elveni :)

Unknown
2012-06-17, 13:52
nCore update

Most megint parázhatok, hogy kiraknak!...
Javaslatotokra írtam a Staff-nak az Extra menübe, hogy "1 IP-t használunk a kedvesemmel de külön PC-r?l jelentkezünk be..."
Az a para, hogy SEMMIT SEM VÁLASZOLTAK már vagy 2 hete! :-(
Egyáltalán figyelembe fogják ezt venni ha elkezdik ellen?rizni az IP-ket???

2012-06-17, 13:54
re ncore

nem is fognak válaszolni és figyelembe fogják venni ne aggódj !

Unknown
2012-06-17, 13:59
re. re ncore


Devil wrote: nem is fognak válaszolni és figyelembe fogják venni ne aggódj !

Hát nagyon remélem...

A letöltésekb?l úgy is láthatják, hogy mit tölt le egy férfi és mit egy n?!... :-D

Fater
2012-06-17, 14:07
rerere


Unknown wrote:
Devil wrote: nem is fognak válaszolni és figyelembe fogják venni ne aggódj !

Hát nagyon remélem...

A letöltésekb?l úgy is láthatják, hogy mit tölt le egy férfi és mit egy n?!... :-D
Szia !
Az adatlapotokon is tüntessétek fel!
Profil beállítása > Extra > Üzenet a staffnak:

wiskycola87
2012-06-17, 14:11
meghívó

FIGYELEM! csak 50pont a meghívó ncoron!most küldjetek a szeretteiteknek meghívót :)

Unknown
2012-06-17, 14:18
re. rerere


Fater wrote:
Unknown wrote:
Devil wrote: nem is fognak válaszolni és figyelembe fogják venni ne aggódj !

Hát nagyon remélem...

A letöltésekb?l úgy is láthatják, hogy mit tölt le egy férfi és mit egy n?!... :-D
Szia !
Az adatlapotokon is tüntessétek fel!
Profil beállítása > Extra > Üzenet a staffnak:

Kb. két hete is ezt javasoltad! :-D
Azonnal meg is csináltuk! Köszi! ;-)

Kopasz
2012-06-24, 11:44
Szia én most hivtam meg


Unknown wrote: Most megint parázhatok, hogy kiraknak!...
Javaslatotokra írtam a Staff-nak az Extra menübe, hogy "1 IP-t használunk a kedvesemmel de külön PC-r?l jelentkezünk be..."
Az a para, hogy SEMMIT SEM VÁLASZOLTAK már vagy 2 hete! :-(
Egyáltalán figyelembe fogják ezt venni ha elkezdik ellen?rizni az IP-ket???
Szia én most hivtam meg a fiamat és elötte kértem helpdesk-et ezt a választ kaptam.
helpdesk | 2012-06-23 12:04:53

Hello!

Külön gépr?l használható az oldal akkor is ha az ip címetek megegyezik akár több felhasználóval is.
Az efféle információkat a profil beállítások -> extra -> üzenet a staffnak szövegdobozban feltüntetve jelezheted (ezt csak a staff látja).

Üdv,
Szaby59

Betty
2012-06-29, 13:32
Vki tudja esetleg, hogy

Vki tudja esetleg, hogy meddig 50 pont egy meghívó?

Atlantisz
2012-06-29, 13:35
határozatlan ideig

határozatlan ideig ez van írva .

barcada
2012-06-29, 13:37
Ameddig a készlet tart.:D
Ha jól tudom, akkor még nem írták ki, hogy meddig lesz így.

Idézet az oldalról:
"Kisebb-nagyobb átalakítások is várhatóak az oldal életében folyamatosan, melynek els? lépése a Meghívózással kapcsolatos!

Mégpedig, hogy mostantól határozatlan ideig egy meghívó ára mindenkinek 50 pont/meghívó!

Ez a lehet?ség mindenki számára elérhet?, aki minimum 3 hónapja felhasználója az oldalnak.
Azok a 3 hónapot el nem ér? felhasználók, akik ebben az évben támogatták az oldalt, vagy SMS-regisztrációval kerültek be, szintén mentesülnek a feltételek alól, tehát ?k is tudnak meghívót küldeni!"

Anita29
2012-06-30, 16:40
Sziasztok! Nálatok megy az oldal ?? Mert én bent voltam, és böngészés közben elment :(
Most nem jön be :(
Igaz a torik mennek szépen :)

Umbuktu
2012-06-30, 16:42
Nekem szépen megy...el?bb egy kicsit több ideig töltött be az oldal de most már jó! :)

barcada
2012-06-30, 16:44
Nálam sem megy, viszont itt a torrentek is pirosak.

szerk.: az oldal már megy.

Anita29
2012-06-30, 16:46
Umbuktu wrote: Nekem szépen megy...el?bb egy kicsit több ideig töltött be az oldal de most már jó! :)
Igen :) most már ok minden, bent is vagyok :)

maximus
2012-06-30, 16:47
Szia

Már nálam is tökéletesen müködik igaz egy pár percig nem volt jó de már igen! :)

2012-06-30, 17:10
Anita29 wrote: Sziasztok! Nálatok megy az oldal ?? Mert én bent voltam, és böngészés közben elment :(
Most nem jön be :(
Igaz a torik mennek szépen :)Nekem gyakran elmegy, valamikor bese enged jelentkezni, de ha frissitem általában megy :)

2012-06-30, 19:21
meghívó

Sziasztok,azt szeretném meg tudni,van egy nCore acc-om.de szeretne a kedvesem is egy saját oldalt.egy neten fut a 2 gép.küldhetek neki meghívót?egy az íp címünk.én nem itt regiztem,másik íp r?l annó?vagy kérjek egy meghívót?de be léphetünk 1 címr?l,2 acc-ra?nem szeretném ha ki zárnának mint csalót.most az én oldalamról tölt le.így is 2 gépr?l lépünk be,de 1 íp.ha tudtok segítsetek?nagyon köszönöm

Fater
2012-06-30, 19:29
ákoska1111


ákoska1111 wrote: Sziasztok,azt szeretném meg tudni,van egy nCore acc-om.de szeretne a kedvesem is egy saját oldalt.egy neten fut a 2 gép.küldhetek neki meghívót?egy az íp címünk.én nem itt regiztem,másik íp r?l annó?vagy kérjek egy meghívót?de be léphetünk 1 címr?l,2 acc-ra?nem szeretném ha ki zárnának mint csalót.most az én oldalamról tölt le.így is 2 gépr?l lépünk be,de 1 íp.ha tudtok segítsetek?nagyon köszönöm

Szia!

Igen, de természetesen mindkett?tök tüntesse fel adatlapján hogy kivel és miért használ közös IP címet!

ncoren ide is írd be!
Neked is és természetesen a kedvesednek is!
Profil beállítása > Beállítások lehet?ségei > Extra > Üzenet a staffnak:

2012-06-30, 19:52
meghívó

köszönöm a választ.így fogok eljárni.el?bb írok a stafftnak.és utána kérek egy meghívót.vagy én küldhetek?

ferpisti
2012-07-01, 13:13
nem


cserre wrote: Ez a komment a rá érkezett válaszokkal együtt át lett helyezve: ide (http:///forumtema/altalanos-kozossegi-tema#comment-32504).
itt nem lehet, menj a forum-meghivok-meghivok kérése részre ott kell kérni! :)

snooki
2012-07-02, 09:55
barátbejegyzés

sziasztok,azt szeretném kérdezni hogy hogy lehet egy ismeröst bejegyezni barátnak mert még a felhasználo keresés nekem nem lehetséges.
Igy nem tudom hogy kereshetek rá.
köszi elöre is.
üdv

strelok
2012-07-02, 10:04
re-barátbejegyzés


snooki wrote: sziasztok,azt szeretném kérdezni hogy hogy lehet egy ismeröst bejegyezni barátnak mert még a felhasználo keresés nekem nem lehetséges.
Igy nem tudom hogy kereshetek rá.
köszi elöre is.
üdv
Talán legegyszer?bben úgy lehetne, hogy megbeszélitek, hogy valamelyik?tök hozzászól egy el?re megbeszélt torrenthez. Ott a hozzászólásnál rá lehet menni a nevére ami a profiljára mutat. Ott be lehet majd jelölni barátnak.(talán)

oldsipi50
2012-07-02, 10:36
szólj neki


snooki wrote: sziasztok,azt szeretném kérdezni hogy hogy lehet egy ismeröst bejegyezni barátnak mert még a felhasználo keresés nekem nem lehetséges.
Igy nem tudom hogy kereshetek rá.
köszi elöre is.
üdv
- ha ? tag be tud jelölni

snooki
2012-07-02, 10:40
re


oldsipi50 wrote:
snooki wrote: sziasztok,azt szeretném kérdezni hogy hogy lehet egy ismeröst bejegyezni barátnak mert még a felhasználo keresés nekem nem lehetséges.
Igy nem tudom hogy kereshetek rá.
köszi elöre is.
üdv
- ha ? tag be tud jelölniö sem tag de szerintem ez a hozzászolás ötlet müködhet

ferpisti
2012-07-02, 13:25
nemrég

nemrég kerültem be az ncorra de nagyon tetszik azt mondják az uj tulaj miatt gyengült, de ha most tényleg gyenge akkor el sem tudom képzelni milyen lehett régebb, tényleg igaz a mondás ami nincs "fent ncoreon az vagy ingyenes, vagy nem létezik" :)

ferpisti
2012-07-02, 13:26
vagy vagy

vagy hozzászolás, vagy ha egyik meghívta a másikat akkor egyszer? az adatlapodon a meghívottaknál jelölöd be :)

Anita29
2012-07-02, 13:31
re-nemrég


ferpisti wrote: nemrég kerültem be az ncorra de nagyon tetszik azt mondják az uj tulaj miatt gyengült, de ha most tényleg gyenge akkor el sem tudom képzelni milyen lehett régebb, tényleg igaz a mondás ami nincs "fent ncoreon az vagy ingyenes, vagy nem létezik" :)
Kedves ferpisti ez a Bithumen topikja eme írásod nem ide tartózik :(

ferpisti
2012-07-02, 13:37
bocs


Anita29 wrote:
ferpisti wrote: nemrég kerültem be az ncorra de nagyon tetszik azt mondják az uj tulaj miatt gyengült, de ha most tényleg gyenge akkor el sem tudom képzelni milyen lehett régebb, tényleg igaz a mondás ami nincs "fent ncoreon az vagy ingyenes, vagy nem létezik" :)
Kedves ferpisti ez a Bithumen topikja eme írásod nem ide tartózik :(csak tárgyaltuk a bithument és emlitették, hogy az ncore is van legalább olyan jo és ezért irtam ide sorry

NBen
2012-07-02, 13:39
re: nemrég

Kedves ferpisti!
Részben egyet kell hogy értsek veled, de részben hamisnak is tartom. Kétségtelen, hogy az nCore-on szinte bármit megtalálhatunk, de az én véleményem szerint nem eléggé szelektált az oldal tartalma. Amikor felkukkantok az oldalra, még úgy is kutakodnom kell, hogy csak azon kategóriákat jeleníti meg, ami engem érdekel. Ha mondanom kellene olyan oldalt, amivel szintén elégedett vagyok... Csak ezt itt nem mondhatom, mert nCore topic :P

maximus
2012-07-02, 13:43
Szia

Hidd el nem jobb egy szemernyit sem a Bithu mint az nCore ! :)

ferpisti
2012-07-02, 13:43
igaz

Kedves [@NBen]!
A te álláspontodat is tökéletesen megértem, de nekem eddig ez az oldal nyerte el a tetszésemet, és lehet hogy az az oldal jobb amelyiknek a nevét nem mondhatjuk ki de mivel nem volt még szerencsém hozzá ezért nem tudom összevetni a kett?t! :)

NBen
2012-07-02, 13:49
re: igaz

Lehet, hogy most mindenki a BitHUmen-re gonndol (és igen, az nCore topicba írtam :P), de én pl. BeLoad, Carpathians és Insane párti vagyok. Nekem ezek nyerték el a tetszésemet :)

maximus
2012-07-02, 13:54
Szia

Én is nagyon szeretem a beloadot azt használtam az nCore elött a legtöbbet most sem hanyagolom éppen ! :) ;)

ferpisti
2012-07-02, 13:55
igaz, hogy

beloadon réggebecske fent vagyok carpot és insanet most kaptam, ezekkel még csak ismerkedem, de mindenképp egyet kell értsek veled mivel nem csak egy tarka kutya van a világon! :)

faust10
2012-07-02, 16:36
Nem megy az oldal.
Karbantartás van.

Warrior
2012-07-02, 16:38
Re :-nCore

mar megy ...:lol:

diablo62
2012-07-02, 20:54
mi van az ncore oldallal?
se feltöltö se letöltö.
minden torrentnél 0.
másnál van gond?

NBen
2012-07-02, 21:00
Valóban, nálam is ez a helyzet, ráadásul tegnap elt?nt az összes h&r-om is...

szerk.: Most már helyre állt.

Umbuktu
2012-07-03, 14:56
nCore karbantartás

Karbantartás...hmmm remélem nincs semmi komoly gond :)

maximus
2012-07-03, 15:11
Sziasztok!

Azt írják hogy semmi komoly csak technikai gondba ütköztek,,Hát remméljük hogy csak ennyi a gond! :) ;)

NBen
2012-07-03, 15:16
re: maximus

Szia maximus! Ha annyira egetver?en nagy probléma lenne, akkor még most sem m?ködne, merthogy már megy is :P

2012-07-03, 15:18
re.re maximus

csak ment. mert már nem megy

NBen
2012-07-03, 15:20
rerere...

Valóban, de akkor sem kell aggódni, ha nagy lenne a probléma, be sem jönne az oldal, mármint a karbantartás feliratra gondolok :).

maximus
2012-07-03, 15:22
Szia

Ha jól emlékszem egy betükarcal sem írtam hogy nagy baj van csak azt hogy reméljük a kett? nem úgyanaz! :p :bigsmile:

maximus
2012-07-03, 15:24
Szia

Nemtudom nállad hogy mehet nálam még ugyanaz van ki írva! :)

NBen
2012-07-03, 15:28
oké

Hmm... akkor félreértelmeztem az aggodalmad :D, és egyébként nálam bejött 1 perce az oldal, azt nem tudom, hogy hogyan vagy miért, de még be is tudtam lépni :-)

maximus
2012-07-03, 15:29
Szia

Remélem minnél hamarabb jó lessz nálam is! :)

tothviktor56
2012-07-03, 15:37
Remélem jól fog menni a nCore remélem nem lessz nagyobb gond :D :D :D :D

Kiscsibe
2012-07-03, 16:18
Ismét megy !! :)

maximus
2012-07-03, 16:20
Szia

De csak eddig sajna most nézd meg! :(

2012-07-03, 16:21
re.ncore


Kiscsibe wrote: Ismét megy !! :)
menni megy de egy kicsit szerintem lassu

2012-07-03, 16:21
re.re.ncore


minden6ok wrote:
Kiscsibe wrote: Ismét megy !! :)
menni megy de egy kicsit szerintem lassumár nem is megy

paka41
2012-07-03, 17:12
Nálam is megy és még nem is vettem észre semmi furcsát,hogy lassabb lenne,vagy esetleg nem menne!Szerintem épp szerencsés percbe léptem be!:)

ferpisti
2012-07-03, 21:05
el?re

el?re nem szokták bejelenteni hogy szervizelés lesz vagy ilyenkor valami hiba történik?

istvansu
2012-07-04, 09:54
Az Ncore új húzása!!

A mindenki álltal olyan nagyra becsült Ncore torrent oldal legújjabb dobása hogy némely régebbi tagot általuk kreált kifogá?ssal törlik! Gondolom ez azért van hogy a nemrégiben bevezetett kevés pontért váltott meghívók és meghívottak beférjenek, ezért pár régebbi tagot ki kell dobni! Tegnap este kaptam egy E-mailt a következ? szöveggel!
" Kedves pisti0929!

Sajnálattal értesítünk, hogy az nCore rendszer megvált t?led a következ? indokkal: Feltört account.



Üdvözlettel:
az nCore staff"

Semmiféle feltörés nem volt mindennap rendesen beléptem, többek között tegnap is, elég szép feltöltött adatmennyesigéme is volt már a 12 hetes tagságom alatt! Nem is a feltöltést sajnálom, hanem az id?t mert taggá csak 26 hét elteltével lehet válni addig jóformán semmit nem tudsz csinálni az oldalon csak le és feltölteni! Mire jó ez az Ncore-nak azt nem tudom, lehet hogy ez is az új tulaj eszement ötlete mint nemrégiben a meghívó igényléses átverés ahol pénzért tudtunk volna csak regisztrálni? Magyarország egyik legnagyobb oldala elkezdett erkölcsileg s?lyedni a szemétbe!!!

Rollerman
2012-07-04, 10:02
Re

Nem tudom te hogy vagy vele, de a Staff döntése szent és sérthetetlen, mégis csak ? a Staff.

Hely miatt biztos nem töröltek, folyamatosan n? a regisztrált felhasználók száma.

Amit nálad el tudok képzelni, hogy letöltöttél valami facebook, msn hack csomagot, amivel ellopták a cookikat és beléptek az accodról.

Sajnos sok ilyen ember bed?lt neki.

istvansu
2012-07-04, 10:04
Re Rollerman


Rollerman wrote: Nem tudom te hogy vagy vele, de a Staff döntése szent és sérthetetlen, mégis csak ? a Staff.

Hely miatt biztos nem töröltek, folyamatosan n? a regisztrált felhasználók száma.

Amit nálad el tudok képzelni, hogy letöltöttél valami facebook, msn hack csomagot, amivel ellopták a cookikat és beléptek az accodról.

Sajnos sok ilyen ember bed?lt neki.
Nem töltöttem sehonnan semmitsem! Az utóbi id?ben csak a Bithuról töltök le és fel semmi másról! Nem értem miért tették de nagy baromság az tuti!!!

Rollerman
2012-07-04, 10:07
Re

Akkor lehet a jelszavad volt egyszer? vagy valakinek megmondtad és ...

Ha érdekel rákérdezek valamelyik fejesnél, hogy pontosan miért töröltek.

bedy
2012-07-04, 10:09
Az Ncore új húzása!!

én ebbe nem lennék olyan biztos hogy így m?ködik ahogy te gondolod, lehet vannak hibák és a rendszer néha nem ugy tesz ahogy szeretnénk vagy egyszer?en csak hibás, szerintem ez a f?bb oka mert itt minél többen vannak annál nagyobb a mosoly NCORE arcán.
de igazad is van elment az ncored és a rá szánt id? és ez ami a legjobban bánt egy torrentes, azért ezt is lehetne a csapatnak korrigálni ilyen eseteket.
sajnállak istvansu pedig te nem ezt érdemelted volna.

istvansu
2012-07-04, 10:13
Re Rollerman!


Rollerman wrote: Akkor lehet a jelszavad volt egyszer? vagy valakinek megmondtad és ...

Ha érdekel rákérdezek valamelyik fejesnél, hogy pontosan miért töröltek.Sem egyszer? sem kölcsön nem adtam a jelszavam! A gépemet is csak én használom, senki más ezért nem értem miért töröltek! Ha megkérdeznéd azt megköszönném!!!

Rollerman
2012-07-04, 10:15
Re

Véleményem szerint az accodra mégis csak neked kellene vigyázni nem a Staffnak.

istvansu
2012-07-04, 10:21
Re Roolerman!


Rollerman wrote: Véleményem szerint az accodra mégis csak neked kellene vigyázni nem a Staffnak.
Én vigyáztam is rá, csak a Staff szúrta el! Nem volt semmilyen feltörés ez 1000 százalék!

Rollerman
2012-07-04, 10:23
Ok, mindjárt rákérdezek.

Ok, mindjárt rákérdezek.

orkali
2012-07-04, 11:10
sajna


istvansu wrote: A mindenki álltal olyan nagyra becsült Ncore torrent oldal legújjabb dobása hogy némely régebbi tagot általuk kreált kifogá?ssal törlik! Gondolom ez azért van hogy a nemrégiben bevezetett kevés pontért váltott meghívók és meghívottak beférjenek, ezért pár régebbi tagot ki kell dobni! Tegnap este kaptam egy E-mailt a következ? szöveggel!
" Kedves pisti0929!

Sajnálattal értesítünk, hogy az nCore rendszer megvált t?led a következ? indokkal: Feltört account.



Üdvözlettel:
az nCore staff"

Semmiféle feltörés nem volt mindennap rendesen beléptem, többek között tegnap is, elég szép feltöltött adatmennyesigéme is volt már a 12 hetes tagságom alatt! Nem is a feltöltést sajnálom, hanem az id?t mert taggá csak 26 hét elteltével lehet válni addig jóformán semmit nem tudsz csinálni az oldalon csak le és feltölteni! Mire jó ez az Ncore-nak azt nem tudom, lehet hogy ez is az új tulaj eszement ötlete mint nemrégiben a meghívó igényléses átverés ahol pénzért tudtunk volna csak regisztrálni? Magyarország egyik legnagyobb oldala elkezdett erkölcsileg s?lyedni a szemétbe!!!
Sajnálattal értesítünk, hogy az nCore rendszer megvált t?led a következ? indokkal: Eltulajdonított account. Ha szeretnéd visszakapni írj emailt a [email protected], vagy válaszolj a törl? emailre.

istvansu
2012-07-04, 11:12
re orkali


orkali wrote:
istvansu wrote: A mindenki álltal olyan nagyra becsült Ncore torrent oldal legújjabb dobása hogy némely régebbi tagot általuk kreált kifogá?ssal törlik! Gondolom ez azért van hogy a nemrégiben bevezetett kevés pontért váltott meghívók és meghívottak beférjenek, ezért pár régebbi tagot ki kell dobni! Tegnap este kaptam egy E-mailt a következ? szöveggel!
" Kedves pisti0929!

Sajnálattal értesítünk, hogy az nCore rendszer megvált t?led a következ? indokkal: Feltört account.



Üdvözlettel:
az nCore staff"

Semmiféle feltörés nem volt mindennap rendesen beléptem, többek között tegnap is, elég szép feltöltött adatmennyesigéme is volt már a 12 hetes tagságom alatt! Nem is a feltöltést sajnálom, hanem az id?t mert taggá csak 26 hét elteltével lehet válni addig jóformán semmit nem tudsz csinálni az oldalon csak le és feltölteni! Mire jó ez az Ncore-nak azt nem tudom, lehet hogy ez is az új tulaj eszement ötlete mint nemrégiben a meghívó igényléses átverés ahol pénzért tudtunk volna csak regisztrálni? Magyarország egyik legnagyobb oldala elkezdett erkölcsileg s?lyedni a szemétbe!!!
Sajnálattal értesítünk, hogy az nCore rendszer megvált t?led a következ? indokkal: Eltulajdonított account. Ha szeretnéd visszakapni írj emailt a [email protected], vagy válaszolj a törl? emailre.Te is kaptál törlést vagy ez micsoda amit beírtál???

orkali
2012-07-04, 11:13
mit hibaztam

Sajnálattal értesítünk, hogy az nCore rendszer megvált t?led a következ? indokkal: Eltulajdonított account. Ha szeretnéd visszakapni írj emailt a [email protected], vagy válaszolj a törl? emailre.

50 napig voltam tagja az oldalnak 1'5 tb sedeltem fell mit hibaztam meg meghivom sem volt tud valaki tanacsot adni koszonom

andromeda
2012-07-04, 11:19
Feltettem kérdést a fórumba..

Feltettem kérdést a fórumba.. majd talán válaszolnak..

Rollerman
2012-07-04, 11:21
Re

Megkérdeztem.

Tegnap másik ipr?l valaki belépett a te fiókodba és spammelt a fórumban.

A teend?d: írj a f?oldalon lev? email címre azzal az emaillel amivel reggelve voltál (állítólag citromos).

Délután felé visszaálítják a fiókod.

Rollerman
2012-07-04, 11:22
Re

Írj az email címre azzal az email fiókoddal, amivel reggelve voltál.

istvansu
2012-07-04, 11:27
Re Rollerman!


Rollerman wrote: Megkérdeztem.

Tegnap másik ipr?l valaki belépett a te fiókodba és spammelt a fórumban.

A teend?d: írj a f?oldalon lev? email címre azzal az emaillel amivel reggelve voltál (állítólag citromos).

Délután felé visszaálítják a fiókod.Köszönöm megpróbálom, csak azóta Tomek 01 társunk küldött nekem egy meghívót most azzal mit csináljak?

andromeda
2012-07-04, 11:31
kérd vissza inkább... eleve

kérd vissza inkább... eleve megadták a lehet?séget erre.. ne regizz kétszer, de egyértelmü hogy valaki bejutott az accodba

istvansu
2012-07-04, 11:38
re andromeda


andromeda wrote: kérd vissza inkább... eleve megadták a lehet?séget erre.. ne regizz kétszer, de egyértelmü hogy valaki bejutott az accodbaEz az hogy már beregiztem a meghívóval! Viszont ha visszakapom az accom azon ott a sok feltöltésem meg a pontok! ha visszakapom és Tomek 01 nem haragszik meg érte akkor felajánlom valakinek és az ? beleegyezésével odaadjuk, de ezt még Vele meg kell beszélnem!!!

Rollerman
2012-07-04, 11:39
Re

Így van, azzal ne regisztrálj, kérd vissza.

Fater
2012-07-04, 11:57
istvansu & nCore

Rollerman wrote: Megkérdeztem.

Tegnap másik ipr?l valaki belépett a te fiókodba és spammelt a fórumban.

A teend?d: írj a f?oldalon lev? email címre azzal az emaillel amivel reggelve voltál (állítólag citromos).

Délután felé visszaálítják a fiókod.
Sziasztok!

Véleményem szerint, noha ez nem sokat számít!
Talán nem is az volt a gond hogy másik IP címr?l léptek be [@istvansu] nCore accountjába (noha azt illik jelezni a staffnak hogy több IP-röl is beléphet).
Sokkal inkább az szúrhatott szemet hogy aki belépett az a fórumon spammelt!

Minden esetre a gyors kitiltás helyett talán felhasználó barátibb lenne, ha a staff az azonnali kitiltás el?tt küldene a regisztrált e-mail címre egy figyelmeztet? levelet.
Így talán lehetne tisztázni a félre értéseket és nekik sem kellene egy elhamarkodott döntést benyelniük, jó esetben az accountot vissza állítani!

istvansu
2012-07-04, 12:00
re Fater

Fater wrote:
Rollerman wrote: Megkérdeztem.

Tegnap másik ipr?l valaki belépett a te fiókodba és spammelt a fórumban.

A teend?d: írj a f?oldalon lev? email címre azzal az emaillel amivel reggelve voltál (állítólag citromos).

Délután felé visszaálítják a fiókod.
Sziasztok!

Véleményem szerint, noha ez nem sokat számít!
Talán nem is az volt a gond hogy másik IP címr?l léptek be [@istvansu] nCore accountjába (noha azt illik jelezni a staffnak hogy több IP-röl is beléphet).
Sokkal inkább az szúrhatott szemet hogy aki belépett az a fórumon spammelt!

Minden esetre a gyors kitiltás helyett talán felhasználó barátibb lenne, ha a staff az azonnali kitiltás el?tt küldene a regisztrált e-mail címre egy figyelmeztet? levelet.
Így talán lehetne tisztázni a félre értéseket és nekik sem kellene egy elhamarkodott döntést benyelniük, jó esetben az accountot vissza állítani!Ebben nagyon igazad van!!! A legszebb az egészben hogy én nem, nem spammeltem de még soha az életben nem is jártam a fórumon!!!

istvansu
2012-07-04, 16:03
re Rollerman


Rollerman wrote: Megkérdeztem.

Tegnap másik ipr?l valaki belépett a te fiókodba és spammelt a fórumban.

A teend?d: írj a f?oldalon lev? email címre azzal az emaillel amivel reggelve voltál (állítólag citromos).

Délután felé visszaálítják a fiókod.Én még délel?tt amikor szóltál akkor írtam egy E-mailt az nCore-nak azóta semmi válasz! Már jócskán bennevagyunk a délutánban, nem lesz abból a visszaállitásból semmi sem!!!

andromeda
2012-07-04, 16:09
Általában este 6 körül

Általában este 6 körül kezdenek élni ott..azért adjatok egy esélyt nekik is...

Umbuktu
2012-07-05, 01:13
nCore kérdés

Ha 6 napra elutazom (csütörtökt?l keddig) azalatt a rövid id? alatt ugye nem fogok se bejelentkezni se seed-elni, akkor szólni kell valamelyik Staff tagnak, hogy ki ne rúgjanak?

pataki1978
2012-07-05, 01:19
Umbuktu


Umbuktu wrote: Ha 6 napra elutazom (csütörtökt?l keddig) azalatt a rövid id? alatt ugye nem fogok se bejelentkezni se seed-elni, akkor szólni kell valamelyik Staff tagnak, hogy ki ne rúgjanak?

6 napért ne aggodj nem lessz baj 30 nap után szoktak rángatózni mindenhol""

Umbuktu
2012-07-05, 01:20
pataki1978

Ok, rendben köszönöm! :)

barcada
2012-07-06, 18:51
Ma találkoztam egy érdekes esettel. Írt egy tag diablon, hogy mivel segítettem neki, ezért tudna adni egy nCore meghívót. Ezzel nincs is nagy gond, hanem utána írta, hogy ez a meghívó nagyon sokat ér, mivel az nCore értéke manapság 5000 forint, de most leengedték 3000 forintra a meghívó értékét.:D Hát nem hittem el, hogy ilyenek még vannak.:D

NBen
2012-07-06, 19:10
Ezt pont neked írta? :D Szerintem nem is ismer, ha követett volna, tudná, hogy már rég vehettél volna egyet, ha kellett volna... F?leg a BitHUmen acc. után. Ebb?l is látszik, hogy be kellene vezetni a meghívásos rendszert :) Amúgy meg ingyen lehet nap mint nap látni a felajánlások között, mit gondolt ez? :O

barcada
2012-07-06, 19:19
re-re nCore

Nem ezen az oldalon mondta, hanem diablon.

Warrior
2012-07-06, 20:12
Re :barcada-nCore-rol

efeleket en is kaptam es sot egy forum tars oldalrol jott az ajalat meg ahoza a tulaj-tol :lol: Amiutan kizarolag visza utasitotam percek allat ki is tiltotak az oldalrol !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nem akarom nevezni az Forum oldalt vagy tulaj nevet mert nem akarom reklamozni de ez maj-nap nem szep dolog amit tesznek egyesek :lol: :lol: :lol: -pocsek emberek ...
Zaroban mondanem : Nekem meg bor sem lene a pofamon hogy penzt kerjek egy hivo-ert vagy acc-ert , inkab ingyen adnem oda de penzt ugysem kernek ell erte ...ez csakis sajat felfogasom ,es tuti hogy tobben vannak aki velemenyem melet all...

bedy
2012-07-07, 07:14
Ncore és a meghívok!! és persze ti adakozok

Azért szép dolog Ncore meghívókat felajánlani, a szívetek a helyén van,
de hol lesz a vége, semmi tartás nincs már az oldalban így hogy dobálják a meghívokat.
Azért hozzátenném adakozok hogy ha ennyire szórjátok a meghívokat (van úgy hogy 1 emberke tíznél is többet) el?bb utóbb megkapjátok a magatokét , úgy fogják kirugdosni az ilyen segít? adakozó fickókat az oldalról meg úgy repkednek a warn-ok az aránycsalásér hogy észre sem veszed és neked kell kérned ncore meghívót, én már megittam az adakozásom levét TE meg tanulj más hibájából.
Ezzel nem aszt mondom ne adjon!
De nézze meg kinek milyen embernek, egy kicsit legyetek alaposabbak, ne járjatok úgy mint és és társaim.

faust10
2012-07-07, 08:48
nCore re


bebes wrote: Azért szép dolog Ncore meghívókat felajánlani, a szívetek a helyén van,
de hol lesz a vége, semmi tartás nincs már az oldalban így hogy dobálják a meghívokat.
Azért hozzátenném adakozok hogy ha ennyire szórjátok a meghívokat (van úgy hogy 1 emberke tíznél is többet) el?bb utóbb megkapjátok a magatokét , úgy fogják kirugdosni az ilyen segít? adakozó fickókat az oldalról meg úgy repkednek a warn-ok az aránycsalásér hogy észre sem veszed és neked kell kérned ncore meghívót, én már megittam az adakozásom levét TE meg tanulj más hibájából.
Ezzel nem aszt mondom ne adjon!
De nézze meg kinek milyen embernek, egy kicsit legyetek alaposabbak, ne járjatok úgy mint és és társaim.Sziasztok.

Ritkán nyilvánulok meg ilyen témában, de most igen.
Teljessen egyet értek Bebesel.
Ami itt mostanában megy nCore felajánlás terén az téboly.
Olyan emberek jutnak hivóhoz akikr?l még nem is halottam/tunk.
Semmi aktivitás semmi hsz semmi megbp.
Szerintem is figyelnetek kéne erre mert nem lesz jó vége.
Ne vegyétek rossz néven véleményem ez csak tanács.
Mindenki azt csinál amit akar.
További jó fórumozást mindenkinek. :bigsmile:

2012-07-07, 09:09
meghívó


bebes wrote: Azért szép dolog Ncore meghívókat felajánlani, a szívetek a helyén van,
de hol lesz a vége, semmi tartás nincs már az oldalban így hogy dobálják a meghívokat.
Azért hozzátenném adakozok hogy ha ennyire szórjátok a meghívokat (van úgy hogy 1 emberke tíznél is többet) el?bb utóbb megkapjátok a magatokét , úgy fogják kirugdosni az ilyen segít? adakozó fickókat az oldalról meg úgy repkednek a warn-ok az aránycsalásér hogy észre sem veszed és neked kell kérned ncore meghívót, én már megittam az adakozásom levét TE meg tanulj más hibájából.
Ezzel nem aszt mondom ne adjon!
De nézze meg kinek milyen embernek, egy kicsit legyetek alaposabbak, ne járjatok úgy mint és és társaim.Szia,nagyon egyet értek!már elmondtam itt a fórumon is.az nCore oldal olyan mint egy átjáró ház?eddig volt tekintélye,1000 pont hú nagyon meg kellet érte dolgozni.most meg annyi meghívó van rengeteg?!.persze azt mondták mindenkinek joga van bekerülni!ez így igaz!de mi lesz ha elkezdik ki szórni azokat akik csak letöltik és lelépnek?mert ha a barátomnak adok,azt ha átver szét vágom!de ha midenkinek adok biztos lesz akit nem fog érdekelni mi van?jobb lett volna 2000 pontra felvinni!és még becsesebb lett volna egy meghívó?köszi hogy olvasátok...

Spyke79
2012-07-07, 09:22
Egyet értek,meg kéne tartani

Egyet értek,meg kéne tartani az ésszer?ség határát a meghívok számával,és csak annak adni meghívót akiben biztos vagy ,hogy megfelel? tagja lesz az oldalnak.
Jo ötlet ha mindenki kit?z valami megfelelöségi profilt a meghívó átadására, mivel sajnos a saját acc is veszélybe kerülhet!
Jo dolog a nagy lelk?ség, de sajnos vissza is élnek vele!Eddigi tapasztalatom csak pozitív de szerintem azért mert szerencsém volt!

barcada
2012-07-13, 19:10
nCore hiba?

Vett észre valaki valami szokatlant az oldalon? Felmentem és akárhányszor frissítettem az oldalt, vagy meg akartam valamit nyitni, kidobott a bejelentkez? oldalra.

Kiscsibe
2012-07-13, 19:19
Sziasztok !
Nálam is ezt csinálta.
A böngész?b?l töröltem a sütiket majd újra indítottam a böngész?t.
Most minden rendben. Talán egy próbát megér.

geza77
2012-07-13, 19:20
re nCore hiba?


barcada wrote: Vett észre valaki valami szokatlant az oldalon? Felmentem és akárhányszor frissítettem az oldalt, vagy meg akartam valamit nyitni, kidobott a bejelentkez? oldalra.
Ezt csinálja velem is.

Darwina
2012-07-13, 19:22
Ugyanez

Pont én is kérdezni akartam t?letek.
Igen, beírtam a keres?be valamit és kidobott a belépéshez. Folyamatosan ezt csinálja most.

update: Már megjavult. :D

focinorbi
2012-07-13, 20:42
Tomek írta


tomek01 wrote:
barcada wrote: Vett észre valaki valami szokatlant az oldalon? Felmentem és akárhányszor frissítettem az oldalt, vagy meg akartam valamit nyitni, kidobott a bejelentkez? oldalra.
Ezt csinálja velem is.Nálam,azt is csinálja s?r?n,hogy nem adja be az oldalt,hanem kiírja,hogy kapcsolat id?túllépés végett megszakadt.

AttisX
2012-07-20, 08:56
nCoron Free Leech van? Mert

nCoron Free Leech van? Mert az oldalon nem írtak semmit.

bedy
2012-07-20, 09:30
Attisx Re. segítség

Az ncore mindig free leech van kérlek, olvad el a wikit ha fent vagy az oldalon.
Az oldal nem számolja a letöltött menyiséget csak a feltöltött menyiséget, de 48 órán keresztül bent kel hagynod és futtatnod a letöltött torented, vagy 1-es arányig visszaseedelned.
Minden torrent így ingyenes. (Röviden ennyi)
Ha több tájékoztatást kérsz írj és elküldöm!

2012-07-20, 12:06
freelech?


bebes wrote: Az ncore mindig free leech van kérlek, olvad el a wikit ha fent vagy az oldalon.
Az oldal nem számolja a letöltött menyiséget csak a feltöltött menyiséget, de 48 órán keresztül bent kel hagynod és futtatnod a letöltött torented, vagy 1-es arányig visszaseedelned.
Minden torrent így ingyenes. (Röviden ennyi)
Ha több tájékoztatást kérsz írj és elküldöm!
ne vedd kötekedésnek, szerintem nincs freelech hanem más az arányszámitás

Atlantisz
2012-07-20, 12:14
Ne vedd


anonymusmester7210@ wrote:

ne vedd kötekedésnek, szerintem nincs freelech hanem más az arányszámitás
Ne vedd kötekedésnek , szerintem freelech a helytálló mert ingyenes, és nincs globális arány számolás . Ami számít a letöltött adatmennyiség egyszeres visszaosztása vagy 48 órás seedben tartása , kár ezen lovagolni.

andromeda
2012-07-20, 12:37
Nincs arány a ncoren...csak a

Nincs arány a ncoren...csak a seedid? kötelez?, de még az sem most mig az Aktivitás nem üzemel...

2012-07-20, 14:01
mindenki máshogy gondolja


Atlantisz wrote:
anonymusmester7210@ wrote:

ne vedd kötekedésnek, szerintem nincs freelech hanem más az arányszámitás
Ne vedd kötekedésnek , szerintem freelech a helytálló mert ingyenes, és nincs globális arány számolás . Ami számít a letöltött adatmennyiség egyszeres visszaosztása vagy 48 órás seedben tartása , kár ezen lovagolni.
szerintem mindenkinek más a véleménye de a lényeg ugyanaz más a számítás mint a többin. ennyi. igazad van kár ezen lovagolni. csak néhányan hozzáfüztünk valamit.

Fater
2012-07-20, 17:37
Ratio-free

var message="Aki nem találná nCoren!"
var neonbasecolor="#C0C0C0" //alapszín
var neontextcolor="#ff0000" //neon
var flashspeed=100 //id?

var n=0
if (document.all||document.getElementById){
document.write('')
for (m=0;m szintén az adott torrentre vonatkozik

A kötelezettséget bárhogy lehet teljesíteni, akár egyben, akár megszakításokkal. Az egyetlen megkötés, hogy a torrent letöltésének megkezdését?l számított 2 hét áll rendelkezésre a kötelezettségek teljesítésére. Ekkor (és csak ekkor) dönti el a rendszer, hogy az adott torrent megfelel?en vissza lett-e töltve, vagy sem (visszaseedelt torrentek száma, hit?n?run-ok száma). Továbbá szankciómentesen lehet?ség van havonta néhány ? aktuális rangnak megfelel? számú ? torrentnél nem teljesíteni a seed kötelezettséget. Az aktuális seed kötelezett torrenteket, a visszatöltött és a hit?n?run-os torrentek számát az aktivitás menüben lehet nyomon követni. Helyezés Az aktivitás mérésére a helyezések szolgálnak. Mivel ez egy helyezés, az értéke függ a többi felhasználó aktivitásától is, ezt mindig vegyétek figyelembe! Az aktivitás mértékét különböz? tényez?k alapján állapítjuk meg, amelyekr?l itt lehet b?vebben olvasni. Fontos! A helyezésekért kizárólag pozitív szankciók járnak (pontrendszer), negatív következménye a legutolsó helyezettnél sincs! Az érvényben lév? helyezések: Napi helyezés: Minden nap 00:01-t?l 24:00-ig tartó aktivitást jelenti.
Heti helyezés: Minden hétf? 00:01-t?l vasárnap 24:00-ig tartó aktivitást jelenti.
Havi helyezés: Minden hónap els? napjától, 00:01-t?l a hónap utolsó napjáig, 24:00-ig tartó aktivitást jelenti.

A havi helyezés utáni zárójelben szerepl? szám a teljes el?z? havi helyezést jelenti, ami alapján az aktuális rangok kiosztásra kerültek. (Új!)

Ezt azt jelenti, hogy a napi helyezés minden nap 00:00-tól, a heti helyezés minden hétf? 00:00-tól, a havi helyezés minden hónap els? napján 00:00-tól újraszámolódik!

A napi, heti és havi helyezések kiosztása között néhány perc telik el, ezért lehetséges, hogy hétf?nként a napi és a heti, illetve hónap els? napján a napi és a havi helyezés között van némi eltérés.

Az infosávban (a felhasználói név, pontok száma, és a feltöltési mennyiség mellett) az aktuális havi helyezés jelenik meg!

Az aktivitás menü
Az aktivitás menüt itt lehet elérni. Tartalmazza a seed kötelezett torrenteket, a visszatöltött torrenteket a letöltést?l számított 2 hétig, az aktuális napi, heti és havi helyezést, továbbá az aktuális hónapra vonatkozó visszatöltött torrentek, illetve hit?n?run-os torrentek számát az engedélyezett hit?n?run-ok számával együtt (elkövetett hit?n?run-ok / havi maximális hit?n?run-ok száma).

A torrentekhez tartozó adatok (Frissítve, Status, Fel, Le, Hátravan, Arány) a torrent indítását követ? els? announce-kor frissülnek (30-44 perc).
Announce-olni lehet manuálisan is, ha az aktuális adatokat szeretné valaki látni a menüben. Ez a(z utorrent) kliensben az adott torrent(ek)re jobb klikk -> Tracker frissítése lehet?séggel érhet? el.
További announce küld? m?veletek:
? A torrent leállítása (Stop)
? A kliens szabályos leállítása (a számítógép hibernálás nem ilyen!)

A táblázatban szerepl? adatok jelentései:

Start: Mikor lett elindítva a letöltés.
Frissítve: Az utolsó id?pont óta eltelt id?, amikor a kliens adatot küldött az aktuális torrentr?l a trackernek.
Status:
? Seed: 100%-ban megvan a torrent.
? Leech: Ha a torrent fut, de nincs meg 100%-ban.
? Stopped: Nem fut a torrent, vagy még nem érkezett announce az indítás óta.
Fel: Feltöltött adatmennyiség.
Le: Letöltött adatmennyiség.
Hátravan: Minimum ennyi ideig kell még seedelni a torrentet.
Arány: Vagy 1-es arányig. A táblázatban egy egyszer? színkódot is használunk. A teljesített torrenteknél a Status, Hátravan és Arány oszlop adatai zöld szín?ek, a nem teljesítetteknél az oldalon használt skin-t?l függ?en ett?l eltér? szín?ek. Szankciók Ha egy hónapban valakinek több hit?n?run-os torrentje van, mint amennyit a rangja engedne, szankcióban részesül. Ezek a szankciók még nincsenek véglegesítve, jelenleg nem jár büntetés a visszatöltés elmulasztásáért. A jöv?ben a következ?k várhatóak: figyelmeztetés, letöltés megvonás, notórius seed el?l lelép?knek pedig az oldalról való törlés.
A pontos szankciókat még a bevezetésük el?tt közzétesszük!

Mikor indul élesen a rendszer?
A pontos id?t mi sem tudjuk, felesleges is kérdeznetek. Mi is azt szeretnénk, hogy minél el?bb 100%-os legyen a rendszer, de nem szeretnénk egy félkész, esetleg még hibákkal rendelkez? rendszert élesíteni. Ez a Ti érdeketek is. Türelem.
Az élesítés el?tt az aktuális seed kötelezett torrentjeiteket teljesítettnek tekintjük majd!

FAQ

Aki úgy érzi jogtalanul kapott hit'n'run-t, az menjen végig a következ? listán:

Spoiler

Spoiler wrote:
? Szerepel a kliensed a Támogatott kliensek listában?
Ha nem, el?fordulhat hogy olyan klienst használsz, ami nem számolja el az adatforgalmat / seed-ben töltött id?t megfelel?en a tracker irányába.
MEGOLDÁS: Válassz egy új klienst a listán szerepl?k közül, és azt használd.

? A kliensben minden torrent státusza "Seed" / "Megosztás" / "Készforrás" ?
Ha bármelyik státusza "Seedre vár" / "Várakozik" / "Queued" , az azt jelenti, hogy a torrentet NEM seed-eled!
MEGOLDÁS: Állítsd be az "Aktív torrentek maximális számát" többre, mint ahány torrentet futtatsz (lehet?leg jóval többre).
uTorrent esetén a Beállítások -> További beállítások -> Várósor -> Aktív torrentek maximális száma (fel- vagy letöltés) opciónál teheted meg.
Vuze esetén az Eszközök -> Beállítások -> Várósor -> Minden befejezett torrentet automatikusan indítson el 0 ügyfél esetén opciót kell választani.

? Biztos vagy benne, hogy a felhasználói fiókodat nem használja más?
Egyeztesd a kliensedben futó torrenteket, és az Aktivitás menü -> Összes torrent lapon található torrenteket.
Ha az utóbbiban olyan torrent(ek)et találsz, ami(ke)t nem Te töltöttél le, akkor a felhasználói fiókodat illetéktelenek is használják.
MEGOLDÁS: Válts egy biztonságosabb jelszóra és cserélj passkey-t!
Figyelem! Passkey csere után a torrent fájl-okat újra le kell tölteni, és azokkal kell visszaállni seed-elni!

? Biztosan nem töröltél egy seedkötelezett torrentet / egy elkezdett letöltést sem a kliensedb?l?
Minden olyan torrent, amib?l minimum 5%-ot, vagy minimum 200 MB-ot töltöttél le, seedkötelezett lesz!

bedy
2012-07-22, 19:13
Miért vitték le nCore-on Beload-on most ennyire a meghívó árát

Sziasztok!
Sokakat érdekel hogy mért is ennyire olcsó a meghívó az oldalakon, én is elgondolkoztam rajt.
Bemásolnák egy beszélgetést amib?l talán más is tájékoztatást kap.

Miért vitték le nCore-on és Beload-on most ennyire a meghívó árát?

Minden oldalnak vannak statisztikai adatai amit user soha nem fog pontosan tudni .
Semelyik torrent oldal nem köteles megosztani az userekkel ,
hogy mi az indoka a meghívó aktuális árának .

Illetve hiányosak a lehet?ségek amin az adott torrent oldalaknak fejl?dni kéne .

Azt még szeretném hozzáf?zni hogy ez nem csak a 2 fenti oldalra vonatkozik hanem mindre .

Gondolok az alábbiakra :

01.-Látják szám szerint hogy kinek mennyi pontja van .
( tudják hogy az oldalon több a kis pontszámmal rendelkez? tag ezért ,
hogy ?k is meghívhassanak valakit csökkentik a meghívó árát )

02.-Látják százalékra bontva is hogy kinek mennyi pontja van .
( ha magas a kis pontszámú user akkor szintén csökkentik a meghívók árát )

03.-Látják mennyi ember inaktív és azt is hány embert raktak ki az oldalról véglegesen .
( az ? pótlásuk miatt van lehet?ség meghívó küldésére )

04.-Látják hogy a usereknek milyen net sebességük van és azt is mennyi id?t seedelnek .
( ha elégedettek a kis net sebesség? seederek teljesítményével csökkentik a meghívó árát )

05.-Látják hány feltöltés volt az oldalra és azt is milyen problémák voltak vele .
( szeretnének olyan usereket az oldalra akik nem csak letölteni járnak fel )

06.-Látják a feltöltök számát és torrentek számát és azt is hogy milyen net sebességgel teszik ezt .
( ha kis sebességgel rendelkez? user tölt fel akkor látják mennyire elkötelezett a témában )
( szeretnék hogy a kis sebességgel rendelkez?k is feltöltsenek az oldalra torrenteket ne csak letöltsenek )

07.-Látják és tudják pontosan az oldal még hány usert bír kiszolgálni .
( engedik hogy meghívóval növekedjen a létszám )

08.-Látják hogy a meghíváskor milyen userekkel lett gazdagabb vagy szegényebb az oldal .
( olyanra gondolnak akinek gyors a net sebessége és ilyen userekkel szeretnék b?víteni az oldal létszámát )
( olyanra gondolnak aki nem csak letölteni jár fel az oldalra hanem fel is tölt néha )

09.-Látják hogy Szabad regisztrálás esetén milyen userekkel lett gazdagabb vagy szegényebb az oldal .
( csak a létszám növelése a cél azaz mindegy hogy az user milyen )

10.-A küls? támogatók miatt regisztrált usereket nem tudják kirakni mivel elveszítenék az anyagi forrásukat .
( csökkentik a meghívók árát hogy növeljék a szabályokat betartó userek száma ,
javítva ezzel a statisztikai adatokat )

11.-A bels? támogatásnak csak egy fajtája van és az nem éppen olyan népszer? és még meghívó nincs benne .
( gondolok itt arra hogy nem csak paypal van hanem a praktikusabb és gyorsabb sms alapú támogatás is van )
( minél több támogatási forma van annál több támogatáshoz juthatna az oldal )

12.-A bels? támogatás használata esetén az user nem jut meghívóhoz ezért nem támogatja az oldalt .
( a támogatáskor némelyik csomagban kéne meghívót is adni )

13.-A bels? támogatás minél nagyobb skálán mozog annál több lehet a támogatók létszáma .
( támogatáskor szeretnénk hozzájutni feltöltéshez, bónuszponthoz, free leechhez, meghívóhoz egyszerre )

14.-Kevés a meghívóval rendelkez? userek száma .>( nem rendelkeznek elég pontszámmal és/vagy meghívóval ahhoz hogy meghívjanak usereket az oldalra )
( több embert szeretnének meghívni egyszerre de az ára és/vagy a száma nem elég ahhoz hogy mindenkit meghívjanak )

15.-A létszám , az adatforgalom és sebesség ha elér egy bizonyos limitet akkor a szervergépek költségei csökkennek .
( a küls? támogatók több pénzt adnak az oldal fenntartására )
( azért a meghívók árát csökkentik mert akkor jobb és/vagy több userekkel lett gazdagabb az oldal ,
mint a szabad regisztrációkor )

16.-A halott torrentek számának a növekedése ellen is jó ha a létszám növekszik .
( az új userek esetleg olyan torrenteket találnak a hatalmas választékból ami régi de nekik kellhet ,
ekkor a halott torrentek is életre kelnek és ezzel növekednek a statisztikai adatok )

17.-A meghívóhoz olyan nehezen jut az user hogy többször is meggondolja kit és mennyi meghívót használjon fel .
( minél olcsóbb a meghívó annál népszer?bb lesz a meghívás az oldalra )

18.-Most olcsó a meghívó ha el?ször meg kellene venned .
( most sok meghívót vehetsz mert olcsó )

19.-Az oldalon elhelyezett reklámok és/vagy hirdetések a küls? támogatók miatt ronthatják az oldal színvonalát .
( Inkább csökkentik a meghívók árát hogy több bels? támogatóhoz jussanak )

Ezen tényez?(k) befolyásolhatják mennyi az ára az adott torrent oldalon a meghívónak .
Az adott torrent oldal vezet?ségi tagjai akár napokat is eltöltenek a téma megvitatásával .

Umbuktu
2012-07-22, 19:26
REMiért vitték le nCore-on Beload-on most ennyire a meghívó árát

bebes látom megtaláltad a kérdésemet gyakorin :D

bedy
2012-07-22, 19:31
igen kedves Umbuktu! kicsi

igen kedves Umbuktu! :)
OHH de kicsi a világ barátom :)

oldsipi50
2012-07-22, 19:31
user

bebes wrote: Sziasztok!
Sokakat érdekel hogy mért is ennyire olcsó a meghívó az oldalakon, én is elgondolkoztam rajt.
Bemásolnák egy beszélgetést amib?l talán más is tájékoztatást kap.

Miért vitték le nCore-on és Beload-on most ennyire a meghívó árát?

Minden oldalnak vannak statisztikai adatai amit user soha nem fog pontosan tudni .
Semelyik torrent oldal nem köteles megosztani az userekkel ,
hogy mi az indoka a meghívó aktuális árának .

Illetve hiányosak a lehet?ségek amin az adott torrent oldalaknak fejl?dni kéne .

Azt még szeretném hozzáf?zni hogy ez nem csak a 2 fenti oldalra vonatkozik hanem mindre .

Gondolok az alábbiakra :

01.-Látják szám szerint hogy kinek mennyi pontja van .
( tudják hogy az oldalon több a kis pontszámmal rendelkez? tag ezért ,
hogy ?k is meghívhassanak valakit csökkentik a meghívó árát )

02.-Látják százalékra bontva is hogy kinek mennyi pontja van .
( ha magas a kis pontszámú user akkor szintén csökkentik a meghívók árát )

03.-Látják mennyi ember inaktív és azt is hány embert raktak ki az oldalról véglegesen .
( az ? pótlásuk miatt van lehet?ség meghívó küldésére )

04.-Látják hogy a usereknek milyen net sebességük van és azt is mennyi id?t seedelnek .
( ha elégedettek a kis net sebesség? seederek teljesítményével csökkentik a meghívó árát )

05.-Látják hány feltöltés volt az oldalra és azt is milyen problémák voltak vele .
( szeretnének olyan usereket az oldalra akik nem csak letölteni járnak fel )

06.-Látják a feltöltök számát és torrentek számát és azt is hogy milyen net sebességgel teszik ezt .
( ha kis sebességgel rendelkez? user tölt fel akkor látják mennyire elkötelezett a témában )
( szeretnék hogy a kis sebességgel rendelkez?k is feltöltsenek az oldalra torrenteket ne csak letöltsenek )

07.-Látják és tudják pontosan az oldal még hány usert bír kiszolgálni .
( engedik hogy meghívóval növekedjen a létszám )

08.-Látják hogy a meghíváskor milyen userekkel lett gazdagabb vagy szegényebb az oldal .
( olyanra gondolnak akinek gyors a net sebessége és ilyen userekkel szeretnék b?víteni az oldal létszámát )
( olyanra gondolnak aki nem csak letölteni jár fel az oldalra hanem fel is tölt néha )

09.-Látják hogy Szabad regisztrálás esetén milyen userekkel lett gazdagabb vagy szegényebb az oldal .
( csak a létszám növelése a cél azaz mindegy hogy az user milyen )

10.-A küls? támogatók miatt regisztrált usereket nem tudják kirakni mivel elveszítenék az anyagi forrásukat .
( csökkentik a meghívók árát hogy növeljék a szabályokat betartó userek száma ,
javítva ezzel a statisztikai adatokat )

11.-A bels? támogatásnak csak egy fajtája van és az nem éppen olyan népszer? és még meghívó nincs benne .
( gondolok itt arra hogy nem csak paypal van hanem a praktikusabb és gyorsabb sms alapú támogatás is van )
( minél több támogatási forma van annál több támogatáshoz juthatna az oldal )

12.-A bels? támogatás használata esetén az user nem jut meghívóhoz ezért nem támogatja az oldalt .
( a támogatáskor némelyik csomagban kéne meghívót is adni )

13.-A bels? támogatás minél nagyobb skálán mozog annál több lehet a támogatók létszáma .
( támogatáskor szeretnénk hozzájutni feltöltéshez, bónuszponthoz, free leechhez, meghívóhoz egyszerre )

14.-Kevés a meghívóval rendelkez? userek száma .
( nem rendelkeznek elég pontszámmal és/vagy meghívóval ahhoz hogy meghívjanak usereket az oldalra )
( több embert szeretnének meghívni egyszerre de az ára és/vagy a száma nem elég ahhoz hogy mindenkit meghívjanak )

15.-A létszám , az adatforgalom és sebesség ha elér egy bizonyos limitet akkor a szervergépek költségei csökkennek .
( a küls? támogatók több pénzt adnak az oldal fenntartására )
( azért a meghívók árát csökkentik mert akkor jobb és/vagy több userekkel lett gazdagabb az oldal ,
mint a szabad regisztrációkor )

16.-A halott torrentek számának a növekedése ellen is jó ha a létszám növekszik .
( az új userek esetleg olyan torrenteket találnak a hatalmas választékból ami régi de nekik kellhet ,
ekkor a halott torrentek is életre kelnek és ezzel növekednek a statisztikai adatok )

17.-A meghívóhoz olyan nehezen jut az user hogy többször is meggondolja kit és mennyi meghívót használjon fel .
( minél olcsóbb a meghívó annál népszer?bb lesz a meghívás az oldalra )

18.-Most olcsó a meghívó ha el?ször meg kellene venned .
( most sok meghívót vehetsz mert olcsó )

19.-Az oldalon elhelyezett reklámok és/vagy hirdetések a küls? támogatók miatt ronthatják az oldal színvonalát .
( Inkább csökkentik a meghívók árát hogy több bels? támogatóhoz jussanak )

Ezen tényez?(k) befolyásolhatják mennyi az ára az adott torrent oldalon a meghívónak .
Az adott torrent oldal vezet?ségi tagjai akár napokat is eltöltenek a téma megvitatásával .
- ez mind szép de csak duma! nincs tori a régieknek és az új tagok csinálnak egy picike mozgást. nézzük meg pl. a nagy bitu 30-40 napi feltöltéssel megy röhej !!!!!!

Umbuktu
2012-07-22, 19:32
Re bebes

Az bizony kedves bebes :)
El?ször nem olvastam el az elejét annak amit írtál és hirtelen azt hittem, hogy Te vagy karesz01 aki a kérdést anno megválaszolta...

Fater
2012-07-22, 19:34
Szép

Szia!

Szép eszmefuttatás!
Talán van benne valami igazság is, legalább is remélem!
Azért írom hogy remélem, mivel kérdezem én hogy akkor miért volt pár héttel el?tte az 1600Ft-os SMS (free) regisztráció?
Miért t?nt el a támogatottság szintjének mutatása?
Talán ha több a felhasználó esetleg több a támogatás is?

Abban az egyben biztos vagyok és egy véleményen vagyok veled a valós statisztikát és a támogatottságot halandó user nem látja

barcada
2012-07-22, 19:49
BitHUmen

Ez a komment a rá érkezett válaszokkal együtt át lett helyezve: ide (http:///forumtema/bithumen#comment-35944).

Frank Drebin
2012-07-25, 10:12
nc hírek

Kedves felhasználók!


Az aktivitás menü fejlesztése befejez?dött, élesítve lett!
Tehát mostantól figyeljen oda mindenki a szabályokra.

Az élesítéssel együtt a következ? szabályok lépnek érvénybe:

Ha túllépésre kerül, illetve ha túllépésre fog kerülni (nem teljesíthet? a határid?ig a minimálisan elvárt seedkötelezettség) az adott rangra vonatkozó maximálisan elkövethet? hit n run-ok száma, akkor a rendszer az adott hónap 20. napján küld egy figyelmeztetést, melyben értesítést kaptok a túllépett, illetve a várhatóan túllépésre kerül? h'n'r-ról, nem teljesítésük esetén.
A szankciót illet?en pedig a határid? lejártával (következ? hónap 1. napja) azonnali letöltés megvonás lesz 2 hétre! (Tehát nem tudtok semmit sem letölteni az oldalról 2 hétig)

Ez a szankció kiváltható lesz premium el?fizetéssel! (részletek a lentebbi linken)
Természetesen nem kötelez? el?fizetni a szolgáltatásra, ezesetben a 2 hét letelte után tudtok ismételten letölteni az oldalról.

Azon felhasználók, akik szankcióban részesülnek, s a 2 hét letelte után ismét letölthetnek, ?k fokozottabban ellen?rizve lesznek, hogy betartják e a seedkötelezettségeiket!
Akik egy év alatt háromszor részesülnek letöltésmegvonásban a kötelezettségek elmulasztása miatt, kitiltásban részesülnek!
Azon prémium felhasználókra, akik átlépték a számukra engedélyezett 20 hit'n'run-olható torrentet, ugyanúgy vonatkozik a szabálypont!

(A staff kirívó esetekben eltekinthet a fentebb közölt adatoktól)

A július hónap még szankciómentes türelmi id?szak, hogy megszokjátok, s a felmerül? kérdéseiteket tisztázzátok, mert augusztus 1.-t?l bevezetésre kerülnek a fentebb említett szankcionálások.

Az aktivitás menü minden hónapban (így augusztus elsején is) ürítve lesz!
Természetesen ez nem azt jelenti, hogy nem látjuk kinek mennyi hit'n'run-olt torrentje van.

A mai naptól megújult a Támogatás menü is, tanulmányozzátok, ismerkedjetek a lehet?ségeivel.

bedy
2012-07-25, 15:16
Ncore sms támogatás!

Ncore sms támogatás!
A Hírek mögé:)

Várva várt kritikák halma érkezett csapathoz mivel csak PAYPAL keresztül lehetett támogatni az oldalt, most elérkezett a lehet?ség hogy mások is segítséget nyújthatnak az oldal fejlesztésében és fen maradásában, azért kíváncsi leszek aki er?ltette az sms támogatást, és hiányolta annak létét, most mennyit fog hozzáadni a kaszába.

csokeee38
2012-07-25, 18:22
Prémium
Kedves Felhasználók!

Az nCore non profit oldalként funkcionált eddig is, és ezen a jöv?ben sem szeretnénk változtatni.
Az oldal fenntartási költségeit eddig a támogatás funkcióval fedeztük, mindössze pár kényelmi funkciót kaptak cserébe a felhasználóink.

Az utóbbi id?ben egyre kevesebb tagunk választotta ezt a lehet?séget, azonban oldal életben tartására, illetve a fejlesztésekhez és b?vítésekhez további er?forrásokra van szükségünk, ezért egy prémium csomag bevezetése mellett döntöttünk. A prémium csomag megvásárlásáért az oldal önzetlen támogatása mellett további kényelmet, és jobb felhasználási élményt is biztosít.


Amit fontos tudni:
A prémium funkció megvásárlása önkéntes jelleg?, mindenki maga dönti el, szeretne-e hozzájárulni az oldal fenntartásához.
A prémium funkció megvásárlása nem ment fel a szabályok betartása alól!

A prémium tagság el?nyei:
Opcionális reklámmentesség (beállítások menü)
Meghívó küldése 50 pontért, korlátlan számban
Hit'n'run szabály enyhítése (20 hit'n'run-olható torrent havonta)
8 hetes inaktivitás miatti felfüggesztés eltörlése
A felhasználói fiók használata korlátlan számú gépr?l
Adatlap és/vagy futtatott torrentek elrejtése (beállítások menü)
Prémium árkategóriák:

Id?tartam PayPal SMS
1 hónap 700 Ft 800 Ft + ÁFA (1016 Ft)
3 hónap 1400 Ft 1600 Ft + ÁFA (2032 Ft)
6 hónap 2500 Ft -
12 hónap 4000 Ft 4000 Ft + ÁFA (5080 Ft)

SMS küldésre kizárólag Magyarországról van lehet?ség.

Támogatás PayPal/bankkártyás rendszeren keresztül: SEGÍTSÉG ITT

1 hónap


SMS
06-90/619-303
üzenet: TALALKA PR 3 hónap


SMS
06-90/619-903
üzenet: TALALKA PR 6 hónap

12 hónap


SMS
06-90/649-303
üzenet: TALALKA PR
Megjegyzés:

A vásárlás teljesen biztonságos.

Biztonsági okokból a befizetett összeget nem áll módunkban visszatéríteni.

Figyelem:

A választott prémium opcióért járó bónuszt a kód beírását követ?en automatikusan jóváírjuk.

Kapcsolat:

Amennyiben bármilyen kérdésed lenne a vásárlással kapcsolatban, a következ? címre írj: [email protected]

2012-07-28, 23:31
Kopasz wrote:
Unknown wrote: Most megint parázhatok, hogy kiraknak!...
Javaslatotokra írtam a Staff-nak az Extra menübe, hogy "1 IP-t használunk a kedvesemmel de külön PC-r?l jelentkezünk be..."
Az a para, hogy SEMMIT SEM VÁLASZOLTAK már vagy 2 hete! :-(
Egyáltalán figyelembe fogják ezt venni ha elkezdik ellen?rizni az IP-ket???
Szia én most hivtam meg a fiamat és elötte kértem helpdesk-et ezt a választ kaptam.
helpdesk | 2012-06-23 12:04:53

Hello!

Külön gépr?l használható az oldal akkor is ha az ip címetek megegyezik akár több felhasználóval is.
Az efféle információkat a profil beállítások -> extra -> üzenet a staffnak szövegdobozban feltüntetve jelezheted (ezt csak a staff látja).

Üdv,
Szaby59

Engem tegnap töröltek Dupla fiók miatt, szóval mindenki sorra kerül. Nekem ráadásul dinamikus ip-m van, meg 2 külön emailre ment a meghívó. Nem is értem hol akadt el a dolog?

wiskycola87
2012-07-29, 19:22
accok

Miért törölnek multi accal mostanába mindenkit?ma regeltem 1 accom van aztán már le is töröltek!levélre meg csesznek válaszolni!vlami staff megmondhatná igazán!

wiskycola87
2012-07-29, 20:01
accok

üdv!miért van az h mostanába elég sok ismer?sömet töröltek multi accal?köztük engem is!pedig én ma regeltem délel?tt aztán estére töröltek is!pedig 1 accom van!

2012-07-29, 20:07
re


wiskycola87 wrote: Miért törölnek multi accal mostanába mindenkit?ma regeltem 1 accom van aztán már le is töröltek!levélre meg csesznek válaszolni!vlami staff megmondhatná igazán!

Sajnalom mi tortent veled,es szerintem ne is varj egy valaszt sem nem sokasuk kuldeni,mindenhol ez a hejzet sajnos ki rugnak szo nelkul. :-(

2012-07-30, 12:10
leallas megint

Ugy tunik a honap vege mindig kritikus az nCore-nak :D

Nalam timeoutol az oldal folyamatosan es a tracker is (1 oraja meg bejott az oldal es indult seed is).

Tud errol valaki vmit?

Anita29
2012-07-30, 12:37
re-leallas megint


Samy wrote: Ugy tunik a honap vege mindig kritikus az nCore-nak :D

Nalam timeoutol az oldal folyamatosan es a tracker is (1 oraja meg bejott az oldal es indult seed is).

Tud errol valaki vmit?
Nálam semmi baj, megy minden rendesen :)

Transmission
2012-07-30, 12:43
Torrent PC nélkül, olcsón, egyszer?en

Ez a komment a rá érkezett válaszokkal együtt át lett helyezve: ide (http:///forumtema/altalanos-kozossegi-tema#comment-36961).

wiskycola87
2012-07-30, 12:46
accok

Beléptem haverom accjával!támogattam az oldalt!aztán küldtem meghívót regeltem!erre este kivágnak multi accal!ezért támogatom az oldalt... faszák nagyon!

oldsipi50
2012-07-30, 13:59
nc


Anita29 wrote:
Samy wrote: Ugy tunik a honap vege mindig kritikus az nCore-nak :D

Nalam timeoutol az oldal folyamatosan es a tracker is (1 oraja meg bejott az oldal es indult seed is).

Tud errol valaki vmit?
Nálam semmi baj, megy minden rendesen :)
-tökéletesem m?ködik :bigsmile:

oldsipi50
2012-07-30, 14:22
nem kritika


bedy wrote: Ncore sms támogatás!
A Hírek mögé:)

Várva várt kritikák halma érkezett csapathoz mivel csak PAYPAL keresztül lehetett támogatni az oldalt, most elérkezett a lehet?ség hogy mások is segítséget nyújthatnak az oldal fejlesztésében és fen maradásában, azért kíváncsi leszek aki er?ltette az sms támogatást, és hiányolta annak létét, most mennyit fog hozzáadni a kaszába.
-ha annyira kiváncsi vagy te mikor és hányszor támogattad oldalt ;)

andromeda
2012-07-30, 15:55
gondolom az ip-cimed

gondolom az ip-cimed buktatott le... megosztható az acc, de csak aki nincs ott még..igy egy nap két accban megfordultál..

NBen
2012-07-30, 16:18
Ne várd, hogy válaszolnak, én egyre kevésbé díjazom az nCore-t. Most komolyan, milyen staff e-mail cím az hogy talalka@...?

bedy
2012-07-30, 19:15
oldsipi50 re nem kritika

ha annyira kíváncsi vagy elárulom , nagyon sokat , és igaz nem havonta a legnagyobb összeggel de (majdnem) minden hónapban támogatom ?ket, mikor hogy mennyivel,



nem kritikának vettem kedves oldsipi50, inkább számonkérésnek :) :) :)

oldsipi50
2012-07-30, 19:36
nc


bedy wrote: ha annyira kíváncsi vagy elárulom , nagyon sokat , és igaz nem havonta a legnagyobb összeggel de (majdnem) minden hónapban támogatom ?ket, mikor hogy mennyivel,



nem kritikának vettem kedves oldsipi50, inkább számonkérésnek :) :) :)
-nem kritika volt csak kiváncsiság
:)

MbP
2012-07-31, 10:26
Felhasználói fiókok

Kedves felhasználók!


A felhasználói fiókok használatának sz?résével kapcsolatos fejlesztés elkészült, s azzal egyidej?leg beüzemelésre került.
Mostantól tehát vegyétek komolyabban az accountok használatával kapcsolatos szabályzatot (http://ncore.cc/wiki.php?action=read&id=662), mert ennek megszegése a fiók(ok) esetleges elvesztését eredményezheti(k).

A mai naptól az alábbi szabályok léptek érvénybe:
- 1 felhasználói fiókkal csak és kizárólag olyan gépen engedélyezett a belépés, amelyet nem használ egy másik, az oldalunkon regisztrált felhasználó (1 gép = 1 acc)
- Tilos bármilyen céllal más accountjába belépni egyazon felhasználónak (ellenkez? esetben mindegyik hozzáférést azonnal töröljük)
- Egy IP-címr?l (http://ncore.cc/wiki.php?action=read&id=57) természetesen továbbra is lehet több elérést használni, de csak abban az esetben, ha minden felhasználó külön gépr?l teszi azt meg (minden felhasználónak jeleznie kell ezt a félreértések elkerülése végett, melyet a Beállítások (http://ncore.cc/profile.php?action=config) / Extra / Staff résznél az "Üzenet a Staffnak" boxba írva tehettek meg - ezen jelzés elmulasztása szintén a felhasználói fiókok elvesztését eredményezheti)
- 1 elérést maximum 10 felhasználóval oszthattok meg (az el?írtnál több felhasználóval való megosztás az account elvesztését vonhatja maga után)
- Az accounttal csak saját felel?sségre léphettek be nyílt hálózatból (internet kávézó, nyílt wifi, stb...)
- 1 felhasználói fiók prémium el?fizetés (http://ncore.cc/premium.php) nélkül maximum 10 helyr?l/eszközr?l használható (ennek túllépése esetén el?ször figyelmeztetésben, míg második alkalommal kitiltásban részesül az illet?)

Azon felhasználók, akik jelenleg is több elérés birtokosai, számukra biztosítunk most egy lehet?séget, hogy egy kivételével (amelyet szeretnének megtartani) töröljék az összes hozzáférésüket az alábbi linkre (http://ncore.cc/delacct.php) kattintva.

Az érintett felhasználók amennyiben nem tesznek eleget a felszólításunknak, úgy ?k az összes hozzáférésükt?l búcsút inthetnek.

konda
2012-07-31, 15:28
ncore uj

Hír létrehozva 2 perce: Hírt olvasottnak jelölni!
Felmerül? kérdések - Hozzászólok a fórumban!

Az el?z? hír kapcsán felmerült problémák egyszer?bb, kézzelfoghatóbb magyarázata:

1: Egyedül használom az accountom, de sok helyr?l belépek -> NEM GOND, tüntesd fel az extra menüben
2: Munkahelyr?l/Kollégiumból lépek be -> NEM GOND, tüntesd fel az extra menüben
3: Egyedül használom az accountom, itthon a családdal egymás gépeir?l is belépünk -> NEM GOND, tüntesd fel az extra menüben
4: Seedszervert használok. -> NEM GOND, tüntesd fel az extra menüben
5: NAS-t használok és rajtam kívül más is használja. -> NEM GOND, tüntesd fel az extra menüben
6: Dinamikus IP címem van. -> NEM GOND, nem IP cím alapján ítélünk.
7: Router mögött vagyunk. -> NEM GOND
8: NAT-olt hálózat mögött vagyunk. -> NEM GOND, nem IP cím alapján ítélünk.
9: Munkahelyr?l / Kollégiumból lépek be. -> NEM GOND, tüntesd fel az extra menüben
10: Nyílt helyekr?l lépek be (Ingyenes WiFi, netkávéz?, könyvtár, iskola) -> NEM GOND, tüntesd fel az extra menüben
11: Beléphet szomszéd/rokon/bárki az én gépemen a saját accountjával? -> NEM, kérjen meg Téged, hogy belépj a sajátoddal.
12: Én beléphetek a saját accountommal más gépén? - > NEM (ha van az illet?nek saját accountja), kérd meg, hogy lépjen be a sajátjával.

*Tüntesd fel az extra menüben: A linkre kattintva, extra menüpontot használva, Üzenet a Staffnak box.

2012-08-02, 14:59
kérés

Sajnos az én accomat is törölték feltörés miatt.

De nem értem ezt az egész dolgot. Már másfél terrát töltöttem fel.

Nekem még emailt se írtak. Ez nagyon nem igazságos!.-(((

2012-08-03, 14:06
Feltört account

Hali!

Már jó páran jelezték, hogy volt hasonló gondjuk. Én a következ?t kaptam:

A hozzáférésed törölve lett a következ? indokkal:
Feltört account. Írj a [email protected] email címre, ha szeretnéd visszakapni.

Írtam már 3 napja, de semmi válasz. Nem volt sem több accom, sem csalásom, esetleg ha ismer?söm belépett az övére a gépemen akkor ennyi volt. Ezért egyb?l törölni kell? Több mint 5 év, 5 terra up, még az endless-skyline ota vagyok tag, támógató is voltam és indok nélkül válasz nélkül törlés. Ment a lájk!

bazsko74
2012-08-03, 14:43
nc


lazac2007 wrote: Hali!

Már jó páran jelezték, hogy volt hasonló gondjuk. Én a következ?t kaptam:

A hozzáférésed törölve lett a következ? indokkal:
Feltört account. Írj a [email protected] email címre, ha szeretnéd visszakapni.

Írtam már 3 napja, de semmi válasz. Nem volt sem több accom, sem csalásom, esetleg ha ismer?söm belépett az övére a gépemen akkor ennyi volt. Ezért egyb?l törölni kell? Több mint 5 év, 5 terra up, még az endless-skyline ota vagyok tag, támógató is voltam és indok nélkül válasz nélkül törlés. Ment a lájk!Nekem az érdekes,hogy lehet?vé tették szinte bárki bejutott.Most bekeményítenek és szórják ki a népet.

andromeda
2012-08-03, 15:04
Hát most itt egyértelmü

Hát most itt egyértelmü gondolom.. "ha ismer?söm belépett az övére a gépemen" ... aki tagja az oldalnak már nem léphet be máséra..

gaborw
2012-08-03, 20:37
nCore???

Másnál megy az nCore?

Karbantartás! :(

bedy
2012-08-03, 20:43
nálam sem megy jelen

nálam sem megy jelen pillanatban, nem vagy egyedül.

gaborw
2012-08-03, 20:53
nCore már megy!

Már megy!

klarensz
2012-08-03, 21:09
Karbantartás


gaborw wrote: Másnál megy az nCore?

Karbantartás! :(Igen , nálam is ugyanez van.

bedy
2012-08-04, 07:13
Sziasztok!Tegnap éjjel az

Sziasztok!
Tegnap éjjel az nCore saff megváltoztatta a jelszavam, mért mért sem sen tudom elég er?s jelszót használok, ezért sem értem.
Másnak is volt ilyen jelleg? észrevétele?
Ha nem, mi lehet ennek az oka ..?

2012-08-04, 07:32
Fura dolgokk foljnak ott az utobi idobe,en meg nem kaptam jelszo cseret .Egy haveromat kitiltotak mert az orszagnal be rakta aszt hogy Romania. :-(

firga70
2012-08-04, 07:59
Ncore jelszó

Kedves firga70!

Az nCore oldalon a staff az alábbi módosítás(oka)t hajtotta végre a profilodon:

- Jelszavad megváltoztatva erre:



Amennyiben kifogásod van, azt - a szabályok betartása mellett - jelezheted az oldalon a Helpdesk menüpontban, vagy az [email protected] email címen.

Üdvözlettel:
az nCore staff


Ti is ilyen levelet kaptatok a Staff-tól az éjjel??
Nem értem mert én is er?s jelszót használok!

bedy
2012-08-04, 08:48
Lehet csak hogy változtassuk

Lehet csak hogy változtassuk meg a jelenlegi jelszavunk, ...hát én ugyan aszt használom most is.
Hát megijedtem mikor nem tudtam belépni, :)

Tuti
2012-08-04, 09:20
Nekem is megváltoztatták a

Nekem is megváltoztatták a jelszót.De én még jelszó emlékeztet?t se tudok kérni.

bedy
2012-08-04, 11:02
Ncore hír leinformáltam

Szia!
Sziasztok, leinformáltam mér volt ez a jelszóval, a következ?t kaptam .

A felhasználói fiókok védelmében történt, tehát valóban mi változtattuk meg a jelszót.
Továbbá elég sok felhasználónál azért is történt jelszóváltoztatás, mert a rendszer úgy érzékelte hogy ezeket a jelszavakat, a cookiekkal ellopták, így be tudtak lépni mások is.
Kérjük ellen?rizd a géped vírusirtó és spyware-el, és vigyázz a jelenlegi jelszavadra.